Cielęta

Opinie o Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński

Antek

Witam, czy firma Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński prowadzi obecnie nabór na pracowników? Mam spore doświadczenie i chętnie podjąłbym z nimi współpracę :)

jarek

nie polecam

wruios

każdego kto chce tam wstawić swój samochód naprawdę przestrzegam oprócz masy nerw,długiego czekania na odbiór ceny za lakierowanie jak w warszawie , kilku poprawkach , zostało mi podmienione na dodatek kilka części na gorsze.

toledo1984
@wruios 04.03.2010 12:15

kolego z złoma fury niezrobisz hehe dlamie spoko wie co robi.

Zostaw opinię o Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński - Cielęta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński