Opinie o Cart w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cart. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cart w Kraków

tedi

Na zakładzie hula wiatr, kiedyś były płytki, technologia i wszystko przepuścił. W kartach to samo i nie czepiaj się pracowników bo jak nie mają za co to kombinują żeby przeżyć. Popracuj miesiąc za 800pln to zobaczymy. co do pis zgoda, może coś się zmieni w jedną lub drugą stronę, sprawiedliwość każdego w końcu dosięgnie nawet tu.

odp.do sio!!!

naturalnie tak- co pół roku rada pracownicza,związki zawodowe i pracodawca-BOSS proponują osoby z załogi do awansu na rozmaite stanowiska kierownicze a rozbudowany system zarządzania w tej firmie to 12 stanowisk kierowniczych-warto u nas pracowac bo za awansem idą znaczne podwyżki płac.

pani Ewo,witamy na pokładzie,będzie ciężko ale pomożemy-od pani uczciwe jasne zasady a z naszej strony lojalność i konkretna robota-życzmy sobie dużo roboty na nowy rok.POZDRAWIAMY ZAŁOGA.

marek

epikur !! koledze krawczykowii w szczególnośc , że tak andzeja i was w pewnym sensie też, zostawił bez srodkow do życia dobrze że sebastian jeszcze nad tym wszyskim czuwa i jakoś to się kręci. błogoslawiony sebuś

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cart? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
WASZ EPIKUR

Wszystkim koleżankom i kolegom,którzy wspólnie ze mna dzielili trudny los pracownikow firmy CART z całą serdecznością życzę ZDROWYCH,SPOKOJNYCH ŚWIAT BOZEGO NARODZENIA zrozumienia i radości ze strony najbliższych oraz wszelkich łask Bożych i nadzieji na cały nadchodzący 2017 rok.

hieronim

Dobre he he he, ciekawe który to napisał. zapomniałeś że panie u nas dostają jeszcze krem do twarzy niwea to niesprawiedliwe, wiem ale życie jest brutalne, zapraszamy serdecznie do naszej wesołej gromadki ;-)

jasiek

nie ma żadnego ołówkowego,jest jedynie dodatek coroczny do wczasów pod gruszą ok.900-1300 zł na pracownika-dla fizycznych 5 reczników frotte,mydełka toaletowe 15 szt.4 pasty i3 razy krem do rąk na miesiąc.Szef ma 5 karnetów na basen KS KORONA dla chętnych pracowników oraz bilety nieodpłatne na premiery nowych filmów w MULTIPLEXIE-TGYLE Z SOCJALU.

do sebki

Art. 239. § 1. Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego albo odbywa za skazanego karę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

słoneczko

Ciesz się że dostałeś 800 ja nie dostałem i siedze w domu bo nie ma na czym drukować. Ale jedzie już folia chyba pół albo nawet cała paleta więc na dwa miesiące będzie robota. Zrobię sobie wiliję w ten łykend i chętnie przyjdę do pracy dwudziestego czwartego a nawet drugie święto. Pan ak też będzie bo jest za załogą. Trzeba być elestycznym a nie tylko narzekać chłopczyki.

zarty plastcardu

nie żartujcie ten pan RYSIU to dbał o załogę czołgu rudy-102-sadze iż nie macie pojęcia że w firmie pana AK.-NIKT I NIGDY NIE MIAŁ SZANS BYĆ DOBRYM KIEROWNIKIEM A co najwyżej dobrym kapusiem-albo fatalnym kapusiem bedącym po stronie ludzi i taki jest Sebastian- no i bardzo dobrze.

stefan

to co napisałes wczesniej to prawda ale jeszcze nie wszyscy dostali maja dostać do 17.grudnia

zosia

Pan szef i pan kierownik produkcji SEBASTIAN S. DALI LUDZIOM PO 800 ZŁOTYCH NA SWIETA!!!!! dziekujemy to miły gest i dobra firma.

rodzice

W imieniu naszych dzieci bardzo dziękujemy panu szafowi za bogate i ciekawe paczki mikołajowe -sprawiły naszym pociechom wiele radości-takie gesty ze strony szefa firmy wiążą emocjonalnie i integrują pracowników z miejscem zatrudnienia-jeszcze raz dziękujemy życząc szefowi SZCZĘŚĆ BOŻE!!

basia

Szef to bardzo dobry i uczciwy człowiek ,płaci chętnie wypłatę ale trzeba tylko wskazać szefowi skąd ma wziąć pieniądze i już mamy zapłaconą naszą pensję.I nie wolno przychodzić do szefa jak nie ma pieniędzy bowiem bardzo wówczas się denerwuje.Ale to oczywiste!!!! pracownik winien mieć w sobie trochę kultury i zachowywać się godnie a nie denerwować swojego zacnego pracodawcy.który robi wszystko aby ludzie mieli wypłatę.W tym przypadku określenie- ludzie- ma bardzo ograniczoną wręcz uszczuploną formę pojęciową.

PLASTCARD

jakies bzdury tu są popisane pewnie przez zainteresowanych co byli oczerniani jako (usunięte przez administratora) i nieudacznicy pozdrowienia dla prezesa i jego syna NIE SYNA PSA doradcy i Bóg jeden jeszcze wie kogo i co i dlaczego za co za ile on dla NIEGO JEMU ROBI BO TO ZE WCHODZI MU DO D.. I OCZERNIA PRACOWNIKOW PODBURZA GO ZE BEDA ROBIC ZA MNIEJ ALBO ZA DARMO TO JEST OCZYWISTE

pogodynka

prosze uważać nad KRAKOWEM W OKOLICACH UL.GROMADZKIEJ wystepuje duże stężenie śmiertelnego krakowskiego SMOGU-to zjawisko szalenie niebezpieczne 4 -krotnie przekroczone normy-zaleca się omijanie tego terenu dla ratunku zdrowia.Palenie w piecach byle czym jest powodem takiego stanu rzeczy.Rzecz ma się dramatycznie i nikt z władz nic nie robi!!!!!!!!

Sobieski

Pilsudski sie poddal i o rente u Moskala skamle.A taki zdrowy chlop... Koniec Swiata. Glupota straszna...

dobry kolega

Karolak przestań chlać bo cały zakład się z ciebie śmieje. Płacą ci za te komentarze ? Namawiasz gościa do pracy u siebie, jajca sobie robisz jak ktoś się poważnie pyta ? Nikt nie broni nikomu się tu zatrudić ale jeżeli chcesz się z tego żyć to daj se spokój. Może gdy jesteś na garnuszku u rodziców i możesz czekać na kasę kilka miesięcy to tak ale jak nie to nie polecam. jeżeli tak źle to dlaczego dalej tu pracuje - chyba ku... z przyzwyczajenia i z lenistwa

karolak

Cart to potężna i pierwsza w Polsce firma produkująca karty plastikowe,niestety przed kilku laty grupa pracowników odeszła przywłaszczając sobie zarówno technologie produkcji kart jak i cześć klientów rozgłaszając o końcu firmy Cart.Ale to już historia ,dzisiaj mamy pewnych klientów,duży potencjał ludzki,pewność finansową-chcesz zapraszamy ,przychodż nie pożałujesz swojej decyzji-tutaj w firmie żyje się nam dobrze.

kapustka

Niestety jak wiesz kasiorki dla nas już nie starczyło, bo nasz ukochany ojczulek musi płacić za koniki i dawać na tacę w kościele. A płytka będzie do góry szła to wiadome zwłaszcza jak płacą zaliczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Cart - Kraków

Cart