Opinie o Sales Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sales Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sales Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Service w Warszawa

Sławomir

Przeczytałem że nie dają podwyżek. Ale to było jakiś czas temu. Teraz inflacja tak poszła do góry ze chyba przydałaby się dodatkowa kasa. Sypnęli groszem po nowym roku czy pensje dalej stoją w miejscu? Ktoś wie?

@Ppp

Czyli tutaj prowadzenie rozmów w celu polepszenia sytuacji ( pracownika ) może skończyć się zwolnieniem ? To jaką umowę oni dają? Umowę o pracę czy inna? Czym tłumacza takie zwolnienie bez powodu tak naprawdę?

Kary

Czy to jest ta firma która robi merchandising w branży kosmetycznej ? Szukam jakiś informacji na temat pracodawcy ponieważ mam rozmowę o pracę za tydzień ale nie ma nigdzie żadnych konkretów... Może ktoś obecnie pracuje w sales service i podzieli się informacja jakie są stawki itp bo przez telefon nie udzielono mi żadnych informacji

@Da

Wymieniane wyżej 2 tyś zł - netto, jak rozumiem? - to maks, jaki można tu osiągnąć? Czy są i premie, gdy dobrze się robi? I jak ktoś zrobi te 9 punktów w tydzień lub dwa i dołożą kolejne, to kasa będzie większa?

Kary

Li
@Kary

Oferowane warunki to śmiech na sali 2000 zł na 9 punktów w całym świętokrzyskim do tego własne auto i paliwo poza miastem tylko zwracają a w mieście przecież też są punktu do zrobienia...jeżeli dają auto to ucinają pieniądze za punkty do zrobienia a za które i tak płacą śmieszne pieniądze plus jeszcze trzeba zrobić z własnego mieszkania magazyn ???? ludzie uciekajta

@Li

A jak jednak człowiek chce samochód służbowy to jaka kwota jest pobierana z wynagrodzenia?

Da

10 lub 15 zł od punktu ,ogólnie lipa ,jeśli ktoś chce robić charytatywnie to może ,ale jest na tyle ofert pracy na normalną umowę i z podstawą że jeśli kogoś znajdą to będę zdziwiony mocno

Nowy wpis
@Da

To w jakich punktach biorą 10zł, wiesz? Może po jakimś przepracowanym czasie warunki się poprawiają? W jakim czasie trzeba odwiedzić te 9 punktów, w ciągu jednego miesiąca trzeba być w każdym z nich?

Da Nowy wpis
@…

Jeśli chce się samochód to od każdego punktu/serwisu jest pobierana kwota ,9 punktów na miesiąc które najlepiej dla firmy zrobić w tydzień żeby mogli dołożyć kolejna robotą i jeśli potem w którymś punkcie stwierdzą że coś jest źle to na swój koszt musisz tam wrócić w sensie że ilość kilometrówki na miesiąc jest wyliczona

@Da

Jaka umowa obowiązuje w Sales Service podczas okresu próbnego?

Oferta na portalu pracuj.pl jest niezgodna z rzeczywistymi warunkami zatrudnienia. Wykazuje ona niespójność wobec warunków oferowanej umowy i narzędzi do pracy na stanowisku regionalnego przedstawiciela handlowego- merchandiser. Praca opiera się na umowe zlecenie bądź b2b, wynagrodzenie bazuje wyłącznie na prowizji od wykonanych zadań. Brak gwarancji służbowego samochodu (wyszczególnionego w ofercie zatrudnienia).

Gabriela
@Kandydat

Z tym samochodem to dziwna sytuacja, no bo na tym stanowisku to podstawa. Jak ktoś ma się poruszać nie posiadając własnego auta? Co dokładnie różni się w rzeczywistości co jest podane w ogłoszeniu? Wiesz ile na początek idzie zarobić z tej prowizji?

@Kandydat

Czyli nie ma stałej pensji? A jak z kosztami za paliwo? Wiadomo coś?

@Gabriela

Jeśli nie masz własnego samochodu i go nie dostaniesz, to nie będziesz w stanie wykonywać danej pracy. Opisałem aspekty, które nie są w zgodzie z ogłoszeniem. To ile można zarobić nie jest możliwe do określenia bowiem zgodnie z otrzymaną informacją, zależy to od stażu, a także okresów w ciągu roku. W poszczególnych miesiącach jest dużo pracy, w innych mniej, a wynagrodzenie otrzymujesz wyłącznie od wykonanych zadań. Nie jest to stabilne zatrudnienie, zwłaszcza kiedy bazuje na prowizji, która jest liczona od efektywności twojej pracy, a pochodzi ze zleceń kontrahentów, którzy to raz więcej, raz mniej, korzystają z usług Sales Service.

@Kandydat

Praca opiera się wyłącznie na prowizji, co też w przypadku umowy b2b generuje Ci na wejściu koszt w postaci opłacenia składki ZUS oraz ubezpieczenia zdrowotnego, w zależności od wybranego sposobu rozliczenia rocznego, 4,9 % lub 9 % od kwoty, którą uda Ci się wypracować w ramach prowizji. Brak jakiejkolwiek podstawy. Jak masz własne auto- karta paliwowa, tak zostałem poinformowany. Przypominam o wysokości kosztów eksploatacyjnych związanych z użytkowaniem prywatnego samochodu, za które wyłącznie Ty będziesz ponosić odpowiedzialność.

Danka
@Kandydat

To jeśli jest słaby miesiąc to wypłata jest bliska 0? A jeśli nie ma ktoś swojego prywatnego auta to korzysta z firmowego? Wtedy wszelkie naprawy i inne ponosi pracodawca?

@Kandydat

To nie można wynegocjować jakieś małej podstawy, chociaż najniższej? Jak ktoś już ktoś ogarnia robotę to w jakich kwotach mieści się wynagrodzenie na rękę? Jakie są średnie te koszty eksploatacji? Z wejścia można dostać auto służbowe czy dopiero po jakimś czasie przepracowanym?

Greg

W następnym tygodniu mam rozmowę jako merch. Czy mógłby ktoś coś napisać apropo zarobków, Jakie auto czas pracy itp. z góry dziękuję

@Greg

I jak wrażenia po rozmowie, dostałeś pracę? Pisałeś o tym w lipcu, więc pewnie wszystko się już wyjaśniło. Długo trwała rozmowa, z ilu etapów w ogóle składa się tu rekrutacja?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sales Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
@kandydat

Dzień dobry ;) Jak teraz wyglada sytuacja w firmie? Czy wypłaty są na czas, umowa o pracę normalnie? Mam jutro rozmowę o pracę, chciałabym się cokolwiek dowiedzieć.

Sławomir

Darek
@Sławomir

Zero podwyżek od paru lat stoją w tym samym miejscu miejscu roboty dokładają,nie polecam pracodawcy

Beata
@Darek

A jak z awansami? Też tak ciężko? :/ Dają chociaż jakieś dodatki np. na święta?

Sylwia
@Darek

Okej, stoją w miejscu.. ale właściwie to ile wynoszą bo tego nie wiemy?

@Sławomir

Pracuje o dobrych 2 lat i ani jednej podwyżki.

A rozmawiałeś w ogóle z przełożonym o ewentualnej podwyzce?

pl
@Sławomir

zamiast podwyżek wola sobie Tworzyc nowych dyrektorów, ktorzy główno robią

Marzena
@Darek

Zamiast podwyżek dla pracowników trzona lewe niepotrzebne etaty

Jwona
@Ewa

Rozmawiłaam - to juz nie pracuje

@pl

Czym zajmują się w tej firrmie dyrektorzy? i ile ich jest?

