Komtech Sp z o.o.

Radom

Opinie o Komtech Sp z o.o.

Iwona

Oczywiście nie podważam w żaden sposób ich prawdziwości @rrr, najwidoczniej zawierały treści, tak jak już wspomniałam, naruszające czyjeś dobra osobiste. Najlepiej w takiej sytuacji zapoznać się z regulaminem serwisu gowork.pl dostępnym tutaj: www.gowork.pl/regulamin.

rrr

Iwono, te usunięte wpisy zawierały prawdziwe opinie o Komtechu. Sięgnij do archiwum

Iwona

@rrrjeśli komentarze zostały zarchiwizowane przez naszego administratora to znaczy, że naruszały nasz regulamin. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy się z nim zapoznać. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej opinii na temat Komtech.

rrr

Zniknęły wszystkie wpisy przedstawiające prawdziwy obraz tej firmy. Komtech to firma IT - to oksymoron

Programista wyklęty

mi zaproponowali staż (jak zaczynałem karierę), wyśmiałem, dogadać się nie da (kiedyś się dało, ale potem się zmieniło), ale znam osoby, które dawno temu tam pracowały i sobie chwalą. Dzwonili w sprawie tych ofert tej firmy, no ale odesłałem z kwitkiem. Humansoft w tej chwili lepiej sobie radzi niż Komtech, ale kiedyś Komtech to był Komtech... teraz... Ale tak to jest jak się kierownik wozi i opowiada, że w IT jest rynek pracodawcy, śmiechem zabija ;) Pozdrawiam

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy do firmy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy http://www.komtech.pl/kariera/oferty-pracy Czy ktoś w Was mógłby podzielić się informacjami o tym jak obecnie wygląda praca w firmie? Osoby rozważające aplikacje na pewno na tym skorzystają.

ak

Dobrze, że jest umowa o pracę, bo o taką stabilną umowę jest trudno.

gość

Witam. Ja pracuję w Komtechu w Radomiu od kilku miesięcy. Odnoście rekrutacji, w moim przypadku były to dwa etapy. (ogólna rozmowa kwalifikacyjna oraz weryfikacja posiadanych umiejętności na podstawie konkretnie przygotowanego zadania) Zacząłem od stanowiska młodszy programista baz danych. Umowa próbna na miesiąc, potem na 3 miesiące następnie umowa na czas nieokreślony + zmiana stanowiska ze zmianą warunków finansowych. Do tego dochodzą premie adekwatne od współczynnika wynagrodzenia oraz zaangażowania w projekt. ;) Ciekawe projekty, zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Wynagrodzenie jak do tej pory zawsze na czas. Możliwości rozwoju duże. Na obecny rok zaplanowanych jest już kilka kilkudniowych szkoleń. Ciekawe podejście do spóźnień: spóźnisz się 15 minut, 15 minut zostajesz dłużej ;) Atmosfera w pracy ok.

Gość

marek jak nie wiesz czym różnią się pencje w IT w Radomiu i w Warszawie to nie chce Ci psuć samopoczucia :). Żyj sobie w swoim świecie.

Gość1

Marku, "Radomska Pensja" to trzykrotność pensji w Komtechu

Gość

gosc ma racje Komtech robi np dla Warszawki a pensje radomskie zysk zostaje w kieszeni. Kiedyś chyba było na stronie internetowej, że biuro mają też w Warszawce, czy ogłoszenia o prace pojawiały się i w Warszawie, bo tam mieli biuro i w Radomiu :) Pozdrawiam

riksi

Komtech to firma pochodząca z Radomia. Zajmują się jak już ktoś to zdążył zauważyć szeroko pojętym It. W radomiu oczywiście ze względu na swoje centralne położenie w mieście mają całkiem sporo klientów i są znaną firmą. jednak nie słyszałem , aby działali gdzieś daleko po za granicami swojego regionu...

Gość

ile czasu trzeba u nich spędzić, żeby zaproponowali jakiś awans. Dożywocie

Gość

Pisałem - dobry pracownik to tani pracownik

mak

Dziwne ze takie negatywne opinie.. atmosfera w pracy jest jak najbardziej ok.

mak

czytam niektóre opinie i się uśmiecham :)kłamać w CV tylko po to aby się dostać na rozmowę? Nie tędy droga.Jeśli chodzi o atmosferę i pracę... na prawdę nie można narzekać, wystarczy wywiązywać się z obowiązków.Praca w komtechowym zespole to przyjemość.

Anonim

No fantastyczny dialog nt. temat komtechu wewnątrz komtechu trwa w najlepsze...

ffff

witam a czy zatrudniaja z doswiadczeniem do tej pracy w tej firmie ? czy przełożony jest fajnym pracodawcą z którym mozna sie porozumieć w różnych kwestiach dotyczących pracy i płacy ? jezeli ktoś doswiadczony pracą w tej firmie może napisać jak to jest pracować z firmą byłoby bardzo miło dziekuję i pozdrawiam serdecznie

nowy

W związku z tym że firma poszukuje Konsultanta ds. sprzedaży rozwiązań IT, chciałbym się dowiedzieć jak tam wygląda sytuacja z wypłatą w Komtech tj. czy jest wypłaca w terminie oraz jak z atmosferą w pracy?

