Opinie o Instytut Rachunkowości i Podatków w Warszawa

Instytut Rachunkowości i Podatków
counter
2 68 112 5 1
Qwerty

Praca idealna dla osób, które lubią pracować za miskę ryżu. Wypłata dociera z opóźnieniem i często w ratach. Zdaniem pracodawcy opóźnienia to wina banku.

Tak11Nie3

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Rachunkowości i Podatków?

Magda Nowy wpis

W jakich godzinach działa instytut?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Instytut Rachunkowości i Podatków?

Ktoś Nowy wpis
@Pytanie

Podstawa wynagrodzenia? Nawet tego jest brak, No chyba ze kilka razy będzie sie prosić o własne pieniądze to w końcu dostaniesz kasę przesłana przez pocztę ???? ale są tacy co to lubią ????

Iza Nowy wpis

Dobra i stabilna firma, warto dostać się tu do pracy bo można się wiele nauczyć.

Tak3Nie5
Aplik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.

Jest nowe ogłoszenie o pracę. Czy ktoś był na rozmowie? Na co warto zwrócić uwagę i do czego się przygotować?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Rachunkowości i Podatków?

Byly pracownik
@Pytanie

Nie polecam tam pracy nikomu. Wynagridzenie wyplacane z opoznieniem. Sposób zarzadzania pozostawia wiele do zyczenia. Ogromny stres. (usunięte przez administratora)Serdecznie nie polecam.

Tak7Nie1
Jola
@Pytanie

Dla mnie największą wartością dodaną był kurs na samodzielnego księgowego. Minusem konieczność dyżurów w weekend od czasu do czasu. Przełożony bardzo merytoryczny. Praca jak każda inna.

Tak3Nie6
Kolega
@Pytanie

Bardzo polecam, szczególnie młodym osobom, które chcą się czegoś nauczyć. To przyspieszony kurs wiedzy z rachunkowości i podatków. No i większość kobiet w firmie.

Tak4Nie7
Nowa
@Byly pracownik

Jeśli 3 tygodnie w miesiącu jest się na zwolnieniu, koleżanki i koledzy muszą wykonywać dodatkowe obowiązki, to rzeczywiście stres jest duży, zwłaszcza przed kolejnym spotkaniem z zespołem.

Tak1Nie5
Pytanie3

Szanowna Pani, uprzejmie proszę nie pisać takich kłamstw. Jest to wiedza do szybkiego zweryfikowania. Do prawdy, że też się pani chce takie rzeczy w wypisywać. Czy nie lepiej przyjąć krytykę i się zastanowić nad stanem rzeczy?

Tak3Nie3
HRowiec

Jestem doktorantem z ALK, który pisze pracę "Wskaźniki efektywności a negatywne postawy pracownicze". W związku z tym analizuję profile różnych firm.

Qwerty

Tak11Nie3
komentator
@Qwerty

Nie wiem, jak jest w tej firmie, ale w sferze budżetowej opóźnienia to rzecz coraz bardziej powszechna. Nie ma na dodatki, nadgodziny itd. Przepływy są coraz wolniejsze a terminy coraz dłuższe. Podobne sygnały docierają ze sfery prywatnej. To efekt spowolnienia gospodarczego, polityki socjalnej, ale też obniżającej się efektywności pracy. Przedsiębiorcy nie mają łatwo, co widać na wielu forach dyskusyjnych.

Tak3Nie10
zastępca

Co do zasady tak, ale właśnie podjąłem pracę na stanowisku osoby, która narobiła takiego bigosu pracodawcy, ze nie dziwię się, że pracodawcy mają zachowawczy a nawet negatywny stosunek do pracowników. Wielu sobie zasłużyło.

Tak1Nie7
Michał
@zastępca

Jak pracodawca, lider, menadżer mógłby mieć negatywne nastawienie do swoich Pracowników?? Czytając komentarze o tej firmie oraz bazując na doświadczeniach z IRIPEM związanych nabieram przekonania, że tam nadal funkcjonuje kultura folwarczna.... na szczęście tego typu firmy znikają z rynku - zmieniają się / zarząd lub kończą swoją działalność. Niestety często w międzyczasie dając złe przykłady i przekonania młodym, ambitnym ludziom, którzy podejmują tam pracę. Pamiętajcie - „ryba psuje się od głowy” Pozdrawiam. Michał - Trener

Tak9Nie1
menedżer
@Michał

jestem osobą odpowiedzialną za pewną grupę szkoleń w firmie szkoleniowej, współpracuję z wieloma ekspertami, niekoniecznie trenerami, którzy najczęściej prowadzą jednoosobowe działalności, czyli prawie żadnego ryzyka, ogromne oczekiwania, najczęściej na wczoraj i kłopoty z lojalnością. Z tej grupy wybrałem tylko kilku, których przetestowałem i wiem, ze mnie nie zawiodą. Niestety pozostałych nie rekomenduję, bo nie warto. Niezbyt poważnie odbieram wobec tego takie wpisy, ponieważ mogą być intencjonalne. Na pewno nie najlepiej świadczą o autorze.

Tak1Nie4
Mika
@Michał

jestem byłym, wieloletnim pracownikiem tej firmy (powyżej 10 lat). Przeszłam wiele etapów rozwoju i wiele się nauczyłam.Chyba pamiętam sytuację z pewnym trenerem Michałem, który wyprowadził firmie klienta z sektora szkolnictwa wyższego. Była z tego powodu bardzo nieprzyjemna sytuacja, ponieważ my go wprowadziliśmy a on przejął tego klienta dla siebie. Wtedy osoba zarządzająca podjęła decyzję, że nigdy więcej tego człowieka. I miał rację, jak widać.

Tak2Nie10
Mika

Szanowny Panie, tak się składa, ze jestem jedną z osób odpowiedzialnych za realizację tego szkolenia. Współtworzyłam tę firmę, chociaż już dla niej nie pracuję i pamiętam historię z Panem i tym przejętym klientem. Nawiasem mówiąc, do tej pory na Pana stronie internetowej widnieją referencje od naszej firmy i tego klienta (sprawdziłam z ciekawości). Nie jestem dumna, ze o tym piszę, ale sam Pan do tego doprowadził. Osobiście uważam, że to bardzo źle o Panu świadczy.

Mar

Czy mówisz o pracy w instytucie? Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś wypracował takie wynagrodzenie w tym miejscu.

sąsiadka
@Mar

Jak najbardziej. Wszystko zależy od tego czy sprzedajesz szkolenia dla budżetu czy dla firm. Im droższe szkolenia, tym większa prowizja.

Tak2Nie

IOD

zgłaszam ten wpis, jako naruszenie danych osobowych

monitoring portali

Informacja dla wszystkich, którzy sądzą, ze opinie nt. pracodawców zamieszczają głównie pracownicy. Otóż niestety nie. Większość komunikatów zamieszczają tzw. moderatorzy portali, którym zależy na oglądalności tych portali, pozyskiwaniu reklamodawców i tworzeniu tzw. profesjonalnych profili dla pracodawców za miesięczny abonament. Nierzadko zdarza się, że te portale prowadzą konkurencyjną własną działalność do tych pracodawców.

były pracownik
@monitoring portali

W końcu ktoś napisał prawdę o tym, jak działają takie portale. Jestem byłym pracownikiem marketingu tej firmy. Od co najmniej 2014 roku regularnie otrzymywaliśmy nagabywania ze strony prowadzącego ten portal o założenie profesjonalnego profilu firmy za skromną/miesięczną opłatą. Kilku nawet u nas było osobiście. Jeden był tak wylewny, ze wskazał nam komentarze autorstwa moderatorów portalu. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, ze 2/3 tych wpisów, to twórcza praca moderatorów. Przestrzegam wszystkich, którzy budują swoja opinię na podstawie takich wpisów. To biznes na wymuszenie.

Tak4Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 389 dni.

Czy pracownicy w Instytut Rachunkowości i Podatków dogadują się między sobą?

Anita

@Adam Nie mniej przydają się takie informacje bezpośrednio od osób już pracujących

Hanna

@Nela, możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa od początku do końca? O co byłaś pytana? A może wiesz jakie pracodawca ma wymagania co do stanowiska na które chciałaś aplikować? Twoja kolejna wypowiedź może być pomocna dla osób, które są zainteresowane pracą w Instytucie Rachunkowości i Podatków.

Adam
@Hanna

Zauważyłem, że regularnie zadajesz pytania, dotyczące pracy w Instytucie. Chyba najlepiej złożyć aplikację i przekonać się osobiście. Wyrabianie sobie zdania na podstawie portali internetowych, gdzie często są skrajne opinie, bo albo ktoś jest niezadowolony, bo podziękowano mu za pracę albo ktoś ma dobre zdanie ponieważ widzi projekty edukacyjne, ekspertów z najwyższej półki, partnerów biznesu etc., nie jest najlepszą drogą. Jeśli rzeczywiście chcesz pracować i uczyć się nowych rzeczy każda firma Cię doceni. Warto spróbować.

Tak1Nie2
Kontrola
@Adam

Hanna nie jest Hanną , jest to właścicielka firmy.

