telewizja kablowa osiedle leśne

Bydgoszcz

Opinie o telewizja kablowa osiedle leśne

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Anka jesteś zainteresowana stażem w tym miejscu? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Kto wie więcej na ten temat i może pomóc użytkownikowi @Anka? Czekamy na Wasze opinie.

Anka
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie może, czy telewizja kablowa osiedle leśne przyjmuje stażystów?

Michał świerkowa

internet wifi na hasło - śmiechu warte(czyli jak chce jakies urzadzenie dodac do mojej sieci wifi np. laptop to musi do mnie przyjsc pan z kablowki i wpisac haselko, bo ja przecierz jestem złodziejem i bede sie dzielil łączem.....). Telewizja 28 kanałów w cyfrowej jakości żaden kanał nie nadaje w jakości full hd, cena 40 zł. (usunięte przez administratora)

!!!

Tego nie da się nazwać internetem !!!!

borsuk

telewizja na lesnym jest tragedią!!!najgorsze ze jeden cham ma monopol na ten interes,dlaczego rada osiedla nie zglosi zainteresowania do takich korporacji jak vectra i upc zeby czlowiek mial inna opcje wyboru?!

gogol

do poludnia chodzi dobrze - 2mbit zgodnie z umowa, ale od 14-15-16 do 22-23 jest TRAGEDIA! najgorzej ze zadnej ciekawej alternatywy nie ma...

Uzytkownik

Internet chodzi średnio. Wcześniej miałem NEOSTRADE, zapewniano mnie, że internet z kablówki o tej samej prędkości będzie lepszy, szybszy, a tu co? Proszę bardzo, od kilku dni od godziny 22:30 do 00:00 nie ma internetu! Co chwilę jakby się resetował, działa na 1min i znów nie ma 2min! Myślę, że jest coś nie tak, rozumiem gdyby zdarzyło się to pierwszy raz i tylko u jednej osoby! Ale to zdarza się nie tylko u mnie, nie pierwszy raz i zaczyna być to denerwujące! Nie polecam internetu! Jednym słowem, czekam do końca umowy!

co was to

co za [usunięte przez moderatora] ciagle internetu niema !!! po godzinie 22:30

Zostaw opinię o telewizja kablowa osiedle leśne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie telewizja kablowa osiedle leśne