Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska

Dobre

Opinie o Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska

użytkownik zarejestrowany

ciastkarka

Jakiś czas temu wysłałam swoje cv i zostałam zaproszona na jeden dzień do pracy, po którym sama zrezygnowałam.Praca jak praca, jednak zniechęciło mnie to, że nie ma tam stałej pensji.Moją pensją miał być jakiś procent od sprzedanego towaru, więc od tego na jaki trafię punkt zależała moja pensja.Jeśli chciałabym iść na urlop to proszę bardzo, ale w tym przypadku bezpłatny.Jaka umowa nie wiem, ponieważ managerka w takie szczegóły się nie zagłębiała .Za ten jeden dzień pracy nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia, pomimo,że pracowałam na równi z dziewczyną, która tam była, z tą różnicą że nie nabijałam towaru na kasę. Byłam więc darmową siłą roboczą.

anulka31

No właśnie ja również dołączam się do pytań o warunki i zarobki jako sprzedawca w tej firmie.

mloda

pracowalam na cukierni,szefowa jak szefowa musi byc czasami ostra,ale nie jest taka zla,jest normalnym czlowiekiem,to ludzie tam pracujocy so do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y,praca ciezka jak kazda inna,ogulnie bylo ok,

anka

mam pytanie czemu Pani nie poleca pracy w tej firmie

Możesz napisać coś więcej? Bo ja właśnie miałam składać tam cv.

ANIA

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Zostaw opinię o Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska - Dobre

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska