Opinie o Szkoły "Cosinus" w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szkoły "Cosinus". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szkoły "Cosinus" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoły "Cosinus" w Szczecin

Jolka

Super szkoła, zero opłat, żadnej umowy. Ciekawe zajęcia i przemiłe Panie z sekretariatu

Jestem obecnie nowym słuchaczem szkoły od miesiąca. Szkoła wywarła na mnie pozytywne wrażenie, piękne pracownie, zaangażowani nauczyciele, czuję się dzięki temu swobodnie i aż chce się chodzić. Do tego zero umów ani kosztów.

adam

Skończyłem masaż i jestem zadowolony z uzyskanej wiedzy. Polecam szkołę, brak opłat i nauka w trybie weekendowym. Do tego uzyskałem ubezpieczenie zdrowotne i legitymacje.

Katarzyna

Liczyłam, że na forum pracowniczym znajdę jakieś informacje i opinie o pracy w szkole,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Szkoły "Cosinus".
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Piotrek

Byłem, chodziłem i skończyłem. Jak dla mnie najlepsza szkoła, pełno praktyki. I faktycznie za nic nie płaciłem. Zdecydowanie warto

Aga

Jestem po odebraniu dyplomu technika usług kosmetycznych i bardzo polecam :) będę miło wspominać szkołe i bardzo chetnie bym wrociła jeszcze raz.

Marysia

Skończyłam i bardzo polecam, Panie w sekretariacie przemiłe. Szkoła tak jak oferowali darmowa, zjazdy w weekendy.

misiaxo
@Marysia

Bardzo przyjazna szkoła. Profesjonale podejście, indywidualne. Bardzo interesujące zajęcia, można się wiele nauczyć

Ula

Skończyłam masaż, polecam bo szkoła darmowa a jest nacisk na naukę, wiec można zdobyć dużo wiedzy i praktyki. Super nauczyciele jak i Panie w sekretariacie.

Jola

Egzamin zawodowy zdany pozytywnie, polecam szkołę w Szczecinie, super kadra, każdy naprawdę miły a zajęcia mega interesujące. I faktycznie za nic się nie płaci.

Janka

Dobrze wspominam szkołe, za nic nie zapłaciłam, dyplom uzyskany. Pomocne i miłe Panie w sekretariacie. Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Anastazja

Bardzo fajna szkoła, za nic nie płaciłam, kadra miła i zaangażowana. ja polecam

Ulka

mega szkoła, bede zawsze polecać, bo dała mi możliwości na lepszą prace.

Sebastian

Serdecznie pozdrawiam całą szkołę i Panie z sekretariatu. Dobre przygotowanie do zawodu no i samego zdobycia go na egzaminie. Polecam.

Karola

Miło wspominam okres nauki w cosinusie. Nie musiałam ponosić żadnych opłat, egzamin państwowy zdałam bez problemu.

Eliza

Fajna szkoła, za nic nie płaciłam, mogłam swobodnie pracować w tygodniu a w weekendy zająć się zjazdami. Nauka to przyjemność w tej szkole. Zaproponowałam koleżance,aby spróbowała i dostałam wynagrodzenie za polecenie. Do tego darmowy pakiet office i masa zniżek w różne miejsca.

Iga

Super szkoła, totalnie za nic nie płaciłam. Każde zajęcia dobrze przygotowane. Ciekawe oferty ze zniżkami w różne miejsca plus konkursy z nagrodami, które szkoła oferuje dla słuchaczy.

Przemek

Kończyłem cosinusa w Szczecinie i jestem zadowolony, bo zdobyłem zawód. Chciałbym jeszcze się doszkolić w kursach, które oferuje szkoła. Jest ona darmowa i prowadzi tryb weekendowy, także polecam.

Chodzę do szkoły policealnej w cosinusie i jestem zadowolony. Są specjalne sale przygotowane pod praktykę. Do tego za nic nie płacę, chodzę w weekendy, więc w tygodniu mogę podjąć prace. Jak czegoś potrzebuje Panie z sekretariatu odrazu mi pomagają. A nauczyciele normalnie uczą, przygotowują do zawodu. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zenon

Bardzo dobrze wspominam tę szkołę. Nauczyciele jak i przemiłe panie z sekretariatu. Wszystko bezpłatnie. Sporo praktyki w tej szkole, dzięki czemu mam nie tylko technika, ale też wiedzę. Polecam, bo szkoła jest naprawdę dobra.

Artus

Moim zdaniem to dobra szkoła na szczecińskim "podwórku" i chyba ostatnia całkowicie bezpłatna w swojej kategorii. Plusuje podejście nauczycieli i pracowników względem słuchaczy - przez cały okres nauki każdy przedstawiony przeze mnie problem był rzeczywiście brany na tapetę, a nie zbywany. W szkole panuje przystępna atmosfera, człowieka traktuje się poważnie. Co do poziomu nauczania to ukończyłem u nich tylko jeden kierunek, trudno więc wypowiedzieć się o całości, natomiast nigdy nie doświadczyłem poczucia bezcelowości, czy nijakości zajęć, nie miałem też problemów z egzaminem zawodowym po ukończeniu tej szkoły.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoły "Cosinus" - Szczecin

• Jak się pracuje w Szkoły "Cosinus"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoły "Cosinus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoły "Cosinus"?

Szkoły "Cosinus"