glaspo

Grzegorzew

Opinie o glaspo

Lukasz

Firma ktore duzo obiecuje a pozniej oszukuje pracownikow..kierownik w Grzegorzewie beszczelny,wyzywa pracownikow..na poczatku kaze ci wysylac buble do kilienta a jak przyjdzie reklamacja na pracownika zgania..

bylu pracownik

pamietam to jak maly((usunięte przez administratora) ) na koniu po hali w GRZEGORZEWIE jezdzil!!! co do premii to zawsze tak bylo,ze byly zabierane,bo reklamacja byla a kazdy wiedzial (usunięte przez administratora)

prezes były

firma i zarząd firmy pod postrachem jednego człowieka(usunięte przez administratora) pracownika zastraszanie , jedno wielkie oszustwo a po za tym często prezes przyjeżdża do firmy zwalnia pracowników bez powodu . nawet kiedyś po firmie konno jeździł tylko mu pejcza brakowało . pensje zależne od premii które ciągle są zabierane bez powodu tzn niby z powodu reklamacji których nie ma . porażka....................

Zostaw opinię o glaspo - Grzegorzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie glaspo