Dagmara
@Sławomir

Kasują posty - widocznie maja cos na sumieniu

Ppp
@Sławomir

Nie Ma jak się upomnisz o swoje. Nagle na Twoje miejsce jest ktoś inny. Zero poszanowania. Wszędzie ie. Hodzi o to samo. (usunięte przez administratora)

@Ppp

I piszesz tak będąc tu aktualnie zatrudnionym? O braku podwyżek już czytałam... Ogólnie to Twoja praca tutaj tak konkretnie na czym polega, że w ten sposób ten cały wyzysk podkreślasz?

@Karolina

Nieważne. Ważna że pisałem prawdę. Która usuwacie. Porażka

taamao

no i teraz jest u nich nowa rekrutacja! jako Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego, a w obowiązkach wymienili na pewno profesjonalną, telefoniczna i mailowa obsługa klientów biznesowych no i telefoniczna pomoc i doradztwo w rozwiązywaniu problemów.

Dagmara
@taamao

przez tel

Konrad

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Taka dobra praca ?

@Konrad

Bardzo dobrze wspomiam współpracę z nimi. Naprawdę polecam

@Joanna Pikula

Zauważyłam, że ostatnio niewielu pracowników wypowiada się na temat tego pracodawcy, dlatego super, iż Ty tak aktywnie się tu udzielasz. Wcześniej wspomniałaś, iż Sales Service jest dobrą firmą dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. A czy są tam może organizowane jakieś programy stażowe przeznaczone dla jeszcze uczących się osób? Wiesz coś na ten temat?

@Maja

Niestety nie wiem jak wyglada obecna sytuacja... nie podpowiem :(.Natomiast uważam, że zawsze warto pytać i próbować, bo może akurat :) Ja w czasach współpracy wspominam ten czas bardzo dobrze, dlatego polecam to miejsce. :)

Szczepan
@Konrad

Ja niezbyt dobrze wspominam Koszmar z Sales, wykłócanie się o swoje, po 4 miesiącach jeszcze chcieli potwierdzenie mailowe, po poł roku wyłpata, szkoda pisac. Olać ich odrazu

Justyna

Niektórzy dobrze wspominają współpracę, a co maja do powiedzenia osoby, które obecnie tam z nimi współpracują? Czy możecie coś powiedzieć w skrócie o warunkach umowy?

Mirek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak duża jest rotacja pracowników w tym miejscu?

Co jaki okres czasu w Sales Service można ubiegać się o podwyżkę?

Raczej bez szans na jakiekolwiek podwyżki.

Niestety potwierdzam wszystko co złe w komentarzach.

