Bankowy Fundusz Leasingowy S.A.

Łódź

Opinie o Bankowy Fundusz Leasingowy S.A.

adam

nie wie ktoś na jakie stanowiska potrzebują pracowników do Bankowego Funduszu Leasingowego S.A.?Na stronie mają informacje zachęcającą do wysyłania cv ale bez konkretnych informacji kogo potrzebują. Może wiecie coś na ten temat, jeśli tak to proszę o informacje

pif pach

kolesiostwo, nepotyzm, niedocenianie pracowników, brak szacunku, wszystko co napisał Filip Sunders to prawda, dobrze opłacani tylko sprzedawcy sieci i to tylko Ci na umowach cywilno-prawnych, reszta plany ma tak wysokie, że co lepsi już uciekli i została tylko garstka naprawdę fachowców, którzy pracują tam chyba tylko z przywiązania, w centrali w łodzi dysproporcje w wynagrodzeniach ogromne, od osób, które pracują od lat nastu, zarabiają dobrze i niewiele robią i są tam tylko przez zasiedzenie, z drugiej strony młodzi pracownicy wykorzystywani na maxa za psie pieniądzę, a najlepiej jakby byli jeszcze studentami i pracowali na zlecenie, ogólnie w firmie osoby na stanowiskach tworzą towarzystwo wzajemnej adoracji uśmiechając się przed Prezesami przy czym całej reszcie do śmiechu nie jest, osoby chcące się rozwijać, zaangażowane są skutecznie zniechęcane, generalnie nie polecam tego pracodawcy, który szczyci się medalami w dziedzinie HR, warto było by sprawdzić co to za wyróżnienia są.....jeśli ktoś czytał opinie o PKO BP to tu jest podobnie, proponuje zapytać pracowników o firmę, można bardzo żenujące rzeczy usłyszeć...

ja12

witam,przeczytalam Twój komentarz dot. BFL, jestem ciekawa co Cię skłoniło do takiej opinii, ubiegam sie o prace w tej firmie.. Twoje info byloby dla mnie bardzo wazne. Z góry dziekuje za odpwiedź i pozdrawiam :)

Flip Sunders

Totalne dno i kolesiostwo. Wciskani na siłę na stołki bezwartościowi pseudo zarządzający którzy mają ciocie lub wujka w Banku/ Załosne a zarazem smutne. Brak szacunku do pracowników,[usunięte przez administratora] unikajcie tego miejsca.....

Zostaw opinię o Bankowy Fundusz Leasingowy S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bankowy Fundusz Leasingowy S.A.