BAUKOM

Hiszpania-barcelona

Opinie o BAUKOM

JO

Całkowicie popieram opinię poprzednika, a trzeba wspomnieć że sytuacja wygląda tak na wszystkich ich budowach totalnie nie polecam

Jeśli chcesz zapłacic za kazde badania za kazde szkolenie nawet stanowiskowe nie otrzymac uprawnien za ktore zapłaciłes. Dostac ubrania po jakimś świeżo zwolnionym pracowniku ubranie, oczywiscie jest mozliwosc ze bedzie przepocone, po pracy jechac i spac w jego łóżku.słyszeć GREMO!!! podpisywac co tydzien jakies kary za wszystko. miec szkolenia na przerwie oczywiscie nie płatnej. dostac minimalna krajowa i usłyszec do tego ze jestes winny oddac firmie x00e no to ZAPRASZAMY:)

Zostaw opinię o BAUKOM - Hiszpania-barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAUKOM