BIMs Plus FHH

Mysłowice

Opinie o BIMs Plus FHH

Agata

Na stronie firmy BIMs Plus FHH pojawiło się trochę nowych ofert pracy do różnych miast. Są to oferty na stanowiska: Doradca techniczny, Przedstawiciel Handlowy, Kierownik Hurtowni Instalacyjnej Kraków, Handlowiec, Specjalista ds. Wentylacji i Klimatyzacji. Czy praca w różnych miastach czymś się różni?

Agata

@Ja akurat ja nie jestem związana z firmą, BIMs Plus FHH. Ale na pewno są osoby, które tam pracują i chętnie Ci powiedzą coś o o pracy na stanowisku stacjonarnym. Zatem czy ktoś może pomóc użytkownikowi @Ja?

Agata

Jest dużo ofert pracy ze strony firmy BIMs Plus FHH. Szukają do firmy osób na stanowiska: handlowca, handlowca stacjonarnego, regionalnego przedstawiciela handlowego oraz regionalnego przedstawiciela ds. sprzedaży. Firma oferuje swoim pracownikom m.in umowę o pracę, narzędzia pracy i szkolenia. Czy ktoś jest zainteresowany jakimś stanowiskiem?

Ja
@Agata 16.08.2017 14:19

Tak, jestem z branży i zastanawiam się nad stanowiskiem stacjonarnym, trochę Was znam ale z zewnątrz i tak sobie o Was pomyślałem.

caly ja

@zizk no faktycznie, dużo jest na magazyn, ale ja też widzę, że szukają kierowców i handlowca. Jak dla mnie ta oferta na handlowca fajowa. Trzeba posiadać asortymentu i lokalnego rynku w branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej a także doświadczenie na stanowisku handlowca w branży.

adaśko

witajcie a ja mam takie trochę inne pytanie ale może ktoś odpowie. Jak wyglądają wyjazdy integracyjne z Bims? Najchętniej to informacje o oddziale warszawskim. Bo mam jechać na taki wyjazd i nie wiem czy to jakiś paintball czy coś takiego czy zwykłe k...? Bo jak to drugie to szkoda mi czasu.

Junior

mam pytanko - mam mozliwosc przeniesienia sie do bimsa ale interesuje mnie na jakim programie bazuja , firma w ktorej obecnie pracuje posluguje sie systemem SAP czy ktos wie jakim bims ? czy jest ciezki w obsludze itp ?

były bimsowiec
@Junior 09.01.2015 23:21

WW90, Warenwirtschaft - program napisany przez ich niemieckich programistów. Coś podobnego i bardziej rozbudowanego niż JDEdwards, tryb tekstowy. Bardzo skomplikowany, ale do nauczenia.

kandydat

Też chciałbym poznać dopowiedz na pytania jakie zadał przedmowca. Za pomoc serdecznie będę wdzieczny

Staszek.P

Polecam. Rewelacyjna firma.

Żenada....lepiej zbierać puszki po piwie....

Anonim

Duża rotacja, łatwo też nie jest się dostać, Bims ma mocna pozycję na rynku w swojej branży. Rzeczywiście ilość procedur może niektórych przytłaczać ale przynajmniej reguły są jasne. Duża presja na stanowisku PH, chyba największa na rynku co przekłada sie takze na osiagane wyniki. Firma oprócz obsługi instalatorów i sklepów działa takze z projektantami i generalnymim wykonawcami. Duzy naciisk na uzupełnianie danych w systemie i planowanie - praca raczej dla wytrwałych za godziwe pieniądze.

Nie polecam!!! Atmosfera tragiczna,wymagania i ciągła kontrola non stop. Praca dla odpornych psychicznie...

Zostaw opinię o BIMs Plus FHH - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH