Instytut Rachunkowości i Podatków

Opinie o Instytut Rachunkowości i Podatków

byly pracownik

Firma jest jedną z najstarszych w Warszawie jeśli chodzi o szkolenia twarde. W tym roku z tego co wiem ma 10lecie istnienia. Czy można awansować w strukturach firmy? Podobno prawie każdy menadżer zaczynał jako telemarketer. Jeśli chodzi o płacę to w telemarketingu jest podstawa+prowizja+premia za wykonanie planu przez zespół. Są osoby, które pracują 5 dni i rezygnują, a są telemarketerzy, którzy pracują od 3-4 lata, mają już umowy na stałe i nie narzekają. Praca 6,5 godziny dziennie, pon-pt. Czasami można dorobić w weekend na obsłudze szkolenia, kursu czy studiów podyplomowych (jeśli się chce, nikt nie zmusza). Za 30 godzin tygodniowo też nie wiadomo ile nie można oczekiwać, ale jak ktoś umie sprzedawać to będzie zadowolony. Poza tym można się dużo dowiedzieć z zakresu różnych zagadnień biznesowych, księgowych czy rachunkowych. Kiedyś może się przyda?

Anonimek

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii:) dlatego takie fora informacyjne pomagają przed podjęciem współpracy z firmą.

legal

Oj kolego, chyba przesadziłeś. Taki wpis może być podstawą do odszkodowania dla firmy (i powinien być). Bardzo łatwo zidentyfikować autora po IP. Żadna poważna osoba sobie na to nie pozwli. Takie działanie jest prawnie zabronione i bardzo kosztowne.

a ja jestem z listy byłych klientów. to co u Was otrzymałam za miesiąc teraz mam za tydzień swojej pracy (za 4 godz dziennie). jak widać można:) pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Instytut Rachunkowości i Podatków spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
ktos

Pracyję w tej firmie kilka lat i nikt nigdy mnie nie oszukał. O czym ty mówisz człowieku? Sądzę, że rzeczywiście jesteś z konkurencji i to tej wyjątkowo wrednej.

Nieetyczne to jest oszukiwanie pracowników na rozmowach kwalifikacyjnych i podkradanie klientów współpracownikom.

Rzeczywiście trzeba być \"osłem\", zeby wylecieć z tej firmy i jeszcze się tym chwalić! Jesli nie nauczyczysz się dobrze pracować-wylecisz z każdej firmy. Trzymali Cię i tak 2 miesiace za długo. Dzisiaj nikt nikomu za darmo nie płaci. Weź się do roboty i nie oczerniaj nikogo niesłusznie. Żenujące jest pisanie takich tekstów i zamieszczanie ich w internecie. Bardzo źle świadczy o kulturze osobistej, wykształceniu osób piszacych i administrujacych dany portal. To nie opinie o pracodawcach a wypociny leni, którym nie chce się pracować. ŻENADA !!!!!!!!!!!

w takiej sytuacji powinnaś sprawe zgłosić do przełożonego i on by sprawe załatwił :)

gg

To jak w takim razie nazwiesz obdzwanianie firm z cudzej bazy?

jestem ciekawa na jakiej podstawie możesz oczerniać ludzi których nawet nie maiałaś okazji poznać pracując zaledwie pare tygodni (chyba nie w pracy,bo wtedy powinnaś byc zajęta dzwonieniem- nie zmyślaniem dziwnych historyjek o ludziach). na dodatek jesteś pewnie biedną pokrzywdzoną dziewczynką, która wstydzi sie przedstawić mimo ze już tam nie pracuje!!! to swiadczy tylko o niskiej kulturze:) pozdrawiam:)

ty

to bardzo dobrze

Ola

Oj taaak. Boli strasznie. Po prostu po nocy nie mogę przez to spać.

zz

widać, że kogoś prawda boli....

Sam/Sama jesteś fałszywy/a skoro nie potrafisz podać swojego imienia i nazwiska pisząc komentarz o ludziach, o których nie masz pojęcia zielonego :-P.

a o których mówisz?

ludzie tam są na pierwszy rzut oka w porządku, ale tak naprawdę są ostro (usunięte przez administratora)

Tam nie ma (usunięte przez administratora) niby miała być po drugim miesiącu a co do czego ciągle było(usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) co miesiąc.

ok

Ściema! (usunięte przez administratora) wg mnie całkiem nieźle, atmosfera fajna i świetni ludzie

kk

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na stanowisko Konsultant ds sprzedaży w sprzedaży telefonicznej. Nie będę oceniać firmy gdyż nie zdecydowałam się na to stanowisko. Jak dla mnie troszke za małe warunki finansowe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Rachunkowości i Podatków - Warszawa

Instytut Rachunkowości i Podatków