euroverlux

Opinie o euroverlux

yyyyy

Dawaj poczytamy.

Litka

Chcecie to opowiem wam nowego chita z naszego zakładu pracy?

skupiony na pracy

ile sie zarabia przez agencje 2000zl mozna zarobic czy wgl niema takiej szansy ?

XxXx

Nie polecam nikomu tej firmy ! Nic szacunku do pracownika . Ludzie 100 razy zastanówcie się zanim podejmiecie się pracy w tym zakładzie ! PORAŻKA.

maciek
użytkownik zarejestrowany

najniższa krajowa to w sumie jak wszedzie na poczatek a czy pozniej istnieje szansa by zarabiac wiecej? przecież z roku na rok srednia krajowa idzie zawsze w gore to samo dzieje się z najniższą, wiec podjerzewam, że oprocz tego cos jeszcze otrzymujecie a o jakich dodatkach mowisz?

dok

Dziewczyny odchodzą same. Żadna nie została zwolniona.

krzyś

krzyś

Xxx
@krzyś 22.05.2016, 17:03

Najniższa krajowa Plus dodatki

użytkownik zarejestrowany

dok

Byłbyś dziesiątą osobą przyjętą na to stanowisko w ciągu dwóch lat. Rotacja mówi sama za siebie. Odradzam.

XXX

A to nie chodzi o panią która kabluje na każdego tak z tych wpisów wychodzi na to bo ona ma na wszystko czas

Asa

Pani obserwatorów brygady c lepiej skup się na pracy zamiast obserwować i nie Strasz paragrafami

Obserwatorka Brygady C

Obserwuję wpisy na forum i widzę, że niektóre osoby nie zdają sobie ze sprawy to co piszą. Każda osoba która wymyśli sobie nick czy login myśli o anonimowości. Nie zdaje sobie sprawy,że tak naprawdę nie ma w internecie słowa jak anonimowość. Łatwo można przekroczyć granicę pomiędzy wolnością słowa a naruszeniem dóbr osobistych które oznaczone zostało przestępstwem w Kk art. 212 oraz art.216. Z waszych wpisów można z łatwością poznać kto tu publikuje wpisy.

mon

ludzie........gorzej jak przekupy na wiejskim targu

nk
@mon 15.02.2016, 14:13
ludzie........gorzej jak przekupy na wiejskim targu

zgadzam sie , zazdrosc, panuje ..... chcesz pracowac to pracuj a jak nie to nie siej plotek i zajmij sie swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

wir

A ja mysle ze jest ich wiecej niz jeden!Mi od razu na mysl przyszło trzech!

stachu

Masz na myśli niby specjalistów ,którzy w tyłek mu włażą a jak tylko pójdzie to mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiają Jest taki jeden który to opanował do perfekcji

Dodo

W.G krzyczy na pracowników ma swoich przydupasów i ich docenia a do fachowców przychodzi wtedy jak mu się dupa pali

hejka

pracuje w tej firmie i jest ok, nie narzekam i ciesze sie ze mam prace. jak wiadomo , w kazdej nowej pracy na poczadku jest ciezko , ale pozniej jest juz z gorki

yyy

Podobno ogniwo zapalne znikło a tu nadal wszyscy maja wielkie problemy!

xx

To forum jest po to aby pisać opinię o pracodawcy, a nie bzdety na kolegów / koleżanki . Jak nie masz odwagi powiedzieć w prost to siedziedz cicho i rób swoje.

ulala

R.J sie wywyzsza?hehe,jak nie masz co robic to zamiast pisac takie bzdury lepiej sie za robote wez,wtedy nikt sie nie bedzie (wywyzszal)jak to ujelas/es

k

Pani RJ z brygady C tak sie wywyższa jakby była tam kims ważnym , a jest zwykłym pracownikiem i to zatrudniona przez agencje tak jak ja . Czyli tymczasowym pracownikiem .

XXX

Za kiepskie pieniądze ma się kiepskich fachowców. Pan WG niestety nie jest fachowcem w tym co robi wiec przyjmuje swoich znajomych i rodzinkę żeby chociaż kogoś mieć za sobą.

Asa

Następna memeja przyjęta na magazyn panie DS niech się PAN obudzi bo za chwilę z fachowcōw zostanie tylko pan

Leon

Duże pieniądze .zdesperowany WG wsadzi maszynę na dach.już się wypalił.czas odejść przestać szkodzić

Pluto

Słyszałem że macie super pomieszczenie do stampingu

bbb

ile na poczatek mozna tam zarobic na reke z dodatkami?

ha

mowa o Pani T ze wzorcowni pewnie

Pluto

PAN WG zatrudnia swoich tempych znajomych pani z koszykiem totalne dno zero wiedzy zbierała butelki super awans

wy

Szkoda ze nie jest w ogłoszeniu napisane ze osoby tymczasowe moga isc do pray pare razy w miesiacu!

mala

ludzie, ogarnijcie sie. jak tak strasznie kazdemu droga wolna. nikt nikogo za leb nie trzyma.jestem przez biznes partner i po wczesniejszych przygodach w gadkach 100razy wole tu. jak ktos chce porownac niech se idzie.

