Salon Kosmetyczny

Opinie o Salon Kosmetyczny

xa
użytkownik zarejestrowany

polister, przede wszystkim trzeba mieć wykształcenie w kierunku kosmetologii etc. Dziewczyny z branży mówią, że zwykle zawodowe wystarcza. Zarobki na start może nie są fascynujące, ale na przyszłość może być tylko lepiej.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Salon Kosmetyczny (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Salon Kosmetyczny: Najbardziej nie podobało mi się w Salon Kosmetyczny:

użytkownik zarejestrowany

bardzo miła atmosfera, domowo, fachowo w stosunku do pracowników.

Zostaw opinię o Salon Kosmetyczny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Kosmetyczny