alma

Kraków

Opinie o alma

asia

Wiele ogłoszen jest na ich stronie interentowej i widziałąm rónież na goworku, że poszukuja ludzido biura ale rónież i na sklep ,kasjerów.

zapytanie

Ja tutaj nie będę dodawać opinii na temat pracy w Almie. Zostałam dopiero przyjęta do pracy. Mam tylko pytanie czy istnieje możliwość awansu ze stanowiska kasjer- sprzedawca. Jeżeli tak to proszę o odpowiedź po jakim czasie?? Czy ta firma rzeczywiście daje szanse rozwoju osobistego???

nick-czem-nick

Ok, ale pracujesz na jakim stanowisku? To dość istotne jak by nie było...

(usunięte przez administratora) wszystko co za tym idzie,pracuje(szukam innej pracy cały czas) w almie rok i to jest naprawde cieżka i nie wdzięczna praca(pracownik nie ma żadnych praw,co podpisuje z podpisaniem umowy o prace że żadnych praw do roszczeń firmie alma nie może składac)a prawa pracownika są łamane na każdym kroku.Praca za śmieszne pieniądze,jedyny plus to ubezpieczenie. Nie polecam!!!

Zostaw opinię o alma - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie alma