New Zinc sp. z o.o.

Opinie o New Zinc sp. z o.o.

ktoś

Ja polecam pracę w tej firmie, jest bardzo dobra atmosfera i możliwość stabilizacji zawodowej, tutaj chętnie przychodzi się do pracy , wbrew tym dziwnym kłamstom co niektórzy wypisują na forum, dużo z tych negatywnych opinii to brednie bez pokrycia . Tym co im się nie podoba życzę więcej doświadczenia życiowego by nabrali rozeznania jak jest w innych pracach.

@ktoś

No oczywiście wymazona praca jak ktoś lubi sobie wypić to się zgadza bo w innych firmach już by go dawno zwolnili.Tak to wymarzona.

Uciekłam
@ktoś

Zasuwanie w ekipie, gdzie 85% pracowników, to Ukraińcy, za najniższą krajową, to brednie bez pokrycia? Ukraińcy zatrudniani przez firmy zewnętrzne, nie odpowiadają materialnie za reklamacje, a Polacy tak! A obecnie to przecież już pierwszego dnia pracy dajecie klienta z Ukrainy na zdejmowanie detali i on ma niby rozpoznać dobrą jakość produktu?! Śmiechu warte! Już nie macie kim pracować, poza Ukraińcami, to sobie tu wpisujecie peany!

,,,,,
@Uciekłam

Ogarnij się chłopie i nie pie@#$ głupot !

Darek

A jakie naprawdę są zarobki na produkcji i czy soboty są pracujące

@Darek

Realnie. 2100 brutto plus 200 zl premiera frekwencyjnej. Soboty tylko po 1 zmianie. Wiec wychodzi jedna lub 2 w miesiacu. Tragedia. Kiedycja było fajnie. Soboty niedziele można było zarobić. Teraz niestety już nie. No i oczywiście niestety warunki szkodliwe które są ukrywane.

LGnew
@PewnaPani

A to mowisz o wynagrodzeniu jako pracownik produkcji?

@LGnew

Oczywiście

Lucek
@PewnaPani

A jakie sa zarobki brygadzisty lub wozkowego w tej firmie?

@Lucek

Tutaj niestety nie pomogę. Wiem ze brygadzisci około 3k na miesiąc a jak wózkowi to nie wiem

Lucek

3k to brutto chyba nie?

@Lucek

Wózkowy obecnie zaczyna od 2,5k brutto przez 3 miesiące okresu próbnego. Jeśli się sprawdzi może starać się dostać więcej.

Tabor

A jaka atmosfera jest i jaka wladza jest?

@Darek

Minimalna krajowa.

Daniel

Firma dobra to i zarobki powinny być dobre!!

Agnieszka

@Nieobecny, a na jakim stanowisku pracowałeś w New Zinc? Czemu chciałbyś wrócić do pracy w tym miejscu? Może jednak warto spróbować? @Kacper, a czy Ty pracujesz lub pracowałeś w New Zinc? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Ala, długo pracujesz w New Zinc? Co twoim zdaniem powinno ulec zmianie u tego pracodawcy, aby był bardziej atrakcyjny na rynku pracy?

Ona
@Agnieszka

Wyższe zarobki! Bielsko i Czechowice to przemysł lekki! Jak mam zasuwać, to chociaż za wynagrodzenie, a nie za zasiłek typu najniższa krajowa! Uczciwe informacje na temat zanieczyszczenie powietrza! Nie, że wiemy, iż za kilka dni będą pomiary robione i wietrzymy hale non stop przez te kilka dni. A w rzeczywistości na co dzień smród przyprawia o ból głowy! Rzetelność to Wasz słaby punkt! Przedmuchiwanie detali naftą przez pracowników jednej linii, wprost w twarze pracowników sąsiedniej linii, tragedia!!! Niemożność wniesienia na hale napoju, kiedy latem, a obecnie to już od maja, termometr potrafi na hali wskazywać ponad 35 stopni! I jeszcze jedno! Kiedy zapali się paleta na hali, zgodnie z przepisami BHP, wszyscy pracownicy powinni być ewakuowani z jej terenu, a nie pracować w dymie gryzącym w oczy! Oczywiście tego dnia, w trakcie zadymienia hali, Paolo przybył na halę, aby sprawdzić skuteczność gaszenia, albo przypilnować aby nikt z lini nie zszedł! Mało argumentów, czy wystarczy?!

@Ona

Jestem w szoku!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie New Zinc sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka księgowej.

Dlaczego tyle razy poszukiwany jest pracownik biurowy na magazyn. Co jest przyczyną? Zarobki? Atmosfera? Czy sam pracowadacs pozbywa się ludzi ? Proszę o opinie.

Łukasz

Kasa marna i robisz 7 dni w tygodniu! Nie polecam!!

