Opinie o Fundacja Tv Puls Pod Dębem w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Tv Puls Pod Dębem. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Tv Puls Pod Dębem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Tv Puls Pod Dębem w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Wiecie, czy Fundacja Tv Puls Pod Dębem udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Leo

Widzę że fundacja wybiera opinie na swój temat, ja myślę że ta fundacja to tylko przykrywka a środki na cele to tylko kilka groszy, szefowa nie jest polka może zwinąć interes kiedy chce

M Nowy wpis
@Leo

W tym roku fundacja obchodzi 10-cio lecie .Pani Prezes pomimo, iż urodziła się poza Polską mieszka tutaj większą część swojego życia. Zapraszamy np na profil fundacji ma FB - na bieżąco publikujemy nowinki z działalności. Dokumentacja finansowa dostępna na stronie www

Czy w Fundacja Tv Puls Pod Dębem możliwa jest praca na podstawie B2B?

M Nowy wpis

Tak

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fundacja Tv Puls Pod Dębem? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

tak

Bożena
@MK

na prawdę? to super :) jak później jest rozliczana kwestia użytkowania takiego telefonu? trzeba oddać za prywatne połączenia?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fundacja Tv Puls Pod Dębem spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy firma Fundacja Tv Puls Pod Dębem w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

MK

zawsze wszelkie narzędzia pracy i rozwoju sa rozważane. jeśli zaistnieje taka uzasadniona działalnością Fundacji i jej Statutem potrzeba - zostanie ona zapewne pozytywnie rozpatrzona

Renata
@MK

A czy są w ogóle organizowane jakieś szkolenia dla pracowników?

Venom

Widać na reklamie.

M

na jakiej podstawie takie opinie?

Małgosia

Czy zamiast windy nie lepiej by było zrobić zjazd?

@Małgosia

zielony teren, który chcemy udostępnić seniorom dzieki windzie, jest położony znacząco niżej (kilka metrów), od obecnie dostępnego. Jest to dość mała powierzchnia, a budowanie zjazdu zajmuje cenne miejsce, gzdie seniorzy moga odpocząć w naturze.

M

Kim jesteśmy? - grupą ludzi, zrzeszoną wokół wspólnej idei, którą jest działanie na rzecz poprawy jakości życia osób starszych w Polsce; - organizacją pozarządową prowadzącą działalność pożytku publicznego w rozumieniu ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie; - fundacją, której Fundatorem jest Telewizja Puls sp. z o.o.; - organizacją pożytku publicznego (od 29 kwietnia 2016 r.). Jak działamy? - na podstawie przepisów prawa polskiego i w oparciu o Statut określający cele i zasady działania Fundacji; - nasza działalność jest możliwa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez darczyńców poprzez bezpośrednie wpłaty na konto bankowe oraz SMS-y, z których dochód nasi partnerzy (operatorzy: T-Mobile, Plus, Play i Orange) przekazują na nasze konto; - nasza działalność jest jawna – co roku publikujemy sprawozdania merytoryczne i finansowe, aby umożliwić zapoznanie się z ich treścią wszystkim zainteresowanym osobom (podanie do wiadomości publicznej wymienionych sprawozdań wynika także z przepisów prawa). https://fundacjapoddebem.pl/ https://www.instagram.com/fundacjatvpuls/?hl=pl https://www.facebook.com/fundacjatvpulspoddebem https://www.youtube.com/channel/UC0uRJfvQht_oebtoY1f44yQ/videos

Barbara

Chciałam porozmawiać z osobami, które pracują lub angażują się w życie Fundacji Tv Puls. Proszę o informacje, czy można liczyć u nich na stabilną umowę o pracę? Czy jest to bardziej zajęcie charytatywne?

@Barbara

obie formy są stosowane przez Fundację. Za każdym razem jest wyraźnie określone. Obie strony się zgadzają jaka forma kooperacji im odpowiada.

Czy Fundacja Tv Puls Pod Dębem organizuje staże dla studentów?

M

Rozważamy opcję stażów dla studentów, choć w najbliższym czasie będziemy poszukiwać osoby do pracy w fundacji (administracja, promocja, social media) na stałe. Zapraszamy do obserwowania naszego portalu na FB - pewnie tam (również) pojawi się informacja. Dobrego dnia;-)

Jaka umowa obowiązuje w Fundacja Tv Puls Pod Dębem podczas okresu próbnego?

M

Reguły są jasno określane podczas rozmów na etapie wstępnym. Jeśli jest potrzeba wkładu na zasadach wolontariatu, jest to wyartykułowane.

Daria

Zasady pracy w fundacji są od początku jasne. Kto jest wolontariuszem to jest ale są pracownicy a sama fundacji jest ok!

Magda

Jak wygląda praca w tej fundacji? jest to na zasadzie wolontariatu czy są normalne wypłaty?

Aga
@Magda

Praca na zasadzie wolontariatu z wyjątkiem Pani prezesowej.

Ppppppp

Tym starym ludzia to niech Rydzyk da. Wszystko mu oddają a później o pomoc błagają, żenada.

dan
@Ppppppp

nie przesadzaj, akurat ci mu może nie dają. Ale fundacja prosi o kasę i pokazuje tych ludzi, a potem okazuje się, że wyposażono gabinety zabiegowe. Niby to to też dla nich, ale w reklamie nie błagał personel o kasę na gabinety. I nie wyjaśniono dlaczego akurat ten dom taki biedny...

Radek o59
@Ppppppp

Wiekszosc z nich lub z ich bliskich walczyla lub nawet oddala zycie za to zebys mogl wypowiadac sie wolnym slowem.Ale ty (a) jestes

Dariusz

Jest ktoś na forum kto pracował w Fundacji Tv Puls Pod Dębem? Dajcie znać jak wygląda rekrutacja do firmy i na jakie warunki zatrudnienia można liczyć bez doświadczenia.

szymon

praca po znajomości

jano

jestem ciekaw co za idiota ustala program,ogladam swietny serial gorka dolna gdy nastepnego dnia spostrzegam ze juz go nie ma, w kladaj szajs w postaci tego angielskiego serialu ale co to, patrze w program ten serial juz tez zdjety.wiec sie pytam , co na to przelozony ,bo chyba ktos normalny to nadzoruje ???

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Puls Telewizja Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Tv Puls Pod Dębem - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Tv Puls Pod Dębem?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Tv Puls Pod Dębem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Tv Puls Pod Dębem?

Fundacja Tv Puls Pod Dębem
  • Chełmska 21 lok. 22