Urząd Miasta w Bełchatowie

Bełchatów

Urząd Miasta w Bełchatowie

Opinie o Urząd Miasta w Bełchatowie

ewelina

Jak to jest, ze Aśka P. z firmy CAT chwali się, ze nie musi płacić za wynajem drogi w miejscowości Rogowiec, przecież tam codziennie ja blokują w celach gospodarczych. To dlatego ze ma kogoś w urzędzie??

Zostaw opinię o Urząd Miasta w Bełchatowie - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta w Bełchatowie