Nie polecam trzymajcie się jak najdalej od nich. Wymienie kilak sytuacji : 1) po rozpoczeciu pracy udałam się do lekarza okazało się , że nie jestem ubezpieczona. Po sprawdzeniu dokumentów okazało się,że pani księgowa zgłosiła mnie nie do tego oddziału NFZ co trzeba . Zgłosiła mnie w Warszawie a jestem w Krakowa 2) po trzech miesiącach pracy miałam dostać umowę o pracę. Oczywiście zaczął się kolejny miesiąc pracy i cisza nagle zostałam poinformowana,że wysłano mi umowę ZLECENIE niby przez przypadek na ROK czasu... 3) gdy okazało się ,że jestem w ciąży i udałam się na L4 zaczęła się zabawa. Księgowa przestala odbierac telefony i odp na E-maile. Nie wysłała mi pieniędzy, nie odbierala telefonów itd . Po zapytaniu dlaczego dostałam taka a nie inną kwotę nie uzyskałam odp. 4) gdy chciałam się dowiedzieć co mam robić po porodzie lub po prostu chciałam zgłosić,że urodziłam i przechodzę na urlop macierzyński oczywiście odbiajlam się od słuchawki . Pieniądze były wielokrotnie spóźnione bo "pani Kasia jest na urlopie " " bo pani Kasia nie ma do poniedziałku w pracy " Jakby dostawcę prądu i interesowało że moja księgowa odpowiedzialna za przelewy ma urlop. 5) gdy skończyła mi się umowa. Pracodawca powinien przekazać moje papiery do ZUSu. Gdy minął miesiąc pieniędzy na koncie jak nie było tak nie ma udałam się do oddziału ZUSu . Okazało się,że pracowaca nic nie wysłał. Oczywiście dodzownic się nie dało... Jak już zadzwoniłam z telefonu swojej siostry to o dziwo pani Kasia odebrała telefon ( nie widziała że to ja..dlatego to zrobiła) poinformowala mnie,że nie wiedziała że mi się umowa skończyła (jeśli tak by było powinna wysłać mi wynagrodzenie haha no ale ok) Następnie minął kolejny miesiąc i pieniędzy nadal brak... Okazało się po wizycie w ZUS że dokumenty które wysłała pani Kasia są źle wypełnione. Nawet panie w ZUS były zdziwione jak tak niekompetentna osoba może być głównym księgowym. Po 3 miesiącach bez pieniędzy dostałam wynagrodzenie na konto ale tylko i wyłącznie dlatego, że panie w ZUS przyspieszyły moja sprawę same kontaktując się z Panią Kasia. Nie usłyszałam ani razu słowa przepraszam cokolwiek... Gdy chciałam zgłosić skargę na Panią kasie usłyszałam,że mogę do niej wysłać skargę a ona przekaże ja prezesowi. Śmiech na sali. Mam nadzieję,że ktoś kiedyś potraktuje tak owa Panią księgowa jak ona mnie. Tragedia

Joanna Pikula

Witam, pracowałam z firma dwukrotnie, głównie przy projektach sell out. Mam bardzo pozytywne wspomnienia:). Rozwinęłam tutaj skrzydła, zdobyłam wiele umiejętności. Mogłam liczyć na wsparcie zespołu z którym współpracowałam. Wynagrodzenie zawsze terminowo. W skali od 1-10 daje 10! :) bardzo polecam !!!

Przemysław
@Joanna Pikula

Jak myślisz osoba bez doświadczenia zawodowego może liczyć na zatrudnienie w firmie Sales Service? Niedługo kończy się rok szkolny, a wraz z nim na rynku pracy pojawią się nowe osoby. Każdy z nich będzie starał się gdzieś rozpocząć swoją karierę zawodową. Czy pracodawca ten w Twojej ocenie będzie dobrym wyborem?

@Przemysław

Moim zdaniem tak :)

Magda

Jak oceniacie pracę w tej firmie? To jest tak, że zatrudniają na konkretne projekty czy można liczyć na stałą pracę?

Zenek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś wie coś o ofercie pracy w firmie?

Raport niewyjaśniony

Odradzam stanowczo. Firma jest co najmniej dziwna... Szkolenia są na chybcika bo czas na wykonanie projektu krótki. Kiedy są fajne akcje na których można zarobić to rekrutacji nie ma. Rekrutacja zaczyna się wtedy gdy zaczyna brakować im czasu... Poza tym stawki od wielu lat się nie zmieniają a życie jest w tej chwili o ok 25% droższe. Z wypłatami również jest problem bo p. księgowa najprostszej matematyki nie pojmuje..

Aneta

Co prawda nikt nie wyjaśnił do końca sprawy szkoleń, ale wiadomo, że ile ludzi, tyle też opinii. Dlatego dla zainteresowanych, przekazuje, że Sales Service poszukuje teraz osób na stanowiska audytora i handlowca. Może to kogoś pomimo wcześniejszych komentarzy na temat firmy zainteresuje.

Aneta

@Odradzamczy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której piszesz? Rozumiem też, że masz zastrzeżenia co do jakości szkoleń. Czy było to szkolenie wprowadzające do pracy w firmie? Czego według Ciebie na nim zabrakło?

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Sales Service?

Zobacz opinie na temat firmy Sales Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sales Service?

Sales Service