Puls TV

praca po znajomości

sabina

Masakra. Prezes psychopata.

jano

jestem ciekaw co za idiota ustala program,ogladam swietny serial gorka dolna gdy nastepnego dnia spostrzegam ze juz go nie ma, w kladaj szajs w postaci tego angielskiego serialu ale co to, patrze w program ten serial juz tez zdjety.wiec sie pytam , co na to przelozony ,bo chyba ktos normalny to nadzoruje ???

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Puls Telewizja Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Puls TV - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puls TV