DFDS seaways

Copenhagen

Opinie o DFDS seaways

Zawiedziony

Ta firma to od jakiegoś czasu porażka. Pod każdym względem. Dokładnie od czasu kiedy rządzą don kichote i jego sancho panza. Opinie zgodne z prawdą są z gowork usuwane. Ludzie uciekajcie !!!!!

Słowa kojarzące się z DFDS seaways (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w DFDS seaways: Najbardziej nie podobało mi się w DFDS seaways:

jolo
@anonim 03.06.2009 19:43

negatywy: praca wyczerpująca , housekeeping (usunięte przez administratora) , kierownictwo ma Cie za nic , praktycznie nie masz żadnych praw - musisz robić wszystko co Ci każą - nawet jeśli coś wychodzi poza Twoje siły i kalifikacje , albo wracasz do domu. Mimo wszystko najgorsi są Polacy, obgadają za plecami, wyszydzą , nosy mają na czołach, żaden Ci nie pomoże prędzej utrudni. No i najlepszy jest dojazd 17 godzin świnio busem. pozytywy: dobra kasa + dodatek wakacyjny , tanie perfumy , zakwaterowanie , wyżywienie ,

Zostaw opinię o DFDS seaways - Copenhagen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DFDS seaways