ITAMAR Group Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ITAMAR Group Sp. z o.o.

BD Nowy wpis

Ten biurowy co go z pięć miesięcy temu szukali to ostatnia oferta od Pracodawcy? też chciałam sprawdzić co to za warunki ale jak widać ktoś już mnie wyprzedził, przynajmniej w kontekście rozmowy. a pracy? w tym biurze jest potrzebnych więcej osób do pomocy? Jak jest duże?

Wioleta Nowy wpis

Niestety, przegapiłam ofertę stanowiska pracownika administracyjno-biurowego. Niestety, bo pensja w granicach 4 000–9 000 zł brutto wydaje mi się atrakcyjna. Czy często się pojawia zapotrzebowanie na to stanowisko? Czy raczej w najbliższych latach tylko tłumacze będą mieli możliwość się tutaj zatrudnić? :)

@Wioleta

Nic nie straciłaś. Aplikowałem na to stanowisko i w trakcie rozmowy odrazu okazało się ze na tamto stanowisko juz nie rekrutują ale szukają specjalistów do sprzedaży czytaj, m.in telemarketing... zakres obowiązków na stanowisko na które nie aplikowałem został przedstawionych dopiero po pytaniach.Pierwszy raz miałem rozmowę z podczas to ja musiałem zadawać pytania żeby dowiedzieć się cokolwiek jakby praca miala wyglądać.... pani prowadząca rozmowę... Fatalna... nie zachęca do podjęcia pracy w tej firmie....

Kandydat Nowy wpis

Mój udział w rekrutacji to było doświadczenie, które minęło się z oczekiwaniami, a ja lubię kiedy rozmowa kwalifikacyjna jest zwiastunem zbliżającej się "podróży". Zadawane pytania były dość schematyczne (niczym się nie różniły od tych, na innych rozmowach rekrutacyjnych) i nie dawały większego pola do popisu, ale najbardziej dobitne było punktowanie braków. Jeśli te braki kłócą się z wizją potencjalnego pracownika, to jaki jest sens zapraszania na spotkanie i marnowania czasu na jałową rozmowę, z której wynika na dobrą sprawę tyle, ile jest w CV? Niewątpliwym pozytywem jest możliwość wyboru dogodnego terminu i godziny rozmowy - tyle. *Nie piszę opinii z perspektywy kandydata, który spotkał się z odmową (czy jakąkolwiek inną odpowiedzią). Rezultat rekrutacji dotychczas jest mi nieznany, lecz z momentem zakończenia rozmowy wiadomym dla mnie było, że choć oferta stanowiska była dla mnie niesamowicie kusząca i zgodna z tym, gdzie widzę siebie jako pracownika, to nie jest to firma dla mnie - nie tylko Państwo szukają na rozmowach pracownika, ale i kandydaci pracodawcy.

K

Czy w firmie ostatnio się powodzi? Albo były jakieś podwyżki? Pytam, bo jedna Pani pisała jeszcze pod koniec marca o ofercie dla administracyjno-biurowego, w której zostały wskazane widełki od 3 do 4 tys a teraz niedawno wygasła oferta z widełkami od 4 do 9 tys. z czego wynika taka zmiana? I jak osiągalne są te zarobki rzędu 9 tys?

Rozmowa była krótka.

Jakie są Pana oczekiwania finansowe.

Szczerze mówiąc praca dla kogoś kto stawia pieniądze nad sobą. Nie polecam, rozmowa rekrutacyjna "prześwietla", padają nawet pytania ze strony pracodawcy, które nie powinny. Pan Prezes z łatwością wytyka "braki u innych", warto też spojrzeć na samego siebie i to co się sobą reprezentuje. Nie za dobrze się tam człowiek czuje, a co dopiero pracować w takim miejscu i i mieć takiego Prezesa. Zważywszy, iż była to rozmowa rekrutacyjna na dane stanowisko - zapewniano, że takie ono będzie, po czym po fakcie okazało się, że chodzi o zupełnie inną posadę "bo nikt tego robić nie chce i nie umie". Rezygnacja z mojej strony, jeszcze tego samego dnia co "rozmowa kwalifikacyjna". Nie czyńmy drugiemu, co nam samym nie miłe.

