Warkom

Poznań

Opinie o Warkom

Iwona

Pracujesz w Warkom? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

malkon

łapka, może to jakaś spodziewana zmiana. Jakby pracowink firmy mógł się wypowiedzie bede zobowiązany.Chciałem do nich się na praktyki zapisać ale teraz nie wiem czy coś z tego będzie - może akurat nie szukają już..

nati

tez tam pracowałam. Bajka to to nie jest wręcz przeciwnie jeśli macie inna ofertę pracy to z niej skorzystajcie tam to szkoda nerwów i stresu. totalny wyzysk człowieka przez człowieka. tylko współpracownicy są ok

Pozytywne opinie to chyba prezesowa pisze!! Ludzie na produkcji zarabiaja po 1000 zł!!!- nawet po 8 latach!!! Wyzysk max. W dziale wydawki mozna zarobić ciutke więcej ale za 250 godzin!!! Dziś tam pracujesz a jutro juz możesz wylecieć bez powodu. Nie szanują ludzi-to tylko roboty ktore mają robić na wakacje niewyksztalconego zarządu. Najwyższe kierownictwo śmieje się z pracowników produkcyjnych, że za takie pieniądze na nich robią. Jedynie co to można (jak wszedzie) wśród współpracowników poznać ciekawe osoby-jedyny plus.

Karol

Dziwne ,że jak ludzie piszą to,już nic dobrego - firma jak wiele innych ma swoje zalety i wady - fajni ludzie, kierownicy wiadomo jak kierownicy muszą być i żadko kto dobrze o nich pisze, kasa szału nie ma ale jest praca. Ja nie narzekam.Było całkiem Fajnie

Antek

Nie mogę zgodzić się z moją przedmówczynią. Pracowałem tam około roku rówież jako PH - i moje odczucia są trochę inne. Firma nie jest idealna - ale jeżeli chodzi odział sprzedaży to nie jest tak fatalnie. Park maszynowy ok tylko Pandy ,ale wszystkie nie starsze jak 2 lata w pełni sprawne, kierownik - jak lubisz być kopana w tyłek i zajechana to szukaj takiego kierasa - tu były jasno określone cele i zadania - wszystko. Może ty pracowałaś w innej Firmie sprawdź.

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałam w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego i uważam ten okres za zmarnowany. Płaca marna, niekompetentny kierownik(chyba nie nadający się na to stanowisko),Ledwo jeżdżące narzędzia pracy.Systematycznie malejąca sprzedaż produktów. Praca jest okej ale tylko w obliczu ogromnej desperacji.

Zostaw opinię o Warkom - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warkom