Sp. z o.o. „SILO” Sieradz

Sieradz

Opinie o Sp. z o.o. „SILO” Sieradz

sx

wkak, żeby było śmieszniej i w tym roku nic nie ma z ofert. Podejrzewam, że nie potrzebują aż tak rozrośniętego składu. Proszę mi tylko powiedzieć czy firma ma plany na to jakie zlecenia dalej realizować i czy będą jakieś innowacje wprowadzane - a jeśli to jakie.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Sp. z o.o. „SILO” Sieradz, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Sp. z o.o. „SILO” Sieradz - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sp. z o.o. „SILO” Sieradz