ccl label

Kiekrz

Opinie o ccl label

fikus

@qkaja, tadaaam przyjęcia są i to całkiem okazałe :) Co prawda, ogłoszenia pojawiły się kilka dni temu, więc pewnie już sporo osób zainteresowanych wysłało CV. Szukają pomocników druku no i standardowo pakowaczy. Wymagane jest doświadczenie i dobra organizacja pracy

Swietny zepol ? prezez ? Widze ze komus sie ladnie[usunięte przez moderatora]

rodzinna atmosfera...pssss...żałosne.....tylko tak na początku sie tak wydaje..... ta firma to jedno wielkie nieporozumienie..... widze ze osoba przedemna lubi byc traktowana jak smiec i dlatego odpowiada jej ta "rodzinna atmosfera""" gratuluje

Zostaw opinię o ccl label - Kiekrz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ccl label