Hotel Restauracja Podkowa

Bolesławiec

Opinie o Hotel Restauracja Podkowa

feliks
użytkownik zarejestrowany

bardzo podoba mi się ten hotel i powiem Wam szczerze, że w okolicy trudno o lepszy/ładniejszy. Warunki dla gości ciekawe, wokół masa atrakcji. Ciekawe jednak jak tu zarabia kelner, takie z 2-3 letnim doświadczeniem, chciałbym się dowiedzieć co i jak :)

podkowa

racja co racja praca fajna i ludzie ale stres taki i nerwy przez wlascicielke murowane powinna ona pracowac z dala od ludzi

@niewi@st@

Nie polecam, dłużej niż 2 lata tam nikt nie wytrzyma. Zarobki w miare optymalne jak na bolesławiec, ale stres z tym związany nie jest tego wart. Wiem co mówie bo znam pare dziewczyn które tam pracowały i potem sie długo leczyły ze stresu!!!!

Zostaw opinię o Hotel Restauracja Podkowa - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Restauracja Podkowa