Pracownica

Nikt nie pracuje siedem dni w tygodniu to nie prawda

Beti
@Pracownica

To proszę powiedzieć coś więcej o tym stanowisku??

@Łukasz

Zgadza sie. 1600 netto i premia 200 zł za frekwencję. Śmiechu warte

Kierowca

Czemu? Kasa niska, ale to nie powód skoro ktoś się zatrudnia to chyba warunki akceptuje... Ale jak ktoś przychodzi do pracy na jeden dzień, albo niie pojawia się wcale to tylko powoduje kolejne rekrutację, porażka te młode pokolenia bezstresowych ludzikow. Od razu zarabiac 3000 na reke a nic od siebie nie dawac, każdy by tak chciał. Atmosfera wydaje się tam wlasnie spoko a bywam tam czesto

Nieważne
@Kierowca

Jak według Ciebie atmosfera tam jest spoko to zapraszam na produkcję a nie siedzenie w tej budzie i plotkowanie

Kierowca
@Nieważne

A co ma kierowca do produkcji? A za atmosferę odpowiadają ludzie więc sami sobie jedziecie po ratach :)

Someone
@anonymous

Ile??? To chyba są żarty jakieś! Tylko kretyn za tyle pojdzie pracować.

Była
@Kierowca

Nie wiem, co to znaczy "bywam tam często"! Ja tam pracowałam rok. Przez cały rok najniższa krajowa (czyli 1500 z ogonkiem na rękę), plus premia za frekwencję, czyli łącznie niewiele ponad 1700 na rękę! Warunków szkodliwych nie ma (terefere kuku :) bo wystarczy się przejść z pierwszej hali np. linii nr 1,2 na drugą halę, czyli linię nr 5! Smród zatyka nos!!! Soboty i niedziele robią już Ukraińcy, 80% załogi produkcji, to Ukraina, a to o czymś świadczy! Na plus tylko Kierowniczka, wymagająca, ale konkretna, uczciwa i życzliwa!

N.O.

Rekrutacja na pracownika magazynowego/biurowego, została zakończona??

Pewnaosoba

Dla mnie jest to najgorsza firma do jakiej mi się trafiło. Na produkcji ciężka praca a na magazynie dajcie spokój. Magazynierzy siedzą w budzie przy komputerach i zamiast coś robić to będą oglądać filmy. Dziewczyna z tamtąd nie jaka Pani A. mogła by sobie zacząć ubierać normalne spodnie a nie leginsy gdzie pośladki jej się obijaja. To nie jest żaden klub ani pokaż mody. Już się nie da na Ciebie patrzeć laska. Ciekawe czy na produkcji byś dała radę cokolwiek zrobić.

Dawid

Żal za utraconą pracą tak wygląda??

DO LIM: To dlaczego tkwisz w pracy która wyraźnie ci nie odpowiada? Czyżbyś nie mógł sobie znaleźć innego miejsca?

Lim

Muszę cię zawieźć już tam nie pracuje.A wszystkim innym naiwniakom i po podstawówkach życzę bujania się dalej z tą debilną firmą.Szkoda tylko tych pracowników którzy chcą pracować a są kantowani ile tylko się da i to niby zgodnie z przepisami,ale to tylko niby i mam nadzieję że prędzej czy później wezmą się za to dziadostwo.Pozdrawiam.

Mark

Ile brygadzista moze tam zarobic

Lim

Panie kierowniku dlaczego wykorzystujecie ludzi.To nie Włochy.Firma fajna tak co trzeci chodzi pod wpływem alkoholu a jak zwróci się uwagę to nic z tym nie jest robione tylko czekać na nieszczęście.

@Lim

A narzucanie urlopu to podchodzi pod paragraf i dziwię się że pip jeszcze się tym nie zainteresował.Co pan na to panie kierowniku?

Może z K.szypułą pracują ,dlatego poją

Lim

Dziwię się że jeszcze nikt tego nie zgłosił no ale co się dziwić połowa to Ukraińcy i rzekomo pracujący pod innymi firmami. Ludzie zgłaszacie się do inspekcji pracy bo nic dobrego z tego wszystkiego nie będzie.

pablo
@Lim

Idż zgłoś ,jaki problem ?.

