Aunde Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Aunde Poland Sp. z o.o.

tomek

Do J23 może jesteś z PIS u ewentualnie Radio Maryja tak moherem od ciebie leci

ada

Szkoda słów na zachowanie "brygadzistki " KAPO Kaśki K to co sobą reprezentuje to pantofelek (jednokomórkowiec )przy niej to okaz inteligencji. Kierownik G się z tego cieszy ,bo ma co chwila świeże plotki od KAPO nawet z najmniejszymi głupotami idzie się żalić. Skoda mi jej bo w innej pracy nie miałaby takiego pola manewru , może oby miała taką samą przełożoną jaką sama jest. Tego jej życzę

J23
@ada 30.11.2017 23:18

Zazdrość przez ciebie przemawia jestes zlą osobą

Sara
@ada 30.11.2017 23:18

Kretynka

Igor

Jak sie komuś nie chce pracować to faktycznie praca jest "ciężka". Może trzeba zmienić nastawienie do wszystkiego ?

zdegustowana !

potwierdzam - ciezka praca jak to na produkcji za najnizsza krajowa, duzo ukraincow i w ta strone firma powinna isc . Dla mnie to nieporozumienie !!!

pola

praca ciężka i mało płatna nie polecam strata czasu

ania

aktualnie nie maja nowych ofert pracy @aha, ale jak jesteś zainteresowany tą firma to po prostu wyślij do nich swoje cv,i list motywacyjny. Często się zdarza, że firma nie prowadząc rekrutacji zatrudnia kogoś.

m.ch

odeszłam z aunde jakieś pół roku temu i naprawdę tęsknie za większością ludzi. Zżyłam się z większością przez prawie 2 lata. to nie prawda ,że atmosfera tam panująca jest okropna. zależy jakimi ludźmi się otacza. nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.. każdemu zdarzają się lepsze i gorsze dni. może i jest momentami ciężko ale nigdzie nie jest łatwo,przynajmniej nie trzeba stać 8 godzin na nogach, nikt też nie rozlicza z chodzenia do toalety jeśli nie jest to naginane i wyrabia się normę.Pozdrawiam.

Jan

Pracuję jeszcze na wersalskiej

wazne

Czy brygadzista Michal S.pracuje jeszcze na Wersalskiej na produkcji wie ktos bo mial sie zwolnic z 1 czerwca,prosze o pilna odpowiedz to bardzo wazne,pozdrawiam,Arek.

Franke Gee
@wazne 08.06.2015 21:34

Po przecinku używamy spacji.

Arek
@Franke Gee 11.06.2015 12:22
Po przecinku używamy spacji.

Czy brygadzista Michal S.pracuje jeszcze na Wersalskiej na produkcji bo mial zrezygnowac 1 czerwca,wie ktos?

LUSI

To przykre że taka ciężka praca w tym Aunde ale każdy jest PANEM WŁASNEGO LOSU jestem pracownikiem tej firmy i wiem że nikt nikogo nie zmusza do pracy w sobotę ani po godzinach bzdura każdy ma prawo wyboru jak nie chce lub nie może to po prostu nie przychodzi trzeba tylko szanować siebie i miec swoje zdanie wiem to bo jest wiele osób które nie pracują w każdą sobotę i nie dostały nagany fakt jest rygor i duże wymagania ale nikt nikogo nie przywiązał ani do krzesła ani do stołu zawsze można odejść i poszukać czegoś lepszego . Ale cóż my Polacy lubimy siedzieć i narzekać że mobing że ciężko że brygadzistki złe ..... a tak naprawdę większość tych narzekających i piszących głupoty dla kasy przyjdzie do pracy w niedzielę i pracowała by po 12 godz pozdrawiam wszystkich .

maczo
@LUSI 09.05.2015 23:39

no zes zaje..ała przywilej pracy w sobote i niedziele - kazdy ma przwo pracowac w dni robocze i zarobic na godne życie!!!

P.

Ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się chyba wściekł z tymi robótkami co sobotę od pól roku co weekend na senatorskiej, zrozumcie pracoholiczki,ze te dziewczyny maja, też mężów, swój dom i inne życie ,a nie tylko dymanie tych śmiesznych pokrowczyków.Mam dość mijania się ze swoja kobietą w drzwiach klatki schodowej,chce żeby pobyła w domu i odpoczeła cała, bez tych maszyn... Same se róbcie jak nie ma cie domów i nie macie jak czas zagospodarować,dajcie żyć!!!!!!

xxx

nie polecam tutaj tej pracy

Senatorska swoje, wersalska swoje. "Zadowoleni pracownicy" czyli magazyn wraz z tkalnią. Wynagrodzenie tych ludzi juz jest jako takie.

Tak z mojej wypowiedzi wynika ,że nie pracuję w tej firmie.Nie jestem jednak rozgoryczona po utracie pracy bo sama z niej odeszłam,na całe moje szczęście nie pracowałam tam tak długo jak niektórzy.Sadzę(a raczej jestem prawie pewna) ,że większość pracowników jednak nie jest zadowolona z atmosfery która panuje w tej firmie,każdy pracuje bo chce zarobić.Tu nie chodzi o to ,że idąc do pracy fajnie byłoby się poobijać.Wszędzie trzeba robić swoją pracę,szkoda tylko ,że w AUNDE nie doceniają ile siły i energii pracownicy wkładają w swoją pracę aby mieć jakiś efekt.Słowa pochwały na pewno nie usłyszysz bo Ciągle jest wszystko źle,za mało.Pochwały i premie idą tylko do tych którzy lubią wchodzić po palcu w ... brygadzistkom.Ta strona jest po to aby ludzie wiedzieli co może ich czekać idąc do danej firmy do pracy.Uważam ,że każda opinia jest przydatna ponieważ każdy ma inne odczucia.Choć widząc po ocenie miejsca pracy i czytając inne opinie niestety wniosek jest jeden: AUNDE to nie jest najlepsze miejsce pracy w Łodzi.Wystarczy przyjazna atmosfera i człowiek idzie do pracy z uśmiechem na ustach a tutaj niestety nawet płatne soboty i nadgodziny nie poprawią panującej tam nerwówki.Pozdrawiam.

wiktor

może by tak w końcu zmienili kolor tych śmiesznych pokrowców ,a nie tylko czarne i czarne,te pracocholiczki brygadzistki same niech se szyja czarne i przyłażą co sobota do roboty, któryś miesiąc z kolei,ludzie tez potrzebują odpocząć ,to nie są roboty!!!!!!!tak jest na senatorkiej w lodzi. Ps.więcej światła aby miały jasno w tym (usunięte przez administratora) !!!!!

xxxxx

Wie ktoś ile zarabia magazynier w Aunde?

haha
@xxxxx 06.03.2015 16:23
Wie ktoś ile zarabia magazynier w Aunde?

szkoda tylko ,że Ci "zadowoleni pracownicy" się tutaj nie wypowiadają?

anonimka

Zaczynając od procesu rekrutacji totalna porażka...Trzeba złożyć kopie świadectw pracy???(nigdzie się tego nie praktykuje)żeby można było sprawdzić ile potencjalny pracownik przebywał na zwolnieniu lekarskim.Do tego ankieta o stanie rodzinnym i ilości dzieci? Nie do końca zgodne z prawem.Sama "rozmowa kwalifikacyjna"polega na sprawdzaniu poszyć(stanowisko:kontroler jakości)rzuconych jak śmieciowi przez Panią Brygadzistkę, żującą gumę używającą niecenzuralnych słów...Później rozmowa z pożal się Boże kierowniczkiem w biurze,w którym na jego biurku panuje taki sajgon, Ze nie ma nawet jak podać cv.Pan Kierownik siedział a ja jako aplikujący pracownik stałam nie zaproponował nawet żebym usiadła.Żenada i poziom zero.Słoma z butów.Nawet nie zostawiałam dokumentów do dalszego procesu rekrutacji...

@anonimka 02.03.2015 17:00

Teraz mają wakat,na stróża stołówki.Etat bez nadzoru,siadasz,pijesz kawę i pilnujesz czy masz wszyscy,odpowiednio wyrównali poziom kofeiny.Odpowiada ?

Odradzam pracę w Aunde przynajmniej na ulicy Senatorskiej!Brygadzistki Kontroli Jakości stosują mobbing wobec pracowników.Kierownik szwalni nigdy nie staje po stronie pracownika(choć często pracownik ma rację) zawsze staje po stronie brygadzistki.Dyrekcja chyba przymyka na to oko ponieważ skargi były zgłaszane nie raz.Większość pracowników przychodzi do pracy na lekach uspokajających bądź kończy swoją pracę depresją.Urlopy są rozpisywane dla całego zakładu na cały rok.Jeśli komuś brakuje dni pod koniec roku jest zmuszony brać urlop bezpłatny.Pracownicy z Ukrainy pracują po 14/16 godzin.Jeśli są nadgodziny lub wszystkie soboty są pracujące pracownicy podpisują jedną listę a druga jest zabierana w razie kontroli.Kierowniczka zmiany pani M.... Nie robi nic oprócz siedzenia i obserwowania kto co robi,chodzi między maszynami (brakuje Jej tylko pejcza do walenia po plecach)Nie można za często chodzić do toalety,wyjmować telefonu,rozmawiać,na przerwę chodzi się z dzwonkiem.Ogólnie trzeba siedzieć w miejscu i robić normę.Premie są,ale zabierane jeśli znajdzie się jakakolwiek okazja.Nagany są dawane za to ,że pracownik ma swoje zdanie i nie zgadza się z tym co mówi brygadzistka lub Kierownik.Jeśli komuś coś nie pasuje usłyszy że, za niego przyjdzie pięciu innych pracowników.Osobiście nie polecam,poznałam zasady panujące w tej firmie i jedyne czego się tam nabawiłam to nerwicy i depresji.Może w końcu ktoś przyjrzy się dokładnie temu co tam się dzieje.

@123 04.03.2015 11:59
Nadzór i eliminacja błędów,to nie jest mobbing ! Chcesz mieć urlop,idź do prywaciarza,tam w ciągu roku,będziesz mieć masę wolny...

@12345 07.03.2015 13:59
Nikt nie mówi eliminacji błędów jako o mobbingu,tylko zachowaniu przełożonych w stosunku do pracowników!!!...

Nikt również nie wypowiada się,na temat zachowania pracowników,w stosunku do przełożonych.

ki

straszne chamstwo

looop

Francuzka.. to chyba nie pracujesz w tym aunde co ja..albo jestes na wyzszym stanowisku i przymykasz oko na wszystko co sie dzieje.

fracuzka

Ludzie jakie głupoty piszecie wstyd jedna na drugą gada a mają się za wielkie koleżanki suchej nitki na nikim nie zostawi ja pracuje na kontroli i nie słyszałam żeby ktoś komuś ubliżał a więc nie piszcie takich rzeczy tylko za robotę się brać a nie zajmować plotami ile w was nienawiści

j62

wszystko zależy od tego czy lubisz i chcesz pracować w takim "syfie" jak Aunde, a może ty sam zachowujesz się jak syf to lepiej tam się nie zatrudniaj bo jeszcze bardziej zsyfiejeż.

mm

Jesli z góry zakładasz ze jest syf to nie przychodz. Idz tam towar z manpowera w Carrefourze wykladac na zleceniu. 5zl na h. 12h na nogach, w miesiącu licz z 200h. Dobra kaska 1000zl do lapy. Zyc nie umierac

Biba
@mm 28.01.2015 18:15

A tu za bardzo ciężką tyraczke jest nie wiele więcej.Ha,ha,ha.Jedynie tylko brygadzistki się nie narobią(cwaniary jedne wysługują się zwykłymi robolami na każdym kroku)

j62

to już tylko zależy od ciebie i od twojej chęci pracy

ana

hej do tego waszego zakładu znowu potrzebują na produkcje Duże szybko rozwijające się przedsiębiorstwo zatrudni: - pracowników produkcji Istnieje możliwość szkoleń i przyuczenia osób bez doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o pełną umowę o pracę w centrum Łodzi. widzę że duza rotacja - jest sens sie zgłaszac i pracować czy lepiej odpuscic ten syf ?

Mormel

Tak to jest jak się przyjmuje na brygadzistki osoby które wcześniej były zwykłymi robolami.Wyżej sraja ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają coniektóre panie brygadzistki.

mm

Ladna patola.

animo

Rownie straszna jest brygadzistka z drugiej zmiany na kontroli jakosci. Uwazam,ze kazda osoba ktora tam pracowala czy pracuje juz wie o kogo chodzi. Ciagle krzyki,awantury,pretensje i wyzwiska w oczy czy za plecami. Istny brak szacunku. Humor innych jest zalezny od tego z jakim przyjdzie do pracy Pani K. Jezeli zly(a taki bywa najczesciej) to zepsuje go kazdemu. Kazdy ma prawo przyjsc do pracy w roznym nastroju ale to juz jest lekka przesada. Brygadzista powinien umiec rozmawiac z ludzmi a nie tylko na nich krzyczec. Nie jedna osoba wylala przez ta Pania wiele lez.

ja(

@ja( 05.12.2014 19:26

"Witam, czy ktoś z pracowników produkcji może powiedzieć jak wyglądają warunki np w szatni, i ile trwa przerwa (czy jest tylko jedna) ? " Pytasz o warunki w szatni, no cóż... Jedyne miejsce w firmie, gdzie panuje pełna integracja i bliskość. Jeśli kilka osób zakłada buty, reszta stoi na baczność. Tu kieruję kilka słów do pracowników, którzy uważają że firma nie robi nic żeby poprawić atmosferę w pracy. Przestanicie narzekać i tą "szatnianą integrację" przyjmijcie jako zwiastun nadchodzących zmian "AUNDE FIRMA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

pik

praca do dupy nie polecam straszna chamstwo

Nie pozwólcie się tak traktować, walczcie o poprawe sytuacji, jeżeli jest mobing to nie pozwólcie sie poniżać jeżeli faktycznie ta brygadzistka stosuje takie zagrywki, to pamiętajcie że bez was jest nikim, sila tkwi w zespole a nie w osobie

jooo

Na Wersalskiej wcale nie lepiej chora atmosfera zarówno na poziomie B-P jak też na poziomie P-P. Szczególnie jedna B jest okropna pod względem zachowania i odzywek- EW ale jej koleżanka ze zmiany też B SM dużo lepsza od niej nie jest wrzaski i Panie na k są na porządku dziennym. Najlepiej jest na zmianie u BC i MS. Firma zatrudnia więcej Ukraińców jak Polaków i nawet im lepiej płaci, wg mnie niech na Ukrainę się wyniosą będzie jeszcze taniej!!!Nie wiem tylko po co te ciągłe anonse w necie skoro i tak Polaków nie przyjmują może z myślą o Ukraińcach w Pl którzy jeszcze tam nie pracują!!Jedyny + pracy tam to szybko przelewają pensję choć wysokość jej pozostawia wiele do życzenia za same warunki pracy powinni dać extra premię. Latem w upały idzie się tam ugotować we własnym pocie. Nie wiem kto im wentylacje i nawiew robił ale jest to zrobione bez pomyślunku wieje w pustą przestrzeń zamiast na maszyny i ludzi.. Panie B na stołach siadają i jest ok ale jak usiądzie PP to zaraz wielkie halo bo jakim prawem i co to w ogóle jest żeby robol usiadł na moment jak czeka na wyjazd maszyny z tapicerką na baczność powinien stać, makaroniarze lubią pokazywać palcem na pracownika żeby się ruszał bo z jednej str już maszyna wyjechała. Maszyna ma l i p str i często jest 1os na obie str i robi na każdej str po 2-3 formy!!Wyzysk pełną gęba oraz brak poszanowania człowieka!!

kt

Wogole nie ma sie ochoty tam pracowac

a.

Praca taka sobie za raczej kiepskie pieniądze, ale przynajmniej w fajnym towarzystwie (za wyjątkiem pana kierownika produkcji niejakiego C. który miewa humory jak panienka)

John

Daj sobie spokój o nadgodziny możesz zapomnieć o DUŻYCH pieniàdzach napewno tu jest przechowalnia dla ludzi tuż przed emeryturą . Wyzysk taki że ręce opadają jak przyjdziesz, to równie szybko odejdziesz . Chyba że jesteś kilka lat przed emeryturą? ?

Witam. Zgadzam się z wypowiedziami innych dotyczących Mobingu. Niestety to dzieje się naprawdę i z obawą przychodzimy do pracy bojąc się ,że znów będziemy 'tymi najgorszymi' bojąc się również ,że brygadzistka będzie miała zły dzień i po raz kolejny będzie to przekładać na stosunek do nas. Są ludzie ,którzy nie nadają się na stanowisko wyższe. Nie mają szacunku do zwykłych pracowników i gardzą nimi w każdy możliwy sposób pokazując swoją wyższość. Może przydałaby się im degradacja żeby przejrzeć na oczy jak uwłaczające są ciągłe krzyki i pretensje. Tacy ludzie mogą w czasie pracy iść wypić kawę czy herbatę na stołówkę ,a zwykły pracownik nawet za napicie się napoju przy stanowisku czy pójściu do toalety jest już mierzony wzrokiem. To jest chore. Nikt nie chce się czuć poniżany i upokarzany w miejscu gdzie spędza 8 godzin dziennie.

@anonim 07.10.2014 10:40

AUNDE NA SENATORSKIEJ OCZYWIŚCIE.

żabcia

Witam , jeśli piszecie o Senatorskiej to tam nie ma nocek ( do Rifraf )a jak już się wypowiadacie to piszcie o który oddział chodzi.

kropek

Z opinii paru osób wiem ,że Pan Marek traktuje swoich pracowników na równi. Także mam głęboką nadzieję ,że dojdzie do prawdy o kim wypowiedziała się JUSTYŚ. Może wystarczy zapytać pracowników, Ci którzy nie będą się bali z chęcią odpowiedzą na tą zagadkę. Wszyscy chcielibyśmy przychodzić z chęcią do pracy. Nie od dziś wiadomo,że człowiek który przychodzi z pozytywnym nastawieniem jest wydajniejszy. Jak napisano wcześniej w pracy spędzamy połowę swojego życia dlatego powinniśmy zadbać o atmosferę tam panującą.

kropek

oczywiście cała ta dyskusja toczy się na temat aunde na senatorskiej.

Rifraf

Praca ciężka ale z sympatycnzymi ludzmi. Brygadziści sa bardzo spoko (no może poza jedną, pozdrawiam panią E.). Praca w systemie zmianowym, nocki to normalka, czasem też soboty jak terminy przycisną. Ogólnie dobre miejsce na start.

Justyś

Na temat firmy ' AUNDE" można dużo pisać i dobrze i żle-dobrze że jest praca.Ale pracownicy np. Brygadzistki nie wszystkie oczywiście bo bym obraziła osoby nic nie winne.Jest taka jedna Pani Brygadzistka, przez którą juz bardzo dużo osób płakało, czerpie przyjemność w znecaniu sie psychicznym , odnoszę wrażenie jak by to z jej kieszeni była wypłacana wypłata.Ja odbieram to jako MOBING, szkoda ze kierownictwo nie zwraca uwagi na skargi składane przez pracowników na tą Panią - może kierownictwu odpowiada taka sytuacja w firmie."Życzę tej Pani jeszcze więcej sukcesów" a kierownictwu proponuję zakupić karabiny i Pani Brygadzistce pozwolić "karac" nie wiele osób by zostało przy życiu- myśle że można ta Pania porównać do III Rzeszy a jej metody do pracy w Obozach Koncentracyjnych - Jedna osoba może zepsuć całą miłą atmosferę a ponieważ spędzamy w pracy połowe swojego życia to bardzo ważne jest w jakiej atmosferze sie pracuje i nie mówie tu o bumelanctwie - nikt darmo nie będzie płacił! ale iść do pracy z przyjemnościa

@CICHY 24.09.2014 12:21
wszyscy narzekacie ale jak byście nie mieli co do garnka włożyć to jedna z drugą by się zamkła i pracowała a ktoś musi pilnować...

" ludzie u kogoś to igłę zobaczą a u siebie to wideł nie widzą." Pani kawa i codzienne ploteczki na stołówce w godzinach pracy są igłą czy widłami? Znam Pani opinię o pracownikach leniach, a jak nazwiemy to w Pani przypadku....? Rada płynąca z serca "nie sądzcie, a nie będziecie sądzeni"

ja
@pawcio 10.12.2014 23:08
Justyś przenieś się do innej brygady i masz spoko.Ale myślę że za 3 miesiące napiszesz bzdety o innej brygadzistce. Nie odpowia...

pawcio bo jak czytam to co napisales ( znajac zycie...) to puszcze pawia !!!

zarabiają ok 1800 brutto + premia akordowa i więcej

ll

No dzięki ale nic mi to nie mówi.Mam trochę doświadczenia w tym zawodzie i zastanawiam się dlatego mogła bym prosić o jakieś chociażby przeciętne wynagrodzenie .Dziękuję za wypowiedz.

j62

zależy ile procent wyrobią to mają premie akordową mniejszą lub większą

ll

Mam pytanie ile zarabiają szwaczki w tej firmie

szwaczka
@ll 19.06.2014 08:32
Mam pytanie ile zarabiają szwaczki w tej firmie

marnie

Pracy w AUNDE do przyjemności zaliczyć nie można. Duża dezorganizacja pracy, niemili przełożeni, mistrzynie szwalni np. nie umieją nawlec maszyny a wymagają od szwaczek nie wiadomo czego. No i na koniec polityka wewnętrzna pod dyktando filozofi włoskiej "nie ważne że coś źle działa,ważne że ładnie wygląda"

dawny pracownik

jedno jest pewne,nie można liczyć w tym zakładzie na stabilizację,nie przewidzisz czy z dnia na dzień nie dostaniesz wypowiedzenia, nawet przy osiągnięciach w pracy,szacunek dla drugiej osoby to nieznane pojęcie,tam rządzą statystyki,cyfry i zrealizowane zamówienia.mi się udało i znalazłam inną pracę

szczęśliwa
@dawny pracownik 04.06.2014 04:04

Ja też się ciesze że nie muszę już tam pracować to była ogromna pomyłka zalecam omijanie senatorskiej z daleka ,o równym i uczciwym traktowaniu nie mają pojęcia .Ale kto ma zareagować????hmmm......kierownik.....

mortadello

witam wszystkich !! jak czytam Wasze posty ( negatywne i pozytywne to mi sie bebechy przewracają ) Ludzie My wszyscy jesteśmy w czarnej d.u.p.i.e !!! Znając polskie realia to przy tych kosztach zycia ( 4 osobowa rodzina) jak 1 osoba pracuje to netto potrzebe min!!! 3-4 tysie , a 2 osoby to da sie w miare normalnie zyc !!! Takich dysproporcji w płacach to nie ma w zadnym cywilizowanym kraju !! np: pracownik 3 tyś , brygadzista 3,6 tys , kierownik 4,5 , dyrektor 6 tys .. u nas pracownik 1,2 tyś , brygadzista 3-4 , kierownik 6-8 , a dyrektor 20-50 tyś TU JEST CALY PROBLEM !! Calym dobrem są ludzie i ICH PRACA !!!! jakie akordy i nadgodziny !!! czy we włoskim aunde ktoś ma akord ??? czy nadgodziny ??? pracownik szeregowy zarabia od 2,5 do 4 tyś EURO!!!!! Wiec do tych co chwalą ten zakład - niech sie opamiętają lub zamilkną !!! kolejna manufaktura i kolejny wyzyskiwacz !!!! tak - wina biedy i bezrobocia - z czegoś trzeba zyc - ludzie nie dajcie sie , razem walczcie z włoskimi nierobami !!! niech płaca !! pozdrawiam - a znam ten zakład od pierwszych dni w POLSCE .......

Witam Właśnie przyjęli na krojownie na senatorskiej 2 nowe osoby

gosia

Witam, czy ktoś wie cos na temat przyjsc na krojownie??

@gosia 21.05.2014 09:21
Witam, czy ktoś wie cos na temat przyjsc na krojownie??

hahaha....co to pakiet socjalny? Wróć na ziemię, tu możliwość pracy w soboty jest przywilejem. W m-ce urlopowe nie dostajesz żadnych premii, bo ta jest rozdzielana między celebrytów firmowych (nie dotyczy wazeliniarzy, tak mi przykro,ale smarujcie dalej może uda się w następnym sezonie)

Zostaw opinię o Aunde Poland Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aunde Poland Sp. z o.o.