Janusz
@Kandydat

Biorąc pod uwagę używane przez Panią/Pana w sposób niezamierzony (czy może nieświadomy) elipsy i asyndeta, wnoszę, że Pani/Pana wiadomość pisana była pod wpływem silnych emocji. Z przykrością muszę stwierdzić, że takie postępowanie jedynie obnaża Pani/Pana brak kompetencji językowych, istotnych przecież w przypadku biura tłumaczeń, a tym samym potwierdza najwidoczniej słuszne obawy pracodawcy. Nie przekonuje też argumentacja dotycząca atmosfery, skoro jako kandydat/ka z oczywistych względów nie miał/a Pan/Pani okazji jej poznać. Co się zaś tyczy rozmowy kwalifikacyjnej, uważam, że pracodawca ma prawo poznać przyszłego pracownika z różnych stron, a to często wiąże się z pytaniami o sprawy, które nie są bezpośrednio związane ze stanowiskiem. Moja rekrutacja miała charakter swobodnej konwersacji na przeróżne tematy i odniosłem wrażenie, że w przeciwieństwie do wielu innych tego rodzaju spotkań, miałem szansę się wykazać i przedstawić swoje mocne strony. Nie dziwi mnie ponadto, że osoba, która prowadzi firmę, jest zainteresowana zyskiem. Wręcz przeciwnie, byłbym zaskoczony, gdyby przyjęła postawę owego dobrego Samarytanina, oferując w swoim przedsiębiorstwie azyl dla zbłąkanych owieczek. Jeśli ktoś jest z natury elastyczny i cechuje go/ją otwarty umysł, z pewnością odnajdzie się zarówno na rozmowie kwalifikacyjnej, jak i nowym stanowisku pracy. Nie warto więc sugerować się opinią urażonej jednostki, która – mam nadzieję – trafi wreszcie na bardziej przewidywalnego, pasującego do jej wizji świata chlebodawcę…, chciałem powiedzieć „pracodawcę”.

śmiech na sali
@Janusz

kiedy redditor przyjmuje fizyczną postać...

Jaka umowa obowiązuje w ITAMAR Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

MIRA_BE_07

Taka jaka podpiszesz. Tylko podpisz zanim zaczniesz pracować i pilnuj umowy - to co uzgodnisz ma w niej być ! Stanowisko administracyjno - biurowe to tam zawsze sprzedaż i szukanie klienta. Pilnuj klientów zdobytych i przypisanych, i nie daj sobie skakac po głowie. Zwłaszcza dwóm prawym rękom prezesa. Administrację firmy obsluguje jedna z tych Pań. No chyba, że administracją nazwiemy wpisywanie do CRM informacji o klientach. Idź zdobądź doświadczenie i tyle. Firma jest w zasadzie kobieca poza prezesem. Kobiety pracują z zapałem i generalnie za niższe stawki niż "faceci", Faceci tam długo nie siedzą. Poza możliwością jakiegokolwiek zarabiania i niezłą kawą, nie kojarzy mi się to miejsce jakoś specjalnie dobrze. Najpierw poczytaj trochę nt. w co graja ludzie i wtedy dopiero tam idź.

Marzena

Jest nabór na dwóch pracowników administracyjno-biurowych, podana stawka to 3 000–4 000 zł brutto. Zważywszy, że to praca na cały etat, jak rozumieć owe 3 000 zł? Przecież to za mało w stosunku do minimalnej ustawowej o 490 zł brutto...

Maciej Grubel

Ponieważ prowadzę ważne rekrutacje zmuszony jestem zabrać tutaj głos. Nie mam czasu na odpowiadanie na każdy wpis, przybliżę czytelnikom sylwetkę mojej osoby i firmy, bo to praktycznie to samo i proszę o wyciągnięcie wniosków. Otóż jako przedsiębiorca działam od 2002 r. a zatem na dzisiaj jest to 21 lat. Staram się karierę zawodową kierować tak, aby zajmować się rzeczami, które lubię i potrafię robić. Nie wyobrażam sobie pracy z której nie będę czerpał radości i satysfakcji. Myślę, że mój zespół jest podobnego zdania a znam ich dobrze, bo pracujemy ze sobą od lat. Aby nie być gołosłownym przytoczę kila cyfr, bo to one są moimi referencjami i świadczą o jakości mojej pracy. W latach 2008 – 03.2023 (brak wcześniejszych statystyk) sprzedałem tłumaczeń za 45 milionów złotych. Miesięcznie realizujemy +/- 1000 projektów tłumaczeniowych a to jest około 10 000 stron. Wyniki finansowe potwierdzające powyższe możesz sprawdzić na ekrs.ms.gov.pl. Na stronie tlumaczenia.pl sprawdź dla jakich klientów pracujemy. Moja praca polega ma myśleniu o tym, jak zarabiać pieniądze. Osobiście nie zajmuję się sprzedażą, nie rozmawiam z klientami, nie wystawiam faktur, nie odpowiadam na żadne maile sprzedażowe. Autorami sukcesu Tlumaczenia.pl są moi pracownicy, mój zespół. Dają z siebie 200%. Skoro to robią całymi latami, to znaczy że są w miejscu w którym chcą być, a skoro Ciebie w nim nie ma, to znaczy, że się nie nadajesz. Zapraszam zatem do pracy w tlumaczenia.pl osoby, które rozumieją o czym mówię, chcą być najlepsi i chcą być wśród najlepszych. Będę odpowiadał tutaj osobom, które mają podobne osiągnięcia i mogą podpisać się swoim nazwiskiem – ja to zrobię dumą: Maciej Grubel Prezes Zarządu ITAMAR Group Sp. z o.o.

Nie tak dawno szukali osoby na stanowisko Koordynatora projektów. Chyba ktoś się dostał, bo wygasło ale na zaś wolę zapytać ile osób w przypadku tego stanowiska mamy pod sobą? Czy częściowo niektóre dni w miesiącu można pracować zdalnie? W ogłoszeniu nie podali. Mam doświadczenie jako koordynator i rozglądam się za nowymi możliwościami.

