Opinie o Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska w Dobre

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska w Dobre

YYYYY Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłem informacje że w związku z rozwojem szukają przedstawicieli handlowych ale nie ma konkretnych ofert. To jak się zgłoszę z CV to jest szansa na pracę? Handlowcy dostają auto firmowe i targety są realne do zrobienia? Może ktoś kto już pracuje w dziale handlowym napisze mi jak wygląda sytuacja i warunki.

Administrator Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w firmie Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska?

Krzyś Nowy wpis

Tam na nic nie można liczyć tylko (usunięte przez administratora)poza godzinami pracy bez dopłaty tam jest (usunięte przez administratora)w nie miłym towarzystwie

Cześć, jak dokładnie wygląda ten system zmianowy? W ogłoszeniu na sprzedawcę w piekarni napisali, że oczekują gotowości do takiej pracy, więc chciałam się dowiedzieć szczegółów. Przyznam, że trochę mi praca na noc nie odpowiada, mam nadzieję, że nie ma jej.

roska

nie polecam absolutnie pracy w tej firmie, przydałaby sie tam kontrola sanepidu, Inspekcji pracy i ZUS

@roska

Może Pani nie poleca, bo sama się nie nadawała do pracy tam... zazwyczaj to działa w obie strony. A papier wszystko przyjmie.. Szkoda, że nie widzi się siebie... Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Manager Sieci Sprzedaży
gosia

Dobry wieczór Bardzo często kupuję w piekarni pieczywo ale zdarzyła się ,że po 2 dniach robiło się zielone nie bardzo zachęca do dalszego kupowania sklepik kobyłka

Edek
@gosia

Skoro jest bez polepszaczy to chyba normalne, gorzej jakby tydzień było świeże ????

Czy szukają teraz cukierników?

Mariola

Od niedawna jestem państwa klientką i chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami ....pieczywo jak pieczywo jedno lepsze drugie gorsze ale dlaczego lubię do państwa przychodzić bo panie które tam pracują są przemiłe , z poczuciem humoru, kontaktowe i za każdym razem uśmiechnięte, stwarzają atmosferę którą się nie często widuje w tego typu branży , potrafią doradzić jak i polecić panstwa produkty, bo mialam problem z wyborem pieczywa to zostałam dokładnie poinformowana o jego zawartosci , dlatego polecam piekarnie na Targówku Pozdrawiam serdecznie Mariola .

Barnaba

Trzeba jeszcze zwracać uwagę gdzie piszemy swoje uwagi dla firmy. To jest forum pracowników!!

Bożena

Witam. Bardzo proszę o udostępnienie w sklepie przy ul. Malborskiej w Warszawie ulotek z opisem pieczywa. Kupuję PIECZYWO bez wiedzy z jakiej mąki jest wykonane i jakie zawiera dodatki. Pytałam o jeden rodzaj chleba i dostałam dwie różne odpowiedzi. Jeśli ulotki dla firmy są problemem to proszę o umieszczenie na internetowej stronie firmowej zdjęć z nazwą i dokładnym opisem pieczywa (jakie mąki oraz dodatki) Bardzo proszę o szybką odpowiedź, szczególnie teraz kiedy dostęp do waszego pawilonu jest mocno ograniczony przez budowę Metra. Dla ludzi starszych to duży problem. Wasze PIECZYWO jest naprawdę bardzo smaczne i zasługuje na większą dbałość o KLIENTA. Pozdrawiam Bożena.

Bożena
@Bożena

Proszę o odpowiedź na mojego maila odnośnie ulotek z opisem jakie rodzaje pieczywa sprzedajecie.

Wiktoria

Jak w chwili obecnej kształtuje się sytuacja Gromulska Piekarnia Cukiernia? Co obecnie można napisać na temat zatrudnienia oraz warunków pracy? Jakie należy posiadać umiejętności oraz predyspozycje aby podjąć pracę w tej cukierni. Dzielcie się aktualnymi informacjami oraz doświadczeniami z rozmów rekrutacyjnych. Zapewne będą one bardzo przydatne dla osób, które przed złożeniem aplikacji chcą się czegoś dowiedzieć z tego forum.

wykorzystywany

Mobbing, zastraszanie, zatrudnianie na czarno, oszustwa na wypłatach, będzie zgłoszenie do US, ZUS i Inspekcji Pracy, niech przetrzepią im dupy...

M.K
@wykorzystywany

Renia pracowalas tyle lat i dobrze wszystko było? Było nie pić to byś dalej pracowała .Ludzie tam pracują po tyle lat i nie narzekają a jak się zasłuży to sie ma za swoje ! Firma ma tyle lat i nie może sobie pozwolić na ludzi którzy są ...

ciastkarka

Jakiś czas temu wysłałam swoje cv i zostałam zaproszona na jeden dzień do pracy, po którym sama zrezygnowałam.Praca jak praca, jednak zniechęciło mnie to, że nie ma tam stałej pensji.Moją pensją miał być jakiś procent od sprzedanego towaru, więc od tego na jaki trafię punkt zależała moja pensja.Jeśli chciałabym iść na urlop to proszę bardzo, ale w tym przypadku bezpłatny.Jaka umowa nie wiem, ponieważ managerka w takie szczegóły się nie zagłębiała .Za ten jeden dzień pracy nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia, pomimo,że pracowałam na równi z dziewczyną, która tam była, z tą różnicą że nie nabijałam towaru na kasę. Byłam więc darmową siłą roboczą.

anulka31

No właśnie ja również dołączam się do pytań o warunki i zarobki jako sprzedawca w tej firmie.

mloda

pracowalam na cukierni,szefowa jak szefowa musi byc czasami ostra,ale nie jest taka zla,jest normalnym czlowiekiem,to ludzie tam pracujocy so do (usunięte przez administratora) y,praca ciezka jak kazda inna,ogulnie bylo ok,

anka

mam pytanie czemu Pani nie poleca pracy w tej firmie

Możesz napisać coś więcej? Bo ja właśnie miałam składać tam cv.

ANIA

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Zostaw merytoryczną opinię o Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska - Dobre

• Jak się pracuje w Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska?

Zobacz opinie na temat firmy Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska?

Gromulska Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska-Kosińska