CCDa

Wlasnie szukaja, jest ogloszenie na Olx

Karla

Jasne ,że nie mam na imię Karla tak jak ty nie masz na imię on .Tutaj wszystkim brakuje odwagi ,żeby podpisywać się nazwiskami szczególnie jak obrabiają tyłki innym ,ale cóż się dziwić nic innego nie potraficie . Pozdrawiam

on

A ja mam wrazenie ze nie jestes ta osoba za która sie podajesz!!!

Karla

Pierdu pierdu Mam nieodparte wrażenie ,że Ci wszyscy co tam "pracowali" to nadal tam pracują i to mnóstwo lat tak dobrze znają historię firmy .A skoro Wam tam tak źle to co tam ludzie robicie siła Was trzymają .Pracę chcielibyście traktować jak klub wzajemnej adoracji gdzie każdy się do każdego uśmiecha ,a po pracy chodzą na piwko.Normalni ludzie chodzą do pracy ,żeby zarabiać . A kierownik to nie mamusia ,która będzie nadstawiać za was zada to nie przedszkole. Jestem pracownikiem tymczasowym i błagam zwolnijcie mi miejsce chcę pracować!!!!!!!

yyy

A co Wy chcecie!Przeciez kierownik po zawodówce nie moze sie odezwac w Waszym imieniu bo poleci!Nie ma wyboru!

gosc

Niewiem czy tak jest w innych zakładach pracy,ale w Euroverluxie jest program pisania Kajzen-inaczej ulepszen w miejscu pracy.Ostrzegam!!!Po napisaniu i przyznaniu pieniedzy i wdrozeniu pieniadze widza tylko wybrani(warsztat)brygadzista z krótkim stażem(dupowłaz)!

xxx

Zgadzam sie!Pracowałam w tej firmie.Zero szacunku dla pracownika,zarówno od kierowników jak i BIURA!Kierownicy chroniąc swoje d..y ponizaja pracowników!Chcecie wiecej piszczie!!

mała

Odradzam pracę w Euroverluxie! Długo tam nie da się wytrzymać, przez atmosferę jaka tam panuje. Jest straszna chamstwo, bezczelność, poniżanie.. Szczegölnie jedna osoba jest przewredna i nie miła dla wszystkich, nie ma szacunku do nikogo.. Ogólnie nie polecam tam pracy

Godzio

Witam wszystkich,pracowałam w Euroverlux ,przez 18 lat ,budowała ta firmę od początku,z wieloma wspaniałymi osobami ,niektóre jeszcze tam pracują ,jednak została ich garstka.Z nimi praca była na wysokim poziomie ,żal że to już nie wróci .Pozdrawiam

Leon

Pozbył się fachowców bo myślał że wszystko wie i się wysrał

Pluto

Kiedyś się doigra dosyć poniżania

XXX

Tak właśnie analizowałem historię EVX i to właśnie jak przyjeli pana WG to zaczeła sie nagonka na starą gwardię bo sam sobie nie mógł poradzić. Jak zaczynał pracę to przyklejał karteczki na palety WYBOROWEJ jeszcze za czasów DLaCH bo nie wiedział co z nimi zrobić na produkcji tyle ich było. W bateryjkach nazywali go "panikarz" co przekłada się na dzisiajszą atmosferze w EVX o ile można o jakiejś atmosferze mówić. Jak temu panu nie wychodzi na produkcji to kopie w maszyny i robi nagonkę na pracownika i się ich pozbywa. Nie taka droga do budowania firmy PANIE WG. Aż się włos na głowie jeży. Jedyna osoba konkretna którą pamietam to był KARIM B.RAD - tylko szkoda że był tylko 3 miesiące jako szef EUROVERLUX. Na kierowników nie licz bo to wszystko jedna i ta sama mafia.

maniek
@XXX 11.11.2015, 17:46

za moich czasów tylko przyzwolenie na kopanie maszyny miał euzebio zwłaszcza k 12

gosćie

a co powiecie o panu dyrektorze W.G i jego podejściu do pracowników. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba która ma wielkie jaja i mu się postawi.Poniżanie pracowników z wieloletnim doświadczeniem zastraszanie ...no i ukrywanie zwolnień L4 mam na myśli wielki klub milionerów hehe ...Może inspekcja pracy by sie tym zainteresowała ...byłaby idealna sparawa do TVN tylko czy zastraszani ludzie odważyli by się o tym mówić, może wkońcu ktoś by utarł nosa panu G" za to jakim jest?? a może już ktoś się tym zajął ?????:-)

XXX

....teraz to jesteśmy już pod innym właścicielem, który tak naprwade zdecyduje o przyszłości. Saint Gobain sprzedał Veralię a Fundusz Inwestycyjny ciekawe co zrobi z Euroverlux gdy nie ma za dużo zamówień? Niech się boją wyższe władze bosse i kumpel bossa :)

Lolo

Żadnych szkoleń dla fizoli tylko szlachta się szkoli

Dodo

Jak nie będzie podwyżki to odejdą najlepsi pracują za grosze świata baluje

xx

Firma straszna, pracowalam tam kilka lat. Jezeli jesteś ogarniety to szukaj innego zakladu. Tutaj cie nie docenią.

Dodo

Podobno następnie się szykują i to ci najlepsi

luby

Starzy fachowcy odchodzą

tralala92

tak pracuję,nie jest źle,praca do lekkich nie należy, ale super ciężka też nie jest,atmosfera ok,najgorzej było się do nocek przyzwyczaić

Zostaw opinię o euroverlux - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euroverlux