@pablo

Pablo nie wolno narzucać pracownikom kiedy mają wziąść urlop.Urlop jest tylko i wyłącznie do dyspozycji pracownika a jeżeli chodzi o postojowe na przeglądy czy inne rzeczy to takie powinno być ogłoszone początkiem roku.Jezeli tak nie jest pracownik nie musi się zgadzać na widzimisię szefostwa że a zrobimy sobie postój za miesiąc a wy w tedy macie wsiąść urlop. Radzę poczytać trochę lektury albo zadzwonić do instytucji PIP tam na pewno wszystkiego się dowiesz.Pozdrawiam

@Lim

Nie jest tak do końca:) tylko część urlopu (te 2 tyg ) należą do pracownika a i jeśli zachodzi potrzeba może pracodawca odmówić jeśli brak pracownika wpływa na niekorzyść Pracodawcy. Nawet jeśli np w połowie urlopu pracodawca Cię ściąga to ma do tego prawo. Z tym że w takiej sytuacji pracodawca cofa cały urlop jakbyś na nim nie był oraz wraca ci kosztu jeśli byłeś w tamtym momencie na wyjeździe. Proponuję poczytać na ten temat

@anonymous

Cały urlop należy do pracownika bo sobie na niego zapracował jest to nieprawda może tylko 2 tygodnie polecam zadzwonić do Państwowej Inspekcji Pracy i tam na pewno poinformuja jak to jest w rzeczywistości. Pracodawca nie ma prawa nikomu narzucać urlopu to jest wykroczenie karalne.

Cezary

Jeśli faktycznie pracownicy spożywają alkohol to powinniście to zgłosić!!

http://www.newzinc.pl/ link do strony internetowej do poczytania, informacyjnie dla osób które nic nie wiedzą o firmie

Ja wiem jedno. W biurze na magazynie 2 zmiany, za 1600 zł netto + 200 zł premii. Śmiech na sali

anna
@anonymous

na magazynie robią na III zmiany.

Magazynier
@anna

Na magazynie pracują na trzy zmiany jedynie wózkowi, dziewczyny w biurze robią na dwie zmiany.. I ile są dwie w danym momencie

Ludzie omijajcie to firmę z daleka ......

pablo
@anonymous

Napisz dlaczego bo z twojego postu nic nie wynika.

Nieobecny

Pracowałem tam kiedyś, zwolniłem się i teraz żałuję. Fajna firma, ale drugi raz by mnie chyba nie przyjęli.Bez przebaczenia i tak dalej..... Szkoda....

Kacper
@Nieobecny

Nie możliwe że zarabianie minimalnej krajowej jest takie fajne...

Ala

Nie polecam! 2100 zł brutto plus premia za frekwencję, jakieś 300 zł brutto. Zapomnijcie o podwyżkach, chyba, że podniosą najniższą krajową! Zapomnijcie o awansie na produkcji, awans należy się żonie brygadzisty! Wózkowi ciągle nowi, bo ci co popracowali kilka miesięcy uciekają Iw każdym innym zakładzie wózkowy z doświadczeniem dostanie 500 zł więcej na dzień dobry). Niestety to nie jest firma dla ludzi, którzy chcą pracować i zarabiać!

Qq
@Ala

Nie awansują tylko żony brygadzistow, ale osoby które sie staraja a nie wydzieraja tylko ryja na pracownikow, tak jak niektórzy i myślą sobie kim oni to nie są w firmie. Jeden drugiemu pomaga i przyjdzie taka jedna osoba i próbuje ustawić wszystkich pod siebie a sama nic nie robi..

Olga

Nic z tego nie rozumiem. Firma ma opinię dobrego pracodawcy a tu niektóry tak narzekają!

New

A jak na firmie wygląda praca biurowa również do bani?? Bo jest fajna oferta pracy od firmy.

q

Niejaki Kamil.Sz psuje atmosferę gdziekolwiek się pojawi , nie ma szacunku do innych.Przez niego ludzie biorą L4 i zwalniają się z pracy.Kiedy wreszcie coś z tym zrobisz pani kierowniczko (wszyscy Ci podziękują).

Gagi.
@q

Tak jest. Wydziera ryja na wszystkich!

Ktoś tam kiedyś
@q

Niestety poniżanie i wrzask to jego drugie imię.Przełożeni zato są naprawdę wyjątkowo wporządku wporządku : kierowniczka-miła zaradna kobieta ; brygadziści- robią swoje nie wtrącają się ;. kadrowa- czasem strzeli focha ,ale generalnie życzliwa.Nawet prezes potrafi mówić dzień dobry i dziękuję.

Dorwać.i.skopać
@Gagi.

A ten niejaki Kamil Sz to kim jest że sobie tak pozwalacie?! Zj...bać go trzeba zeby zamknął w końcu morde i tyle! Co zwolnią Cie jak wydrzesz na niego ryja? Wątpię! Jak sobie pozwalacie tak macie!

@Ktoś tam kiedyś

Zgadzam się, kierowniczka Monika naprawdę w porządku, brygadziści też, kadrowa do bani, ale co tam, prezes nie mówi dzień dobry :( Niestety zarobki to porażka! Na halach 75% pracowników to ukraińcy, często na wyższych stawkach niż Polacy!

Zostaw merytoryczną opinię o New Zinc sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w New Zinc sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Zinc sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Zinc sp. z o.o.?

New Zinc sp. z o.o.