Nela

Byłam nie dawno na rozmowie rekrutacyjnej u nich na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej. Nie polecam-nie zdecydowałam się na prace u nich, chciaż Pan do mnie dzwonił z propozycją. Według mnie to (usunięte przez administratora). Trzeba wykonać 60-90 telefonów dziennie, aby były jakieś sprzedaże, a do tego wysłać jeszcze ok. 60 maili z ofertami. Uważam, żeby to wykonać to trzeba się mocno narobić. No i jak wyrobisz plan to prowizja rzędu 400-600 brutto! Suma sumarum 3 tyś netto tam się nie da zarobić przy tak intensywnej pracy. Pan zresztą bardzo podkreślała jaka to fantastyczna jest u nich atmosfera, co muszę przyznać wydawało mi się mocno podejrzane, bo mam za sobą wiele rozmów o pracę i pierwszy raz spotkałam się z tak silnym podkreślaniem tej "fantastycznej atmosfery". Według mojej oceny jest tam także duża rotacja.

Tak16Nie1
Hanna

@przyjaciel, rozumiem, a czy w Instytucie Rachunkowości i Podatków jest możliwość rozwoju? Czy są organizowane szkolenia? Jeśli masz jakieś informacje na ten temat to zachęcam do wypowiedzi.

Radek

Idealnych firm nie ma ale najgorzej jak ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i później narzekają!

Hanna

@Pracownik, zachęcam Cię do tego, abyś rozwinął swoją wypowiedź. Napisz proszę, jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy. Będą to pomocne informacje dla osób, które chcą podjąć pracę w Instytucie Rachunkowości i Podatków. @Witold, na stronie internetowej Instytutu są aktualne oferty pracy - na stanowisko konsultanta ds. sprzedaży telefonicznej oraz płatne praktyki studenckie. Ten link przekieruje Cię na stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat: https://www.irip.pl/pracuj-z-nami Czy będziesz aplikować do Instytutu Rachunkowości i Podatków?

przyjaciel
@Hanna

Warto do nich aplikować, chociaż osobom z humanistycznym wykształceniem łatwo nie jest ponieważ sprzedają szkolenia twarde dla dużych firm i jednostek budżetowych. Jeśli nic na ten temat nie wiesz trzeba się szybko nauczyć. Wtedy jest dopiero satysfakcja, bo 2-3 semestry na uczelni ekonomicznej przerabiasz w tempie przyśpieszonym. Tym, którzy zaczynają od benefitów i socjalu zdecydowanie odradzam. U nich trzeba zapracować na swoją pozycję. Ja jestem bardzo zadowolony.

Tak1Nie1
Witold

Czy instytut prowadzi może jakąś rekrutacje?

TakNie

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Instytut Rachunkowości i Podatków? Czy firma zapewnia benefity?

@Administrator

Zero benefutów... Więcej minusów niż plusów pracy w tej firmie.

Tak8Nie

Hanna

@analityk, @weteran czyli jak najbardziej polecilibyście pracodawcę Instytut Rachunkowości i Podatków? Powiecie jakie są mocne strony tej firmy? Dlaczego tak dobrze Wam się tam pracowało? Czy można było tam liczyć na umowę o pracę i socjal. Na portalu http://gowork.pl pracodawca zamieścił 2 ogłoszenia o pracę, więc informacje przydadzą się zainteresowanym.

Tak3Nie

sprzedawca szkoleń
@Hanna

Warto się do nich zgłosić, ale wszystko zależy, czy zaczynasz od początku w sprzedaży, czy masz jakieś doswiadczenie? Jeśli od początku pierwszy miesiąc albo nawet 2 musisz się uczyć produktów i efektywnej sprzedaży szkoleń. Jeśli wiesz, jak to chodzi zgłoszenia są od razu, czyli minimalna podstawa i prowizja, dodatkowo możliwość ukończenia jakiegoś kursu, który organizują, co niej jest bez znaczenia (sporo zostaje w kieszeni, sama kończyłam). Powodzenia.

Tak1Nie1
Student
@sprzedawca szkoleń

Dobry pracodawca. Jestem studentem, pracującym od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nauczyłem się myśleć i działać sprzedażowo i mam pracę dostosowaną do planu zajęć. Czego chcieć więcej na tym etapie życia?

siekiera
@Hanna

Socjal w Instytucie?? Absolutnie nie ma czegoś takiego. Nawet kawa, czy herbata we własnym zakresie. Ewentualnie jak zostanie po szkoleniu. Umowa o pracę jest. Czemu zakładasz, ze się dobrze pracowało? Skoro ktoś odszedł to znaczy, ze nie do końca było w porządku.

Tak12Nie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Hanna

@sprzedawca szkoleń dzięki za wyjaśnienie. Te informacje przydadzą się nie jednej osobie na forum zainteresowanej pracą w Instytucie Rachunkowości i Podatków. A wiesz może czy szukają nowych osób do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Rachunkowości i Podatków - Warszawa

Instytut Rachunkowości i Podatków