P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz

Łódź

Opinie o P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz

Słowa kojarzące się z P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobrą. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...bardzo mili i Swietnie mi sie tam pracowało. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz: że sklep byłnaprawde bardzo zadbany. Najbardziej nie podobało mi się w P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz:

Zostaw opinię o P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. SALMA Sp.j. J.J. Majchrowicz