Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.

Anetka

Czy ktoś może mi polecić pracę w Tchibo? Osobiście słyszałam bardzo dobre opinie, ale chciałabym poznać troszkę konkretów. Mam tu na myśli formę i warunki zatrudnienia, atmosferę w pracy. Słyszałam, że można liczyć na regularność wypłat, a to dla mnie ważne :)

Gog
@Anetka 15.04.2016 14:02

Słabe pieniądze ogólnie straszna harowka niepolecam

Zostaw opinię o Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.