Opinie o TK BIOTECH w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TK BIOTECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TK BIOTECH o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK BIOTECH w Toruń

Czas na zmiany

Praca w tej firmie na pewno wymaga bardzo dużej samodzielności - co nie jest złe, bo można szybko zdobyć doświadczenie. Jednakże można odnieść wrażenie, że jest się pozostawionym samemu sobie. Szkolenia zagraniczne były ale to kilka lat temu - teraz odbywają się głównie online. Szary pracownik nie ma nic do powiedzenia, ma tylko wykonywać polecenia a dyskusje z przełożonymi nie maja sensu, bo zawsze wina leży po stronie pracownika i jakiekolwiek uwagi oraz potrzeby są bagatelizowane. Jeśli szukasz pracy w której będziesz doceniony - to nie to miejsce. Tutaj praktykowane jest motywowanie pracowników poprzez krytykę. Mimo wszystko uważam, że firma ma potencjał ale potrzebuje dużych zmian w zarządzaniu.

Czy firma TK BIOTECH w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiednia Nowy wpis

Szkolenia? Szkoleń z prawdziwego zdarzenia w tej firmie nie było już od wielu lat. Jak będziesz się chciał/chciała czegoś nauczyć, to musisz liczyć na siebie, przede wszystkim czytać broszury. Szkolenia jeśli są, to w większości są online. Jeśli liczysz na zagraniczne wyjazdy i merytoryczne szkolenie przez doświadczony zespół, to możesz o tym zapomnieć.

Jakie są warunki zatrudnienia w TK BIOTECH?

Odpowiedź Nowy wpis

Umowa o pracę

Czas na zmiany

Ilona

Są tu obecni albo byli pracownicy firmy? Od dawna nikt nie pisał, a interesują mnie warunki pracy w TK BIOTECH. Co prawda na stronie nie znalazłam ogłoszeń, ale może wiecie, czy rekrutują? Powiedzcie, czy pracodawca organizuje jakieś szkolenia rozwojowe i czy można liczyć na pakiet socjalny.

Greg
@Ilona

Góra jest coraz bardziej oderwana od rzeczywistości. Ludzie odchodzą lub o tym myślą. Rozwój coraz mniejszy. Poza opieką medyczną i dostępem do karty multisport nic nie ma. Płace bez szału i coraz mniejsze premie. Teraz, to taka firma na przetarcie, bo oszczędności na rozwoju pracowników powodują, że jakość obsługi klientów jest niższa. Miejsce na odtwórczą pracę. Mało dla klienta, a dużo dla właścicieli. Zarządzanie starej daty

Sebastian
@Greg

Ciesz się, że w ogóle masz jakieś benefity, bo w innych firmach to różnie bywa. Te oszczędności na rozwoju dotyczą też szkoleń branżowych? Pracownicy nie mają do nich dostępu?

Elise
@Sebastian

"Ciesz się, że w ogóle masz jakieś benefity, bo w innych firmach to różnie bywa." No jasne, w innych firmach różnie bywa, np. parkingowy u mnie pod blokiem nie ma benefitów i na pewno ma dużo gorzej. A myślisz, że o jakie szkolenia chodzi, jeśli nie branżowe? No nie wiem, z parzenia kawy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TK BIOTECH? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Katarzyna

nie bede pisac o atmosfere w firmie bo na ten temat juz sobie od was poczytalam , szkoda ze zadne z was tak bez wycieczek osobistych nie napisze nic konkretnego o samej pracy i warukach ?

@Katarzyna

Warunki pracy są dobre - niezłe wynagrodzenie, premie, prywatna opieka medyczna, wszystkie potrzebne rzeczy do pracy, parking (co w Warszawie jest ważne) + dobry ekspres do kawy :) Mili ludzie, rodzinna atmosfera

Tommy

A jak premia okaże się za duża, to pracodawca znajdzie sposób, żeby ją obniżyć, albo zwolni Cię przed końcem roku, abyś jej nie otrzymał/otrzymała....

Jaki jest styl zarządzania w TK BIOTECH?

Nikt

Dyrektywny. Jedyny Pan i władca

Jaksieniedajaksieda

Pracuje tam wybitny specjalista od manedżerowania stosowanego- nazywa się on Paniebartek. Szef i pozostali pracownicy ok, dobre produkty w ofercie.

Jones
@Jaksieniedajaksieda

Jest jak prezydent. Chce być zabawny, a jest śmieszny. Ale najważniejsze, że jest wierny, choć mierny

Iwo

Podpowiedzcie czy jest jakiś powód, że nie ma was na tym forum od długiego czasu?

Jerzy

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód takiej ciszy? Zastanawiam się ponieważ chciałbym pracować tu.

Hej. Słyszałem dużo dobrego na temat firmy TK BIOTECH. Podobno pracuje tu wielu bardzo dobrych specjalistów. Stąd też nasuwa się moje pytanie, czy ktoś wie - jest szansa na odbycie tutaj stażu lub praktyk?

Zostaw merytoryczną opinię o TK BIOTECH - Toruń

• Jak się pracuje w TK BIOTECH?

Zobacz opinie na temat firmy TK BIOTECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK BIOTECH?

TK BIOTECH
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Królewicza Jakuba 40A
    02-956 Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042