"angelos"

Wejherowo

Opinie o "angelos"

fika
użytkownik zarejestrowany

firma wydaje sie w porzadku.. w koncu oferuje farby akrylowe, farby olejne. nie jest to jakas wielka firma, ale widac ze dobrze sie utrzymuje na rynku, wiele klientow korzysta z ich uslug, bo ponadto maluja mieszkania.. ale czy ktos wie czy aktualnie kogos poszukuja do firmy? albo beda? z gory dzieki.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z "angelos" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "angelos": Najbardziej nie podobało mi się w "angelos":

Zostaw opinię o "angelos" - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "angelos"