COMTRANS

Olsztyn

Opinie o COMTRANS

Mis

Uważam, że naprawdę jest o czym myśleć jeśli chodzi o dobrą zabawę i przyjazną atmosferę, tutaj jest super

ikonarcz

no teraz to mi faktycznie dobry temat porzuciles lechu, faktycznie jak to jet z tymi tego finne paczki. mozecie sie podzeilic tym co wiecie wiecej, bo sam opis furmy to dla mnie nic konktnego. chyba wole przekonac sie na wlasnej skorze ale moze cos wiecej sie tutaj dowiem, w koncu cos napisz, pozdrawiam wszystkich

Lechu

ja również jestem zainteresowany podjęciem współpracy z firmą comtrans, tyle tylko, że z tego co się zorientowałem firma ma korzenie rosyjskie i intersuje mnie fakt bezpieczeństwa pracy poza granicą wschodnią Polski, czy z tego tytułu kierowcy mają dodatkowe ubezpieczenie i aktywny pakiet socjalno medyczny? wynagrodzenie mam nadzieję powyżej średniej krajowej,

ruben

Comtrans jest firmą działająca w usługach budowlanych. Od zawsze wydawało się , że firma w końcu rozwinie swoje skrzydła i wejdzie ostro na rynek, być może będzie miała szanse rywalizować z dużymi graczami na budowlanej mapie Polski. Jednak niestety do tej pory są to tylko i jedynie oczekiwania ...

gandalf

wieje biedą skoro nie mają swojej poslkiej strony internetowej, no chyba że na starość mi się wzrok zaczał psuć... może mi ktoś udzieli c z was informacji czy w obecnej chwili firma comtrans proiwadzi jakiekolwiek rekrutacje lub może ma jakieś braki kadrowe?niepokojące jest natomiast to że forum milczy na ten temat od wielu miesięcy, dlaczego?

anonim - 2010-09-02 08:28:11 anonim - 2008-11-10 19:29:11 Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:., stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ;brak jak czegos nie potrafisz to sie nie nauczysz... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .. ludzie sa ok. troszke plotkarze ale wszedzie jest tak. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8.00zl Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... ogolnie niezle. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... naprzyjmowali [usunięte przez moderatora] kturzy nic nie robia tylko kase biora, np.szczypior i menager wprowadzaja jakies dziwne zeczy zamiast poszukac jakichs robut. a ty prostaku skończyłeś chyba tylko kurs malowania bo nawet pisać nie potrafisz nieuku bez szkoły. Ponoć dno. Pracownicy szacun, góra- syf

siema

To [usunięte przez moderatora] robił na koparce? lub pan [usunięte przez moderatora]? hahahahaahahaha dobre. Bajki lepsze niż Andersena.Od kiedy tam wszystko płacą? Pozdrawiam ekipe z Grzechotek kto był ten wie...

anonim - 2009-03-03 19:59:39 atmosfera nerwowa ,firma kazdego pracownika traktuje za złodzieja,kantuja na wypłatach nie wypłacaja delegacji i nadgodzin.ogolnie to firma powstała z biedaków i [usunięte przez moderatora] sam jesteś [usunięte przez moderatora] jak pamiętam comtrans powstał ok 12 lat temu zaczynali od jednej ładowarki i starej koparki . sam szef pracował na sprzęcie i odbili się od dna . Jeśli ktoś pisze że ktoś jest biedakiem i [usunięte przez moderatora] to podejrzewam że sam jest zwykłym [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

kontrol

bałwanie zus i inne opłaty są robione na czas jak nie wiesz to się [usunięte przez moderatora] od tej firmy

Pracowałem w comtransie zwolniłem się niedawno . Pracowało się tam OK płacone miałem 50 , 100 , delegacje , sprzęt bardzo dobry same Komatsu pow 2003 rocznika. Pracowałbym dalej ale przenoszę sie z rodziną do Krakowa. Ci co piszą negatywy o comtransie to bałwany i nieroby którzy nie posiedzą w jednej firmie jednego sezonu. Pozdrawiam comtrans

i haha

ludzie co wy tu piszecie . [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiecie ! pracuje juz jakis czas , bardzo dobra firma . platnosci co do grosz . sprzet ok. ludzie tez sa wyrozumiali , poprostu trzeba umiec z ludzmi zyc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stary zgred

Taa... Może i mają nową koparkę, ale to ja na niej robię. Buhaha.

kolega

ciekawe czy czarny robi w comt.... bączek i reszta olsztyniaków pozdro.....

jogii

jacek co ty gadasz jak cie zwolnio i pójdziesz do urzędu pracy się rejstrowac to na teleon niewirobisz bo papiery masz nie kompletne pewnie składek nie płaco na urząd pracy. zobaczysz.

JACEK

W COMTRANSIE MAJĄ NAJNOWSZE KOPARKI KOMATSU

WŁADYSŁAW

W COMTRANSIE JEST SUPER

Jacek

ja w comtransie pracowałem 8 lat naprawdę super ludzie , i człowieka traktóją jak człowieka a nie np. jak w michelinie pozdrawiam

Witam Ja pracowałem kiedyś w Comtransie , kiedy odchodziłem bo wyjżdzałem za granicę z rodziną wszystko mi wypłacili delegacje itd pozdrawiam wszystkich z comtransu

NO

W COMTRANSIE JEST SUPER TYLKO NIEUDACZNICY I NIEROBY NIE MAJĄ TAM SZANS

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:., stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ;brak jak czegos nie potrafisz to sie nie nauczysz... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .. ludzie sa ok. troszke plotkarze ale wszedzie jest tak. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8.00zl Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... ogolnie niezle. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... naprzyjmowali kretynow kturzy nic nie robia tylko kase biora, np.szczypior i menager wprowadzaja jakies dziwne zeczy zamiast poszukac jakichs robut.

Zostaw opinię o COMTRANS - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMTRANS