Opinie o Aunde Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aunde Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aunde Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aunde Poland Sp. z o.o. w Łódź

Julita

@Xxx, nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat pracodawcy to zachęcam Cię do zostawienia opinii. @Tymon, jako pracownik firmy mógłbyś przybliżyć innym użytkownikom forum warunki pracy panujące u tego pracodawcy? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Każda informacja będzie pomocna dla osób zainteresowanych praca w tej firmie.

Tymon

Są różne zdania na temat firmy. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Najgorsza praca na na szwalni w łodzi

Julita

Może jakiś pracownik firmy mógłby się wypowiedzieć o warunkach pracy w Aunde? Jak się Wam tam pracuje? Czy atmosfera w pracy zmieniła się na lepszą? Jak wyglądają obecnie relacje z przełożonym? Czy są satysfakcjonujące? Czy polecilibyście pracę tutaj osobom poszukujący zatrudnienia?

Edek
@Julita

dla mnie atmosfera jak najbardziej na plus, moze dlatego ze w jednej rekrutacji przyszliśmy ziomkiem. Jesli chodzi o podwyzke jak się umie zagadac to i podwyżka będzie : ) pozdro dla ekipy.

Magazynier

Żenujące i upokarzające za co uważają teraz "człowieka" jak masz jakieś uwagi to komentarz krótki na to Twoje miejsce jest kilku chętnych . W takich czasach przyszło żyć nic tylko za granicę uciekać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Julita

@anonymous, według Ciebie, atmosfera w pracy nie jest zbyt dobra. A jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzeń? Pracownik może liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane przez pracodawcę? Zlecenie, czy na czas określony? Rodzaj umowy to jeden z ważniejszych elementów przy podejmowaniu zatrudnienia.

@Julita

Pakietu socjalnego nie ma , jest furtka więc ją wykorzystuje zakład/nie ma układu zbiorowego pracy/ i nie uchwala tego pakietu

Julita

@anonymous, rozumiem, że skoro były podwyżki to i atmosfera w firmie się od razu poprawiła. A jak wygląda sprawa rekrutacji? Czy coś wiadomo o planowanych przyjęciach? Myślę, że zmiana wynagrodzeń jest zapowiedzią wzrostu produkcji i tym samym zapotrzebowania na nowych pracowników.

@Julita

Jaka atmosfera, chyba żart. Podwyżki są, ale dla wybrańców. Różnice w podstawach wynagrodzen są spore, ale "minimalnej" chyba nikt nie ma. Rekrutacja bez problemu, o ile przez firmę Orion. Ogólnie polecam :D

Igor

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Aunde Poland Sp. z o.o.. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

W ostatnim czasie były podwyżki

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Julita

@anonymous, a na jaką umowę można liczyć? Jest szansa otrzymać umowę o prace już od pierwszego dnia? Czy firma jest godna polecenia? Co sądzicie o tym pracodawcy? @Dawid, próbowałeś już aplikować do firmy? Jak oceniasz wdrożenie do pracy i sam proces rekrutacji? @Nick, sądzę że dla pracodawcy narodowość nie ma większego znaczenia.

@Julita

umowa o pracę na początek na okres próbny

Julita

Czy aktualnie szukają pracowników do Aunde Poland? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do firmy? Czego można się spodziewać na rozmowie? Napiszcie również czy pracodawca jest godny polecenia?

zdegustowana !

potwierdzam - ciezka praca jak to na produkcji za najnizsza krajowa, duzo ukraincow i w ta strone firma powinna isc . Dla mnie to nieporozumienie !!!

Zenek
@zdegustowana !

Szanujcie sie bo pracujecie razem a śmierdziele do domu anieroby w ciepłych pantofelkach

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera?

Taa.. Ukraińców

Ch....a

@Dawid

atmosfera taka sobie a potrzeba chyba szwaczek i na krojownie

Wita38

Czy może ktoś napisać czy są przyjęcia na krojownie i ile dostaje się na początku z góry dziki.

Nata

Brygadzistka Kryśka nie szanuje pracowników , uprzykrza życie w pracy, wiec uważajcie na nią.

tomek

Do J23 może jesteś z PIS u ewentualnie Radio Maryja tak moherem od ciebie leci

ada

Szkoda słów na zachowanie "brygadzistki " KAPO Kaśki K to co sobą reprezentuje to pantofelek (jednokomórkowiec )przy niej to okaz inteligencji. Kierownik G się z tego cieszy ,bo ma co chwila świeże plotki od KAPO nawet z najmniejszymi głupotami idzie się żalić. Skoda mi jej bo w innej pracy nie miałaby takiego pola manewru , może oby miała taką samą przełożoną jaką sama jest. Tego jej życzę

Plm

Smutne, ale prawdziwe.

J23
@ada

Zazdrość przez ciebie przemawia zła osobą

J23
@ada

Zazdrość przez ciebie przemawia jestes zlą osobą

Sara

Kretynka

Igor

Jak sie komuś nie chce pracować to faktycznie praca jest "ciężka". Może trzeba zmienić nastawienie do wszystkiego ?

pola

praca ciężka i mało płatna nie polecam strata czasu

ania

aktualnie nie maja nowych ofert pracy @aha, ale jak jesteś zainteresowany tą firma to po prostu wyślij do nich swoje cv,i list motywacyjny. Często się zdarza, że firma nie prowadząc rekrutacji zatrudnia kogoś.

Zostaw merytoryczną opinię o Aunde Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aunde Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aunde Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aunde Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aunde Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aunde Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aunde Poland Sp. z o.o.