Opinie o PGM Polska Grupa Merchandisingowa w Warszawa

PGM Polska Grupa Merchandisingowa
counter
1 9 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki dress code obowiązuje w PGM Polska Grupa Merchandisingowa?

Hela Nowy wpis

Ta firma to jakaś totalna pomyłka. Zamiast zarabiać to trzeba dokładać ze swoich pieniędzy. Nabijają ludzi w balona obiecując złote góry. Pracowałam w różnych firmach tego typu ale ta firma to jest totalne dno. Zerwać współprace było ciężko ale sie udało i zaczęłam wychodzić na prostą. Nie polecam.

luska Nowy wpis

to faktycznie bardzo nieprofesjonalnie widocznie moze maja jakies problemy z organizacja i zarzadzniem.

hostessa Nowy wpis

Ludzie podają się za inne osoby niż nimi są. Koordynatorzy kompletnie nie ogarniają swoich obowiązków, nie wiedzą z kim rozmawiają, nie znają swoich hostess. Byłam na pierwszej akcji z tej firmy miałam stać w pewnym centrum handlowym, po czym 20 minut przed rozpoczęciem pracy dostaje telefon, że mam przyjechać w inne miejsce, bo jest zmiana planów. Ze wszystkim musiałam poradzić sobie sama ( nie wiedziałam,gdzie jest towar, gdzie mam stać, jak wejść itp.) Na koniec okazało się, że nie wypłacą mi pieniędzy za dwa dni pracy. NIE PRACUJCIE BEZ PODPISANIA UMOWY! Uważajcie na nich, t(usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wawa Mokotów

Pracowałem a raczej współpracowałem z PGM prawie 2 lata. Dla solidnie pracujących była ok, aczkolwiek ilość raportów była spora. Natomiast płacą słabo, szanse na rozwój małe i jak wszystkie agencje tego typy bawią się w umowy zlecenia dla wszystkich.

banda [usunięte przez moderatora] od stycznia czekam na kase...walki krecą na serwisantach jak nie na godzinach to na kilometrach.....warszawa i ten kordynator co powinien kapustą handlowac na targu a nie udawac zezna sie na robocie...standarty itp hehe....

Jak do tej pory to jest najgorsza agencja z jaka mialem okazje pracowac....gdyby nie to ze zostala narzucony wybor tego czegos.44 Oby jak najszybciej zakonczyc ta wspaniala wspolprace z ta niedorozwinieta agnecja....raporty,smsy umowy i tak oszukuja na wynagrodzeniach. Focus,Sellepro przynich to luksus.

Zostaw merytoryczną opinię o PGM Polska Grupa Merchandisingowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PGM Polska Grupa Merchandisingowa