Opinie o Lech-Bud w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lech-Bud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lech-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lech-Bud w Koszalin

Jasiek Nowy wpis

Firma pod każdym względem zasługuje na dobre opinie. Klienci również są zadowoleni, polecam pracę.

Edyta Nowy wpis

Ktoś z Was obecnie pracuje w Lech-Bud? Dawno nie było nowych opinii na temat firmy jako pracodawcy. Co możecie doradzić osobom, które na wątek trafiły szukając dodatkowych informacji o potencjalnym miejscu pracy? Czego mogą spodziewać się po dołączeniu do firmy?

heniek Nowy wpis
@Edyta

kiedys tam chwile przepracowalem ogolnie masakra,kaza zapierniczac jak maly samochodzik i te ich odzywki do pracownikow,popytaj sie ludzi na bytomiu to ci powiedza,ucinaja pieniadze bo godzin malo a tak naprawde to niewiesz ile zarobisz ,a szef na poczatku obieca zlote gory a po kilku dniach ma cie juz gdzies.i te jego kierownictwo co nic nie umie,poprostu masz byc robotem i koniec

Fenek Nowy wpis

Na ich stronie internetowej nie ma jakiejś wielkiej bazy informacji, ale mała też nie jest, tam znajdziesz w dziale ofert kilka nowych, ale proponuje Ci spróbować robić to samemu na na żywo i może zatrudnią

bo tak

Szukam opinii na temat produktow a raczej domow ktore stawai firma lech-bud . przegladalem oferty innych firm budowalnych ale chcialbym najpierw sie odwiedziec jak lech bud buduje domy jendorodzinne. poszukuej sprawnej firmy, ktra postawi przedstawiony przezemnie projekt domu. nie chce zaufac komus w ciemno najpierw potrzebuje informacji od kogos.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lech-Bud, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
mietek

a powiedzcie mi jaki system pracy tam panuje? jak pracowałem w budowlance no to rzeczywiście robiło się od świtu do nocy.. takie inwestycje niosą za sobą konkretne terminy- czy lech-bud przywiązuje również jako pracodawca do tego uwagę? ktoś wypowiadał się że pracuje tu długo więc może podzielić się obszerniej swoimi spostrzeżeniami

Ta firma to istny (usunięte przez moderatora) ( chociaż jaka praca taka płaca ). Prezes żąda od pracowników aby nie pili, a tam cała ekipa chodzi pijana od godz. 8.00 rano. Ci co chwalą tą firmę to paparuchy, którzy nie znają się na robocie. Im taka praca odpowiada, cały dzień łazić i wyglądać za winkla czy przypadkiem kierownik nie idzie. Żałosne.

LIQUID CRUE

PANIE PREZESIE TO NIE PANA PRYWATNA STRONA I KAZDY KTO MA OCHOTE MOZE SOBIE TUTAJ PISAC CO CHCE.ZYJEMY W WOLNYM KRAJU I NIKT NIKOMU NICZEGO NIE MOZE ZABRONIC,NIKT TU PANA NIE OBRAZIL WIEC NIE WIDZE POWODU DO UNOSZENIA SIE HONOREM.

olej

firma najlepsza w ktorej pracowalem.pozdro chlopaki,pozdro prezes i reszta.danielu dbaj o moj zuraw czlowieku.olej

firma jest najlepsza w koszalinie robiom to co inne firmy zatrudniaja i zwalniajia i nie widze nic zlege pozrawiam wszystkich moich znalomych

LECHBUD jest OK. Pracuje tu bardzo długo i nigdy nie było problemu z wypłatą i z przełożonymi - zawsze są kompetentni i pomocni. Firma jest OK.

firma jest ok niewiem co chcecie od niej mi sie podoba. kierownictwo jest super i pracownicy tez a szczegulnie [usunięte przez admina] :? jest poprostu ok lepszej pracy nie znajdziecie za z sciemnianie za te pieniadze nie ma takiej firmy w koszalinie . pozdro

firma jest ok niewiem co chcecie od niej mi sie podoba. kierownictwo jest super i pracownicy tez a szczegulnie wladca much czyli czesio i :? jest poprostu ok lepszej pracy nie znajdziecie za z sciemnianie za te pieniadze nie ma takiej firmy w koszalinie . pozdro

mogl napisalem przez u!kazdy sie myli

wiekszosc z tych opinii jest klamstwem i jest conajmniej smieszna.bylem operatorem zurawia w tej fimie i nie jest zle wiecnie klamcie a jak wam sie nie podoba to zawsze mozna sie zwolnic,mnie zwolniono bo przeginalem i mieli racje ale gdybym mugl wrocic na swoje miesce w tej firmie nie zawachalbym sie.klamiecie klamiecie klamiecie.to dobra firma i nigdy nie zmienie zdania mimo ze mnie zwolniono.olejnik jarek.

Wydaje mi się, że trochę przesadzacie 12 lat stażu??? Ta firma tyle nie jest na rynku, a 650 zł za miesiąc to brednie i kłamstwa. Pracowałem tam pół roku i najmniejszą wypłatę jaką wziołem to 1375zł ale miesiąc liczył 19 dni roboczych z czego jeszcze dwa opuściłem. Więc ludzie bez przesady. Nie wiem dlaczego tak piszecie o tej firmie, kierownictwo i ludzie tam pracujący są naprawdę OK, zaliczke kiedy chcesz to szef zawsze da, nawet gdy go nie ma to dostaniesz ją przez kierownictwo. Ale jest jeden minus w każdej chwili możesz stracić tu prace i to całkiem bez powodu, prezes taki dał prezent na święta bożego narodzenia. Połowa firmy na zimę straciła pracę.

Choć nie mam zbyt wysokiego stażu pracy, w firmie "LECHBUD" pracowało mi się tam naprawdę źle. Pomimo moich starań moja ciężka praca, ni tak nie została doceniona. Mimo, iż zarobki są powyżej 1.400 zł netto to wydaje mi się, że to za mało jak na wykonywaną prace. Kierownictwo O.K za to szef nadrabia poniżaniem swoich pracowników.skąpiec który szkota przebija!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lech-Bud - Koszalin

Lech-Bud
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Podgórna 8
    75-322 Koszalin