ITAMAR Group Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o ITAMAR Group Sp. z o.o.

sadek

jeżeli dalej interesuje cie stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży to możesz smiało aplikować do nch tytus_98' , widziałąm ofertę oferują w niej podstawę oraz premie, oczywiscie zalezy to też od ciebie ile wyrobisz w miesiacu targetu ale chyba ciezko nie ejst.

niem_26

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat ludzi, którzy tam pracują? Czy są to osoby po odpowiednich studiach/z odpowiednimi kwalifikacjami, czy ludzie po kursach językowych na poziomie B2, z niepełnym wykształceniem lub studenci, bo tacy są najtańsi (spotykałem już takie przypadki)? Chodzi mi po prostu o możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów :) Od czego zależy, czy można uczestniczyć w szkoleniach? No i jak z tą atmosferą? Dalej tak kiepsko? Widziałem, że teraz rekrutują z językiem niemieckim :)

Wacław Jarząbek

Świetna atmosfera, pełne zaufanie i jasne zasady pomiędzy kierownictwem a pracownikami, wypłaty zawsze na czas. Stała, niezmienna, bardzo profesjonalna załoga, na pomoc której zawsze można liczyć.

Zostaw opinię o ITAMAR Group Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITAMAR Group Sp. z o.o.