Alicja

To prawda ze premie są pod stołem ?

nikt

Tak

Nie.

Alicja

To tyle dobrze, a kiedykolwiek były? I generalnie jakie tak średnio wlatują i za co?

Książkę piszesz?

XD

Pyta, bo ma takie prawo. Trochę kultury, Panie właścicielu...

Witam! Znalazłam oferte pracy w tej firmie, która brzmi bardzo rozsądnie. To pierwsza oferta, którą miałam przyjemność czytać, napisana w tak przejrzysty sposób i zrobiła ona na mnie spore wrażenie, dlatego postanowiłam zaaplikować. Chciałam dopytać o kilka kwestii, szczególnie że znalazłam tu tak niepokojące opinie. Chciałabym pracować w firmie, która traktuje pracowników poważnie, dlatego martwi mnie kwestia wspomnianych wyimaginowanych obietnic, najniższej krajowej i premii pod przysłowiowym stołem. Czy to prawda? Ponadto oferta pracy wspomina o dołatach relokacyjnych lub mieszkaniach pracowniczych. Jak te kwestie wyglądają w praktyce? Jestem gotowa na przeprowadzkę, zwłaszcza że dla mnie odległość do tej pory była jedyną kwestia do rozważenia (ponad 70 km), chciałabym wiedzieć czy warto. Ostatnią kwestią, o której chciałabym poznać Wasze opinie to atmosfera. Widzę, że jedna osoba, która zdaje się być na wyższym stanowisku i udaje pracownika, stale zaprzecza tutaj wszelkim oskarżeniom, jednak ilość wzmianek o toksycznej atmosferze jest również niepokojąca. Miałam już okazję pracować z różnymi ludźmi, szczególnie z osobami niekompetentnymi, zajmującymi wysokie stanowiska i będącymi głównym problemem w firmach i zdecydowanie nie chciałabym do takich kuriozalnych sytuacji powaracać. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

Umowa na okres próbny:)

Sylwia

I ile taki okres próbny trwa? 3 miesiące jak w większości firm? Czy tutaj jest może krótszy?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie ITAMAR Group Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 28 października

Prawnik

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Piszesz, że ogłoszenie pojawiło się 28 października a data Twojego postu to 20 września. Jesteś jasnowidzem.

Rafał

Zastanawiam się dlaczego tak zamilkliście? Warto szukać szczęścia w firmie?

@Rafał

Warto.

hebrajczyk

A kto obecnie jest kierownictwem (procz Macieja G.) ?

@hebrajczyk

Wystarczy wejść na stronę tlumaczenia.pl i zobaczyć.

Pracuję tutaj 9 lat i jestem w szoku czytając te bzdury. Atmosfera w moim dziale jest bardzo dobra, szef ciągle w "delegacji" - zagląda sporadycznie. Jedyne co, to czasem coś nie zagra między działami, ale tak to już jest, że handel ma swoje cele a jakość swoje a czasu nie da się naciągnąć. Polecam tlumaczenia.pl - można śmiało aplikować, jeśli szukasz dobrej pracy.

Nie.

Rozmowa o pracę sprzed jakiegoś czasu z właścicielem. Oferowana najniższa krajowa na papierze i wydumane premie (usunięte przez administratora)zależne od wyników, na które nie ma żadnych konkretnych perspektyw (argument na zasadzie: "ryzyko warte ryzyka"). Obietnice wybudowania sobie za te sumki domu, kupienia samochodu itp. - takie teksty w rozmowie z dorosłym człowiekiem. Dlaczego? Bo "pracodawca może zaoferować więcej, niż kiedy miałby odprowadzać od tego podatki i opłaty, a pracownik może sobie odkładać te tysiące sam". Pytania o plany osobiste, rodzinne, bo "należy zrozumieć, że nie opłaca się zatrudniać osoby, która może zaraz zniknąć" - to mogłoby być wręcz zgłoszone, takie rzeczy są zakazane. Nieprzyjemna atmosfera, stawianie się przez rekrutującego na piedestale. (usunięte przez administratora)

Wacław Jarząbek

Świetna atmosfera, pełne zaufanie i jasne zasady pomiędzy kierownictwem a pracownikami, wypłaty zawsze na czas. Stała, niezmienna, bardzo profesjonalna załoga, na pomoc której zawsze można liczyć.

Mona_28
@Wacław Jarząbek

Jarząbek a przy dobrej szafie stałeś jak to mówiłeś ? :))) Zapomniałeś dodać że wszystkie jarząbki spijają sobie z dziobków :P

Jeremi

@Whooo A może jakieś uzasadnienie otrzymamy ?bo ja mam zupełnie inne zdanie.

sadek

jeżeli dalej interesuje cie stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży to możesz smiało aplikować do nch tytus_98' , widziałąm ofertę oferują w niej podstawę oraz premie, oczywiscie zalezy to też od ciebie ile wyrobisz w miesiacu targetu ale chyba ciezko nie ejst.

Zostaw merytoryczną opinię o ITAMAR Group Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w ITAMAR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITAMAR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITAMAR Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITAMAR Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITAMAR Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITAMAR Group Sp. z o.o.