komunal express

Gdańsk

Opinie o komunal express

Bialy

Jeden wielki syf zero szasunku do pracownikuw i klijentow a na kokoszkach to syf jakich malo powinni juz wstrzymac dzialalnosc tej firmy ze tacy jeszcze istnija na naszym rynku nie polecam

€/%¥$

Lepiej lasic sie na kable niz lasic sie u ediego pod biurkiem :)

fred merkury co maca kury...

Jareczek nie gadaj bzdur bo na kable Miedziane pierszy sie lasisz a na dodatek prujesz sie jak stary frajer ze ci wwykradaja... I zaznacze ze gruby misiek tez ma cos do gadania. Hahahah gang z rotmanki... Pozdrawiam szczur z mokotowa...

Hoss

Zgadzam się z kolegą FlinstonVOLVO , tylko bardzo delikatnie to opisał !!!! W rzeczywistości jest dużo gorzej , a jeżeli chodzi o tego niby kierowniczka , to pierwszy raz z kimś kto tak nieudolnie rządzi firmą się spotkałem . A jeżeli chodzi o ich działalność , to wszystko to jest partyzantka . Dlatego każdemu kto się chce tam zatrudnić , radzę się porządnie zastanowić , a ze swojej strony odradzam !!!!!!!

FlinstonVOLVO

Ta oto niby "firma" to oszuści i wyzyskiwacze po pewnym okresie każdy kto tam pracował/pracuje się o tym przekona,Aczkolwiek ludzie tam pracujący mam na myśli jednego bezmyśknego niby "kierowniczka" jak taka osoba może "rządzić: ludźmi na tym zasyfionym "placu/sortowni" człowiek który bez żadnych badań okulistycznych znajduje "okulary" w śmieciach i zaczyna je nosić haha żałosne + Mieszka u "szefa" wieć wszystko mu opowiada kto z kim,gdzie i jak.W związku ze śmieciami to pracownicy tego zasyfionego placu muszą znaleść sobie rękawice do pracy w śmieciach to nie jest normalne,A nasuwa się pytanie gdzie jest ochrona środowiska albo PIP/ czyżby "ręka rękę myła"? co do oceny tej o to propozycji pracy z czysty sumieniem ODRADZAM każdemu kto ma zamiar się tam "zatrudnić" a propo zatrudnienia to okres "próbny" trwa nawet 6 miesięcy .Sortownia która nie ma koncesji na "sortowanie" prowadzi tą oto czynność od kilku lat brawo dla służb porządkowych. Greetings

"barnej 69"

Panowie te wasze żale to są takie przepychanki. Ja paczam ja widzam...

soul

Jeżeli chcesz być prawdziwym śmieciarzem i niewolnikiem , to ta praca jest dla ciebie !!! Dziwię się że jeszcze ITD nie wzięło się za te trupy ( samochody ) które jeżdżą w tej niby firmie . Według szefa to samochód ma wyglądać , wszystko trzyma się na farbie , a sprawy techniczne to się nie liczą !!!! Odradzam wszystkim pracę ( niewolnictwo ) w tej firmie !!!!!!!

Uwe12

Pracowałem tam we wakacje i powiem tyle oszuści na pytanie czy dostanę rękawice do pracy odpowiedziano mi ze jak przyjedzie kontener z Mercora to coś się wybierze ze śmieci masakra okres próbny w tej firmie trwa kilka miesięcy a i tak na umowę się nie doczekałem ta niby sortownia to masakra a szatnie pracownicze jeżeli można tak to nazwać to masakra świnie w chlewie mają lepiej !!!!!!! szczury większe niż koty biegają w tych szatniach !!!!!!!!!! , ten niby kierownik placu to jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 0 honoru leszcz na posyłki nie potrafi nic dla ludzi co pracują na tym placu załatwić nie polecam pracy tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bert43

Klukowa Huta już była teraz mają plany ma Gostomię wywozić ten cały syf co na placu na kokoszkach zalega pytam się gdzie jest ochrona środowiska czy może tez w łapę dostali co nie co a po 2 nie mają koncesji na sortowanie śmieci cały ten syf co zwożą na kokoszki spływa do pobliskich wód ta niby sortownia to tylko plac przeładunkowy a sortuje się tam śmieci i różne niebezpieczne dla środowiska odpady bez koncesji pytam się jeszcze raz co na to miasto Gdańsk ma do powiedzenia .???????!!!!!!!!!!!!.

