folmag

Mysłowice

Opinie o folmag

Bończyk

1. śmieciówka 2. wynagrodzenie minimalne 3. telefoniczne zebranie o zlecenia Słowem - beznadzieja

mój

ada, Przede wszystkim będą chcieli aby kandydat wziął udział w okresie próbnym. Standardowo jest szansa na toa by potem otrzymać umowę o pracę ale trzeba się postarać. Gdzieś mi się o uszy obiło, że rekrutacja ma być niedługo.

Iza

Michał, co ty za bzdury opowiadasz????

Michaael

firma jest.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i gotowi do pomocy. Od jakiej stawki można negocjować pensje? Sam sobie ustalasz godziny pracy oraz swoje zarobki. Zadzwoń na numer 504-185-374 i na wszelkie pytania dostaniesz odpowiedz.Michael Adamski

Zostaw opinię o folmag - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie folmag