Wena

Sopot

Opinie o Wena

Agata

@Mlody Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. Takie komentarze będą usuwane przez administratora forum. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

bob

Spawacz
@bob 05.11.2016 01:17

Nie polecam

Mirek
@bob 05.11.2016 01:17

Działa do dziś .

emiko

Dobrze, że atmosfera u nich teraz dopisuje, bo w końcu dbają o niezłe zatrudnienie, żeby było legalne.

Spawacz

Zero kontakt z firmą . Totalna porazka gozej niz w rem polu

Lukasz

Nie polecam! Ta firma to jakas porażka najpierw dzwonia sie pakujesz i koniec. Bo ta mloda chciala zeby jej wylizac pipe

Saffolder z wena

Firma,jest godna polecenia. Wypłaty na czas,wynagrodzenie powyżej 10k na miesiąc. Warunki mieszkalne,tryb pracy,wszystko zależy od projektu.Kontakt z pracodawca jest bardzo dobry.Polecam.

Pulo

Nie polecam na westconie oszukują jak się da wypłata puzon czasem wcale traktują ludzi jak śmieci za wszystko kasuję,

D52

Na połowę zapytań odpisuje bufon nadęty bo mu za to płacą Aby was rypać dalej Naiwni ludkowie.

JOTEMI

WENA SIE JUZ DAWNO SKONCZYLA, KIEDYS WYSYLALA DO FLORO I MALOY W NORWEGI, ALE TO JUZ STARE CZASY... TERAZ CO DZWONIE TO ALBO NIC NIE MAJA ALBO NAKLANIAJA DO KURSU PO KTORYM I TAK NIE WIADOMO CZY SIE GDZIES WYJEDZIE DO PRACY... (usunięte przez administratora) ZYCZE TAKICH PRAC ORAZ ZAROBKOW DLA PRACOWNIKOW JAK KIEDYS. BY FIRMA ZDJELA Z SIEBIE ZLA PASSE...

TOMEK WEJHEROWO

PRACOWAŁEM W WENIE W 2012 ROKU FIRMA UCZCIWA I GODNA POLECENIA. KASA NA KONTO WPLYWALA HOTELE PRZELOTY JEDZONKO GRATIS WIEC SUPER ZERO STRESU W PRACY. PODATEK ODEBRANY DOŚĆ WYSOKI WIEC SYLWESTER BEDZIE SUPER POZDRAWIAM

pracaxoxo

Mysle ze warto,poniewaz moze my pracownicy mielibysmy wiecej pracy..Ogolnie bardzo dobrze sie z nimi pracuje..

g

Anonim - 2013-09-07 11:15:04 Do której się siedzi w Wena Sopot?pracowalem w wenie w 2011 roku w gdansku na stoczni i dobrze placili i bez problemu.28zl na godzine.

Ruszto

Wena spoko firma.Dobre zarobki. Warto wyjechać z tej firmy. Jeśli chodzi o podatki to płaca dobrze,bo sam otrzymałem rozliczenie za zeszły rok,wedlug mnie sie zgadza.

Pedały

Ludzie z kon-budu są spoko [usunięte przez moderatora]

2 GIRLS

Uwaga na tą firmę .2-ie dziewczyny rządzą tą firmą (tragedia)nic się nie zgadza , przygotuj się przyszły pracowniku na horror,pokrótce ODRADZAM współpracę z tą firmą.

bartek

Witam szukam pracy czy ktoś napisze ile tam można naprawde zarobić i jak się tam dostać słyszałem że jakiś muzykant pomaga załatwić czy ktaś ma tel. kiedyś taka pomoć kosztowała od 2000 do 3500zł zdaje sobie z stego sprawe pomocy dwa miechy temu zjechałem z holandi i kasy brak a raty cisnął.

Leon

[usunięte przez moderatora] Wena godna polecenia ,a lesery do wyrzucenia ..Pozdrawiam .

byku

[usunięte przez moderatora] szukam pracy miałem propozycje z weny firma wmiare dobra ale z takimi ludzmi jak [usunięte przez moderatora] czy ... to szkoda zdrowia

tak jest jedna z normalniejszych firm jak na kontrakcie nie narozrabiasz

Nie polecam
@anonim 20.05.2011 11:12
tak jest jedna z normalniejszych firm jak na kontrakcie nie narozrabiasz

Nie polecam zatrudniaja na umowe o dzielo lub zlecenie 6 zl brutto i pracujesz po 240 300 godz by wyrobic ponad 100 zl Dla naiwnych - a kolesie ustawieni jako kontrolni - To tylko tak pieknie wyglada Vena tylko rzeczywistosc inna Pracowalem tam i odszedlem

blaster

pracowalem kiedys i okazalo sie ze nie placili mi podatkow w norwegi, szemrana jest juz ta firma dobre czasy juz jej minely

Ponoć chodzi tylko o kurs,który trzeba zrobić za 600 nok,,i na tym się konczy .Pozdr.

Jakaś dziwna ta firma niby jest , a jej nie ma ,nie pośiada siedziby

Romek

Wyjeżdżał ktoś z tej firmy do Norwegi ? : Wena Sopot ul. Haffnera 6

Zostaw opinię o Wena - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wena