Soul

Ta firma to jakaś kpina tróją środowisko 1 Klukowa Huta 2 sortownia na kokoszkach to jakaś kpina warunki sanitarne masakra szatnia wc koszmar i ten niby kierownik pozal się panie boże, pracownicy rękawice do pracy na sortowni wybierają z pojemników na śmieci zgroza w szatniach pracowniczych szczury koty to są mało do nich stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

świeżo były

Cały czas poszukują kierowców , a dlaczego ??!! Nie że firma się rozwija , tylko dlatego że normalny człowiek tam długo nie wytrzyma , każdy kierowca uznawany jest za śmiecia !!!! A samochody to totalny złom !!!! A co do wypowiedzi byłego klienta , to prawda jest taka jak on twierdzi ,tylko jest jeszcze wiele innych rzeczy , które dyskwalifikują tą niby firmę !!!!!!! Odradzam pracę jako kierowca , oraz usługi tej firmy !!!!!!!

były klient

Czytajcie ich umowy (terminy najmu)przywożą kontener i żądają od razu zapłaty za wynajem jak jest opóznienie naliczają nadpłaty i jest gonitwa za uzyskaniem faktury. Mało profesjonalna, robi łaskę klientowi. Gościu który dzwoni do was jest arogancki i bezczelny. Nie polecam.

były klient
@Misiu 09.01.2017 19:49
Stek bzdur. A kulminacja tych bredni jest "gościu, ktory dzwoni". To nie wiem skąd ten "gościu" dzwoni, jak...

Kulminacja nastąpiła !!!!Klukowa Huta zasypana śmieciami przez Komunal Express !!!!! Powodzenia ??????!!!!!!!!!

Stop
@Misiu 09.01.2017 19:49

Tak same kobiety byłem kilka razy i bzdura to ty masz na imię faceci tez tam pracują !!!!!!!!!!!!

abc

Praca tylko dla zdesperowanych !!!!!!!!!!

Były
@abc 27.11.2016 17:05
Praca tylko dla zdesperowanych !!!!!!!!!!

Nie polecam Praca jak praca sprzent zużyty a wyrazie czego opciorza jak za nowy A wynagrodzenie szału niema. Premia zapomni Zarząd zero szacunku dla pracowników a zwłaszcza pani prezes A mechnic magicy potrafią zguwna ulepić bata Jeżeli chodzi ozloge spoko chłopaki

młody

Byłem , widziałem , dzień pracy i wystarczy ! Za wszystko obciążają ,samochody totalne złomy , w ogłoszeniu napisane , wywóz odpadów budowlanych , a w rzeczywistości są to normalne cuchnące śmieci !!! Nie polecam !!!

rf

@ abc - a może podasz troche wiecej szczewgółow? bo - jeśli chciałeś kogoś przestrzec to ci się raczej nie udało, bo nie napisałeś nic konkretnego ...

abc

Byłem u nich na jeżdzie tzw. próbnej , kurcze że takie firmy jeszcze istnieją !!!! Porażka !!!!

krzysiek

Dołożę swoją opinię , w tej firmie człowiek nie jest traktowany jak normalny pracownik , tylko na zasadzie jak się nie podoba to do widzenia . Nie masz nic do powiedzenia , a jak się upomnisz o swoje , to z dnia na dzień dostajesz kopa . Przez okrągły rok szukają nowych kierowców , to o czymś świadczy !

mario

Pracowałem tam w sumie nie długo , ale wrażenia mam jak najgorsze , ostrzegano mnie wcześniej przed tą firmą ale nie posłuchałem , do dziś żałuję . Dlatego odradzam wszystkim , naprawdę szkoda czasu , zdrowia i nerwów !!!!!!

boluś

Ja jeszcze pracuje . ale już nie długo , ludzie tragedia , szkoda czasu na tę firmę . To co napisali przedmówcy to prawda, ale nie cała . Za miesiąc mnie już tu nie będzie , i dlatego wszystkim odradzam !!!

Również były

Zgadzam się z moim przedmówcą , pracowałem nie cały rok i w tym czasie odeszło 9 kierowców , odradzam pracę w tej firmie !!!!!!

były

Powiem tylko tyle : omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!! Obóz pracy i tyle !!!!

były pracownik

brak słów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracujący kiedyś

Masz rację, pracuj, pracuj i tylko pracuj.Na urlop nie licz

jaa

co za typ pisze takie glupoty na temat tej firmy? Szef jest bardzo mily i inteligenty a pracownicy staraja sie jak moga,dlatego firma... godna polecenia! Moze zacznijmy od tego ze jesli ktos pracuje uczciwie nie ma problemow!

swoją opinię zacznę od słowa firma krzak. Jak chcesz pracować od świtu do nocy to się tam zatrudnij.Prezes [usunięte przez moderatora]myśli że jest boski a [usunięte przez moderatora] prawda.ma swojich dwóch [usunięte przez moderatora] i wie o wszystkim.warsztat o kant [usunięte przez moderatora] rozbić.Główny mechanik jest codziennie [usunięte przez moderatora]i nie wie co robi.Najlepiej wychodzi mu kapowanie na kolegów z pracy.cała firma to szajs

Zostaw opinię o komunal express - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie komunal express