cembet

Kraków

Opinie o cembet

Jakub

Rozumiem, że dobrze się pracuje w firmie ale moglibyście coś pisać dla nowych

Alicja

Jesteś pracownikiem cembet? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą. Jakie stanowisko piastujesz? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu? Czekamy na Wasze rzetelne opinie.

Pingwin

Wiesz co, ale to nie jest zła kwota, nie wiem co ludzie tak się zastanawiają nad tym wszystkim, a nie ma co

haha

A ja wam cos powiem o Cembecie.Pracujesz 2 etaty w miesiącu i zarabiasz 2 wypłaty 300 godz 4000zł jestes kierowcą i mechanikiem.1800zł na konto reszta pod stołem.urlop płacony od tego co na konto brak nadgodzin jedna stawka zero życia domowego co 2 sobota w pracy zdarza sie i wiecej nie licz nawet na życzenia na swieta od pracodawcy auta z lat 87-2004.brak bhp to tyle

kandydat

też chciałem się dostać do cembetu, bo robi tam mój brat, ale dopiero co zdałem prawko i mnie nie przyjeli. ;-( sprubuje na wiosne. brat muwi że wypłaty są na czas no i można troche wyciągnąć jak sie przyłorzy do roboty i rozwiezie beton to se teraz kupił pasata.

Czarek

Ja akurat nie pracowalem w cembecie jako kierowca. Większość kierowców pracowała tam nawet kilkanaście lat, więc chyba źle im nie było. Szefowie są w porządku, jak ty będziesz w porzadku, da się o wszystkim pogadac i ustalic. Wiadomo, że jak w każdej firmie właściciel musi dbać o interes firmy, więc nie ma tam miejsca dla obiboków. O sprzęt trzeba dbać ale to normalne. Gdyby nie ta przeprowadzka do wawy i rodzina to pewnie dalej bym pracował w cembecie. W sumie polecam cembet. Kasa jest regularnie na czas, a dla mnie jak miałem kredyt to było bardzo wazne. Nie więc co ci jeszcze powiedzieć.. Powodzenia.

Czarek

Pracowalem tam pare lat od 2007. Ogólnie może nie są zarobki jak w Angli ale można zarobic więcej niż w koncernie czy to kierowca gruszki czy kierownik wytwórni. Pewnie gdybym żony nie poznał na wakacjach to dalej bym pracował w cembecie bo zawsze była fajna atmosfera i jakoś te nadgodziny mijały. Tu w Warszawie jest sajgon na potęgę gdzie teraz pracuje. Praca w koncernie to inna bajka. Mimo wszystko w mniejszej firmie można było się szybciej rozwinąć i nabrać doświadczenie nie tylko zawodowego. Ale co zrobić, serce nie sługa i przeprowadziłem się do żony. Ogólnie polecam pracę w cembecie mimo ww. opini. Pozdrowienia dla Piotrusia z domagaly.

Kierowca

Też do tej firmy składałem papiery i z tego co mi ludzie mówili co tam pracują to faktycznie trzeba zapier... ale mozna wyciągnąć miesięcznie więcej niż na innych betoniarniach

Cembet = 12 h/ dzień

Witam, miałem okazje pracować dla tej firmy pond poł roku. mobing to mało, praca 12 h / dzień bez płatnych nadgodzin.

kierowca

Cembet. To kapitalizm z XIX wieku. Tyle.

Zostaw opinię o cembet - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cembet