Opinie o ITAMAR Group Sp. z o.o. w Gliwice Prymasa S.wyszyńskiego 12 lok. 4

www.tlumaczenia.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITAMAR Group Sp. z o.o. w Gliwice Prymasa S.wyszyńskiego 12 lok. 4

Nie.
Kandydat

Rozmowa o pracę sprzed jakiegoś czasu z właścicielem. Oferowana najniższa krajowa na papierze i wydumane premie pod stołem, zależne od wyników, na które nie ma żadnych konkretnych perspektyw (argument na zasadzie: "ryzyko warte ryzyka"). Obietnice wybudowania sobie za te sumki domu, kupienia samochodu itp. - takie teksty w rozmowie z dorosłym człowiekiem. Dlaczego? Bo "pracodawca może zaoferować więcej, niż kiedy miałby odprowadzać od tego podatki i opłaty, a pracownik może sobie odkładać te tysiące sam". Pytania o plany osobiste, rodzinne, bo "należy zrozumieć, że nie opłaca się zatrudniać osoby, która może zaraz zniknąć" - to mogłoby być wręcz zgłoszone, takie rzeczy są zakazane. Nieprzyjemna atmosfera, stawianie się przez rekrutującego na piedestale. Do tego zebrane potem opinie od osób, które tam pracowały, zszokowały - mobbing, dziwne narzędzia kontroli, upokarzające "wychowywanie" dorosłych osób.

Alicja

To prawda ze premie są pod stołem ?

Człowiek grzyb
@Alicja

Za moich czasów nie było czegoś takiego jak premia, za to wypłaty były częściowo na konto, a częściowo w kopercie. Ale to było dawno temu.

nikt Nowy wpis
@Alicja

Tak

Sławomir Nowy wpis
@nikt

Duże chociaż są te premie? Możesz podać jakieś konkretne kwoty?

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do ITAMAR Group Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Koordynator Biura?

Nie.

eji
@Nie.

zgadzam się, też uciekłem

Ja Nowy wpis
@Nie.

A więc nic sie nie zmieniło. Szok. Pan Maciej powinien uważać na skarbówkę skoro dalej tnie takie numery. .

Jaki jest styl zarządzania w ITAMAR Group Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w ITAMAR Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aktuariusz
Agencja Pracy
logo firmy Programista Embedded
WASKO S.A.
(127 opinii)
logo firmy Przewoźnik międzynarodowy - woj. śląskie
Gliwice
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
(483 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jaka umowa obowiązuje w ITAMAR Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Wacław Jarząbek

Świetna atmosfera, pełne zaufanie i jasne zasady pomiędzy kierownictwem a pracownikami, wypłaty zawsze na czas. Stała, niezmienna, bardzo profesjonalna załoga, na pomoc której zawsze można liczyć.

Mona_28
@Wacław Jarząbek

Jarząbek a przy dobrej szafie stałeś jak to mówiłeś ? :))) Zapomniałeś dodać że wszystkie jarząbki spijają sobie z dziobków :P

Jeremi

@Whooo A może jakieś uzasadnienie otrzymamy ?bo ja mam zupełnie inne zdanie.

Whooo

Żenada i mobing

Rafał

Zastanawiam się dlaczego tak zamilkliście? Warto szukać szczęścia w firmie?

hebrajczyk

A kto obecnie jest kierownictwem (procz Macieja G.) ?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 17. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy ITAMAR Group Sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

sadek

jeżeli dalej interesuje cie stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży to możesz smiało aplikować do nch tytus_98' , widziałąm ofertę oferują w niej podstawę oraz premie, oczywiscie zalezy to też od ciebie ile wyrobisz w miesiacu targetu ale chyba ciezko nie ejst.

niem_26

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat ludzi, którzy tam pracują? Czy są to osoby po odpowiednich studiach/z odpowiednimi kwalifikacjami, czy ludzie po kursach językowych na poziomie B2, z niepełnym wykształceniem lub studenci, bo tacy są najtańsi (spotykałem już takie przypadki)? Chodzi mi po prostu o możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów :) Od czego zależy, czy można uczestniczyć w szkoleniach? No i jak z tą atmosferą? Dalej tak kiepsko? Widziałem, że teraz rekrutują z językiem niemieckim :)

Zostaw merytoryczną opinię o ITAMAR Group Sp. z o.o. - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ITAMAR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITAMAR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ITAMAR Group Sp. z o.o.