Błysk sp. z o.o.

Opinie o Błysk sp. z o.o.

Witam. Jak wygląda praca w administracji/księgowości? Jak z zarobkami?

Dav

Wiem jak wygląda praca jako kierowca w tej firmie, jak z samochodem i godzinami pracy

Dajaman
@Dav

To znaczy co możesz powiedzieć o pracy kierowcy? bo wiem że są ogłoszenia że poszukują kierowców kat B

Tak dobrą macie pracę, że nikomu nie zależy na pisaniu opinii? Potrzebujecie kogoś do pracy?

sasiad

dziwne tylko ta firma ma takiego moderatora :) pozdrawiam pania joanne

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Błysk sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Joanna

@masabka, odpowiedzi na Twoje pytania pojawiły się dopiero niedawno, czy mimo to przesłałaś/łeś CV? Może już pracujesz? Zachęcam Cię do przedstawienia swojej opinii z perspektywy pracownika. Widzisz już jakieś pozytywy? @Anonim, myślę, że Twój komentarz może zachęcić sporo osób do aplikowania, przyjazna atmosfera jest bardzo istotna w pracy. Napisz proszę, jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie.

masabka

Pytanie do Was jak wygląda praca teraz w Błysku ?? Pojawiło się ogłoszenie na prace przy etykietowaniu produktów. Jak wyglądają zarobki ?

Kilkalat...
@masabka

Nie wiem jak przy etykietowaniu ale na magazynie na początek z tego co wiem jest podstawa + ok 200

@masabka

Zarobki ok 1700-1900 na rękę. Praca w miłym towarzystwie. Pozdrawiam dziewczyny z produkcji ;)

Joanna

@Ziutek, widzę, że byłeś zainteresowany pracą jako kierowca w Błysk sp. z o.o. - czy zdecydowałeś się aplikować do pracy na to stanowisko? A może uzyskałeś już odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? @., dodatkowe benefity takie jak dofinansowanie do karty sportowej zdecydowanie zwiększają atrakcyjność pracodawcy. Czy jeszcze na jakieś dodatkowe można liczyć w Błysk sp. z o.o.?

Ziutek

Jak wygląda praca jako kierowca w tej firmie? Jak z autami? Ile można zarobić mniej więcej? Od pn - pt? Czy w soboty też?

Czy w hurtownia Błysk jastrzebie zdroj dają coś więcej? Multisport czy tym podobne?

@Anonim

Jest multisport! Do wyboru karta multi sport activ albo karta multi sport plus

meks

a ja, chcialem zapytac jak to wszystko wyglada na stanwosiku magazyniera, czy zajmujesz sie glownie wykladaniem towaru, rozpakowywaniem ,liczeniem i wysylka? Czy kazda osoba jest za cos odowiedzialna?

@meks

Kazdy ma swoje zadania - jednibod rozladunku a drudzy od kompletowania zamowien.

Karol

Podpowiedzcie czy warto aplikować na stanowisko reprezentanta handlowego ds. kluczowych klientów? Zastanawiam się tym milczeniem

Joanna

Czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja na nowe stanowiska w Błysk sp. z o.o.? Dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy będzie to cenna informacja. W sieci brak ogłoszeń. Skąd dowiedzieliście się o pracy w tej firmie? W jaki sposób pracodawca ogłasza swoje oferty pracy?

m

A jak tam dojechać z J-bia ??? nr autobusu

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć? Chętnie usłyszymy od pracowników Hurtowni Błysk.

adi

mam pytanie jaki jest zarobek w tej firmie za jako kierowcy

domator

Jeżdże teraz ciężarówką na międzynarodówce, kasa piękna, ale jestem gościem w domu i chcę poszukać czegoś na miejscu jako kierowca. Jaka wypłata i ile godzin dziennie? Soboty też? Są jakieś obciążenia finansowe? Pozdrawiam

edf

no i na takim stanowisku to na pawde sporo mozan zarobic

grzesiu

Możesz aplikować na Przedstwiciela Handlowego masz również wybór w jakim miescie chcesz rozpocząc pracę, wiec to duże udogodnienie, nie narzucają miasta i dojazdu do pracy, jest również umowa i auto słuzbowe.

lejton

a ja mam pytanie,kim lub jakim trzeba być kierowca że by złapać sie tam na etat???składałem sam osobiście cv jak i aplikowałem,dzwoniłem i pytałem,zawsze ta sama odpowiedz ''zadzwonimy''...po raz który pojawia sie info o naborze,a telefon milczy...mam prawko prawie 10 lat,jezdziłem juz busami...no chyba ze u nich auta maja wiecej niz 4 koła i kierownice za siedzeniem,to zrozumiem

marco

Mam pytanie chce sie przyjac jako kierowca czy sa w Firmie Błysk przyjecia i jaka jeste sznsa ze sie dostanie prace jako kierowca.Z gróry dziekuje za informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Błysk sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Błysk sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Błysk sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Błysk sp. z o.o.?

Błysk sp. z o.o.