KDM Dariusz Mazur

Michałowice

Opinie o KDM Dariusz Mazur

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Jarekdziękuję za odpowiedź. Widzę, że pracodawca zrobił na Tobie dobre wrażenie. A komuś z Was udało się dostać do pracy w firmie? Co możecie powiedzieć o niej z perspektywy pracownika?

Jarek

Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety się nie udało ze względu na brak odpowiedniego doświadczenia, ale rozmowa była miła i obiecali, że chętnie rozważą moją kandydaturę, jak moje doświadczenie będzie wyższe. Na pewno spróbuję w przyszłości.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@aw widzę, że byłeś bardzo zainteresowany pracą w KDM Dariusz Mazur. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Udało Ci się dostać w niej pracę? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Zarówno jeśli chodzi o proces rekrutacyjny, jak i pierwsze dni pracy. Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo przydatne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

aw
użytkownik zarejestrowany

Mnie to szczególnie interesuje ogłoszenie na kierowcę samochodu cieżarowego, bo w końcu dają dobre zarobki.

Zostaw opinię o KDM Dariusz Mazur - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDM Dariusz Mazur