kolesiostwo, nepotyzm, niedocenianie pracowników, brak szacunku, wszystko co napisał Filip Sunders to prawda, dobrze opłacani tylko sprzedawcy sieci i to tylko Ci na umowach cywilno-prawnych, reszta plany ma tak wysokie, że co lepsi już uciekli i została tylko garstka naprawdę fachowców, którzy pracują tam chyba tylko z przywiązania, w centrali w łodzi dysproporcje w wynagrodzeniach ogromne, od osób, które pracują od lat nastu, zarabiają dobrze i niewiele robią i są tam tylko przez zasiedzenie, z drugiej strony młodzi pracownicy wykorzystywani na maxa za psie pieniądzę, a najlepiej jakby byli jeszcze studentami i pracowali na zlecenie, ogólnie w firmie osoby na stanowiskach tworzą towarzystwo wzajemnej adoracji uśmiechając się przed Prezesami przy czym całej reszcie do śmiechu nie jest, osoby chcące się rozwijać, zaangażowane są skutecznie zniechęcane, generalnie nie polecam tego pracodawcy, który szczyci się medalami w dziedzinie HR, warto było by sprawdzić co to za wyróżnienia są.....jeśli ktoś czytał opinie o PKO BP to tu jest podobnie, proponuje zapytać pracowników o firmę, można bardzo żenujące rzeczy usłyszeć...