euroverlux

Gniezno

Opinie o euroverlux

tralala92

tak pracuję,nie jest źle,praca do lekkich nie należy, ale super ciężka też nie jest,atmosfera ok,najgorzej było się do nocek przyzwyczaić

tralala92

ja aplikowałam przez ( usunięte przez administratora ) jutro o 9 mam rozmowę, ofert pracy jest obecnie dużo i nie wiem na co się zdecydować, Gniezno to jednak Gniezno a nie jakieś Gądki

blabla
@tralala92 25.08.2015 18:18

i co pracujesz tam?? jak jest?

mmmmeeekjs

praca jest jak każda kto chce pracować będzie pracował

Nie polecam

Pracowałem w tej firmie za kadenncji Pani dyrektor - ogólnie chamstwo, świństwo , beszczelność!Nowi ludzie przyjmowani byli za większą stawkę od starego pracownika ze stażem kilkuletnim. Odradzam szkoda energii!!!

...

prosba do pan - nie zasmiecajcie forum. ludzie wchodza sie czegos dowiedziec a nie czytac wasze gorzkie zale!

qq

ja tam pracowałem ale nie wytrzymałem napięcia. Psychicznie nie dałem rady . Przestroga dla tych co chcą się tam przyjąć do pracy : jak nie macie nerwy ze stali to nie dacie rady . Nie będę pisał , że wszystko tam jest zle, są osoby, które pomogą, wytłumaczą bez nerwów ale to właśnie te osoby są najbardziej krytykowane przez tych , którym się nie podoba to, że tamci mają lepszy kontakt z innymi współpracownikami. Dlatego czasami warto się zastanowić co się mówi w tym zakładzie .

rrrr

Sa osoby którym nie dogodzisz nawet jak staniesz na glowie!!Interesuja sie innymi a nie patrza na swoje najblizsze otoczenie

rikitiki

Niektóre osoby nie powinny pracować razem w jednym zakładzie.bo wtedy nakręcają się nawzajem w negatywny sposób.a to nie jest dobre w pracy.

xxx

No niewiem czy kiedykolwiek bedzie lepsza atmosfera!!

Plastik fantastik

Mam nadzieję że w grudniu atmosfera zostanie oczyszczona, a ognisko zapalne zostanie stłumione, co zaprocentuj lepszą atmosferą w zakładzie.

bzzz

A ja słyszałam.że tam gdzie mąż nie może.tam babe pośle.

VVV

Tylko ze jak mówisz to nie wszyscy rozumieja i robia tak dalej!Dzieci sa mądrzejsze!!

Wrrr

Gorzej niż dzieci.jedna na drugą.a może trzeba powiedzieć prosto w twarz jak coś masz do kogoś?

xxx

No własnie widze ze nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj!Niech ona zacznie od siebie bo wszystkich krytykuje a ona co robi!!

ZZZ

A wy juz nie macie o czym pisać.patrzcie na siebie!

yyy

Ja słyszałam ze jest na produkcji pani która oglada sie za młodymi manewrowymi!!Co maz nie daje rady!!???

XXX

ale ta pani co sie szkoli na lakierni na operatora to jak sie przebierala w szatni juz do wyjcia z pracy, gdzie powinna byc jeszcze 20 min , to powiedziala ze lakiernia tak moze wczesniej wychodzic, a maja placone za pełna godzine.... a co tam.... Dyrektor G. to rodzinka

faro

Lepiej byc specjalista w czyms niz nic nie potrafic!!

Kriss

A może po co się męczyć.skoro jest tak źle.może jedna pani z drugą panią zmienia otoczenie i się zwolnią..chyba że lubią narzekać na wszystko i na wszystkich.donosić.a w tym są specjaliskami.!!!

Karlo

O ile sie orientuje to jest tam wieczny problem z wymiana na przerwe!Albo idzie sie jesc bardzo wczesnie albo bardzo pózno!Ale panowie musza isc jesc o swoich wyznaczonych godzinach!Moze najlepiej zniez przerwe!

Margaret

Za nic nie robienie dają podwyżki?O,to super.

pani

Uwaga podwyżki w zakładzie!Wielkie oczekiwanie i co?Podwyzki dostaja ci ktorzy nic nie robia i maja prosto mówiac wy.....e!!1Jak zwykle ci ,którzy pracuja na wyjsciu nie dostali NIC!To sie nazywa mobilizacja do pracy!!I tu sie cisnie na ysta pytanie PRACOWAC SZCZERZE CZY TEZ MIEC WY.....E jak inni?

rafal

Napisze tak źle nie było powiemy 7 lat temu wtedy dopiero kamery zamontowanie byłem operatorem ale zgadzam się kierownik du..a brygady kierownik tez ludzie lepsi jak nie zrobisz 20 tys czy 25 produkcji to lipa tak było i płacą mała za całe tygodnie pracy dodam wszystkie soboty i niedziele

gosc

Niestety tak to jest ze sie ludzi nie docenia!A takich co maja wyjebane to sie woła do pracy!!!

ona

Bezstronni to mało powiedziane nawet nie mają przeszkód jak pewna pani przychodzi do pracy na dobrym gaziku i jeszcze jest wzywana do pracy

no..