Ex

Oczywiście, że poznikały wątki na temat dyrektorów. Mylicie się myśląc, że pracodawca nie może moderować wpisów. Jest taka opcja jeśli założył tu konto i robią to jak widać na załączonym obrazku ;)

Anonim

coś dużo wpisów zniknęło. Szczególnie tych nieprzychylnych:)

gość

Popieram przedmówców. Koledzy tam pracowali i odeszli do firm lepiej płacących albo pozakładali własne firmy. Firma dobra dla studenciaka, żeby zdobyć doświadczenie i uciekać. (usunięte przez administratora)

IT

Rozwija? Raczej uwstecznia! Z takimi dyrektorami rozwój jest niemożliwy. Ludzie zdobywają tam tylko doświadczenie a później idą do lepszych firm za lepszą kasę. To dobre miejsce dla absolwentów żeby się przyuczyć bo napewno nie dla specjalistów którzy chcą zarobić godziwe pieniądze.

gość

Nie odpowiedzieli bo za darmo nie chcialem pracować, to się rekruter z firmy odezwał znowu do mnie. Poinformowałem, że już byłem u nich na rozmowie i że o kase poszło, więc sie już nie odzywają. Wnioski - pracownik dobry, tylko nie ma kto zapłacić. Kolega pracował w tej firmie uciekł do Warszawy i zarabia dobrze. Firma kiepska bo mało płaci a ma też biura w Warszawie i pewnie robi projekty na Wawe a stawki Radomskie jak dla szwaczki

gość

(usunięte przez administratora) Mnie chcieli od razu zatrudnić jak tam byłem, tylko chcieli maksymalnie zbić stawkę. Powiedziałem, żeby oni zaproponowali coś sensownego to już się nie odezwali hehehe, tylko kaska sie liczy, nie poziom.

koles

Ja kiedyś poszedłem na rozmowę o pracę, nie mogłem znaleźć firmy, dzwonilem wcześniej to nikt nie odpowiadał. W końcu znalazłem spóźniłem się 15 min to w ogóle nie chcieli już ze mną rozmawiać :) Kiedyś byłem na programiste na staż, to o kase poszło i nie zdecydowałem się. Teraz odpowiedzieli, bo rekrutacja jest. Jeśli ktoś może napisać prawdę, to powiedzcie jaka jest pensja dla programisty. Na okresie próbnym a ile po. Będę wdzięczny, bo zazwyczaj o kase się rozchodzi :)

były pracownik

CV należy złożyć na portierni. Pytaj o Młodszego Portiera(usunięte przez administratora)

Spec

Od kilku lat pracuję w innej firmie IT ale w komtechu przepracowałem spory kawałek mojego życia. (usunięte przez administratora)

Spec

(usunięte przez administratora) Nikogo nie zatrudniają od dłuższego czasu więc nie wiem skąd pytania o pracę w tej firmie a raczej firmach bo teraz są 2 Komtechy i każdy zatrudnia kilka osób. To już nie jest firma sprzed 10 lat, gdzie pracowało ponad 50 pracowników. (usunięte przez administratora)

gc

W czasie kiedy ja pracowałem była to największa firma informatyczna w Radomiu. (podejrzewam że jest tak do dziś). Ekipa była dosyć zgrana, częste imprezy, jakieś pępkowe, a to urodziny prezesa czy imieniny prezesowej, coroczne wyjazdy na narty. Brakuje mi takiej rodzinnej atmosfery u mojego obecnego pracodawcy. (ciekaw jestem czy dalej coś takiego się odbywa). O obecnej sytuacji jest mi się ciężko wypowiada już nie pracuje tam dłużej niż pracowałem.... Oczywiście mogę narzekać na pensję ale uważam iż te kilka lat pracy w filmie, dało mi wiele w rozwoju mojej kariery zawodowej.

olek

Chyba nie masz wiedzy ka wygląda rekrutacja w Komte [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . (usunięte przez administratora) Kilka lat temu przechodzilem u niego rozmowe i do dzis pracuje i wcale zle nie wpominam i u nas wdziale technicznym rotacja mala. Co innego ze sprzedawcami ale tych co znalem to sam bym zwolnil bo 4 liter nie chcialo im sie ruszyc zeby pojechac do klienta. Czego jak czego ale zaangazowania (usunięte przez administratora) nie mozna odmowic bo nieraz 3-4 dni w tygodniu dzialal po za firma i gdyby nie tematy ktore generowal to (usunięte przez administratora) pewnie dawno zlikwidowalby dzial. fakt u nas nie ma prawdziwego dzialu rkrutacji ale pokaz kto ma w Radomiu ..

Grzegorz Dziubek

Pan(usunięte przez administratora)ma bardzo ciekawy system przeprowadzania rekrutacji. Starając się u niego o prace jak stażysta (za 700zł) dowiedziałem sie że moje 8 lat dowiadczenia jako handlowiec to dla niego żadne dowiadczenie. Stwierdził że jestem za stary (mam 40 lat) i że woli studenta bez doswiaczenia a mnie wysłałby do firmy telemarketinowej w celu przejscia \"szkoły życia\". Odebrało mi mowe po tym co usłyszałem. Poza tym zero konkretów i totalne dyletanctwo przy prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw opinię o Komtech Sp z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komtech Sp z o.o.