INPOST Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o INPOST Sp. z o.o.

kjnksjn

wymagania spore @ iza choć w sumie na takim stanowisku nie dziwią. Powiedzcie prosze, jak się orientujecie, czy na takim stanowisku można zarobić 3700 zł netto?

Czekoladynka

Przez tablety praca listonosza wydłużyła się o jakieś 30% lub więcej! Niestety wyszukiwanie przesyłek, wklepywanie danych w pełnym słońcu, deszczu czy wietrze jest utrudnione i tylko wydłuża doręczanie. Są wakacje więc przesyłek jest mniej ale zaraz po wakacjach będzie normalnie a pracy na tablecie nie da się przyspieszyć. Ludzie odchodzą bo kto chce pracować od 6 do 20 codziennie za marne grosze? W tej chwili dochodzą jeszcze zwrotki bo pomimo elektronicznej listy wydań nadal mamy nakaz wymagać podpis od odbiorcy na zwrotkach ;) Nie polecam tej firmy - szukajcie pracy gdzie indziej, są jeszcze normalni pracodawcy tylko trzeba poszukać a nie siedzieć na 4 literach.

były pracownik

Witam! Umowa śmieciowa - zlecenie ale na czas nieokreślony... śmieszne 1700 zł praca na 3 zmiany i soboty najlepiej wszystkie do roboty bo transport trzeba też przyjąć. Na sortowni zimno jak byk a brama wiecznie nieszczelna i zimno już w październiku było. Ciągle chodziłem za kierowniczką prosząc o umowę o pracę niestety bez żadnych efektów. Ciągle źle i nie zadowolony zastępca kierownika.... Ja uciekłem bo znalazłem coś lepszego. nie polecam

ananiom

witam mam pytanko czy się opłaca si isć tam do pracy czy nie jako pracownik Administracyjno-operacyjny proszę o odp jakie są warunki pracy płacy i atmosfera proszę o odp

Zostaw opinię o INPOST Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INPOST Sp. z o.o.