Bezstronni kierownicy to nie w tym zakladzie!!!!

Lucy

Kierownik powinien byc bezstronny i nie powinien pozwolić sobą manipulować

wy

Niektóry to pupilki kierowników i wszystko moga!

on

NO własnie a reszta sie póżniej z nimi meczy!!

ona

NO i takie osoby co nic nie potrafią to dostają umowy

on

Zdarzaja sie tam tez osoby które udaja ze wszystko umieja a jak dochodzi co do czego to okazuje sie ze nawet podstaw nie znaja!

tam

no własnie trzeba miec plecy!

hi hi

Ale to jest dobre to jest najlepsze jedna osoba panoszy się po zakładzie nic nie robi bo nie musi jak to opowiada bo jest dziewczyną brygadzisty

gosc

Żenada!Wizyta dyrektora w firmie a kierownik wrecza 1 koszulke jadnemu pracownikowi,przeciez musi jakos wygladac!Ale p[o co prac jak mozna uzywac i wyrzucic!!

booss

Donosicielstwo było i bedzie!Nigdy nie traktowano wszystkich równo!

wy

A moze lepiej przypilnowac o której sie wychodzi z pracy!!!

gość

NO to jedziemy z koksem wiara pisać prawdę przecież tam osoby są nastawiane przez kierowników żeby zniszczyć osoby które są nie odpowiednie dostosowane do dyrekcji tam się nie liczy człowiek który robi takiego człowieka mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam się liczy pracownik który chodzi do pracy jak mu się zachce lub dobrze umie donosić ale kierownik nie umie wysłuchać 2 stron

on

Nas to pilnuja a moze nalezaloby skierowac kamery na biuro kierownikow!Tych na linii to chca zajechac a w biurze uprzywilejowane osoby siedza i LUZIK!

gość

Racja w tym zakładzie kierownik nie ma własnego zdania tam tylko się liczy to co mu ludzie donoszą i tak jest na pewnym dziale

gość

ja też miałam okazje pracować i tak samo sądzę a do tego żadnej reakcji z strony przełożonego a co do kierownictwa to bardzo śmieszne żeby nie mieli swojego zdania tylko słuchali pierdół

.....

Śmiechu warte to sa wymiany na przerwy w tym zakladzie!Miałam tam okazje pracowac i wymiana to czysty smiech!Żadnego szacunku dla kobiet!!!

sirrah

A co Twoim zdaniem powinni robić kierownicy?

gość

prawda atmosfera jest bardzo nie ciekawa plotki to mało powiedziane a jeszcze kierownicy nic nie robią

wy

A Ty jestes taki/a odwazna ze nawet nika nie masz!!To moze napisz swoje imie!!!

....

a tak naprawdę ci którzy tu piszą we firmie też się obgadują ...bo to co tu piszecie też jest obgadywanie...dlaczego jak macie żal ukrywacie się pod tymi idiotycznymi nikami?? ta sama banda co tworzy polty w zakładzie pisze i na forum :-)

k

szerokie plecy tzn rodzina z dyrektorem G.

G

Albo trzeba mieć szerokie plecy

pomyśl

Agresja? Może i agresja, ale jeżeli ktoś jest fair wobec innych to inni wobec tej osoby też będą fair. Jak to sie mówi: nie sra sie do własnego gniazda. Wiele rzeczy sie słyszy na różne tematy, na tematy o innych osobach. Jakby każdy miał tak donosić to nikt by sie do nikogo nie odzywał. A tak na marginesie, bardzo dobrym trzeba być w tym co sie robi, że po takim czymś jeszcze sie tu pracuje.

###

donosiciele maja lepiej. i co z tego ze ploty sieje, rozmowy z przełożonym maja , jak i tak dalej to samo robia. obowiazkowe badanie u psychologa powinne byc,

my

Co tu pisac kazdy wie jak jest!

Obserwatorka
@my 18.04.2015 22:29
Co tu pisac kazdy wie jak jest!

Czyli jak?

Zostaw opinię o euroverlux - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euroverlux