Opinie o Intap Tobik sp.j. w Bukowiec Opoczyński

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intap Tobik sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Intap Tobik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intap Tobik sp.j. w Bukowiec Opoczyński

Pracujący

Przeczytałem w sieci że firma jest zakładem pracy chronionej. To wszyscy pracownicy muszą mieć orzeczenie o niepełnosprawności czy tylko cześć? Dodatkowo ktoś wspomniał że praca na akord a i tak była minimalna. Zawsze myślałem że przy akordzie można zarobić więcej jak siłę bym przyłożył. Jak jest teraz? Nadal stawki tak niskie?

Ktoś obok
@Pracujący

Dalej niskie i ciągle przez agencje walą umowy śmieciówki szkoda czasu

Ogromne Nowy wpis

Oj ludzie,co wy wiecie o Intapie... Firma spoko nie Problemy?-jak w każdym zakładzie,więc po co wypisywać te głupoty? Śmieszne jest głowy kamera ludzi negatywne i mało materiał towarów - Umowy okres później już zwolnione już nie zadowolne o to ładne . Ma prawo pracuje dla osoby niepełnosprawny orzeczenie stanowiły 90% Długotrwały stres potrafi być bardzo wyczerpujący….Zła atmosfera w pracy. ... Dziękuję Intap

Beti Nowy wpis
@Ogromne

To nie można liczyć tutaj na umowę o pracę? Tylko zleceniówki, tak jak pisano? :c W czym przejawia się ta zła atmosfera w pracy? Podasz jakieś przykłady? Dopytuję, bo myślę nad zatrudnieniem w tym miejscu.

Ogromne Nowy wpis
@Beti

Należy jednak nadmienić, że umowa-zlecenie w przeciwieństwie do umowy o pracę nie musi być zawarta na piśmie czy taka osoba rzeczywiście wpływa negatywnie na nasze życie i czy warto z nią utrzymywać kontakt Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, warto mieć z nią rozmowę i wyjaśnić, co nas niepokoi w jej zachowaniu przyjęcie postawy obserwatora uważającego na zachowania dyrektor Paweł i kierownik brak obiektywizmu Gdzie brygadziści dyrektorzy i kierownik jak nierobotnych czas się pozbyć. Jestem tutaj tylko chwile ale widzę dużo i się nie mylę.… Poczucie docenienie pracowników kolego najlepsi pracownik był ktoś zna operator maszyną wiertarki głusi ludzi czemu Zwolnił się smutny pracownik nie ma lukasz ????????

Pracujący

Ktoś obok
@Pracujący

Dalej niskie i ciągle przez agencje walą umowy śmieciówki szkoda czasu

Czy urlop w Intap Tobik sp.j. jest płatny 100%?

Pracownik INTAP Bukowiec

Nie polecam, wyzysk ludzi, ciężka robota przez agencje za najniższa krajową. Ciągle zwodzenie, że Ci dadzą normalna umowę ale na tym się kończy. Zresztą nawet jak dostaniesz umowę to i tak robisz za najniższa krajową. Wszędzie nad głową kamery, nie można nawet do toalety pójść bo zaraz Cię szukają gdzie ty jesteś.. To nie zakład pracy tylko (usunięte przez administratora)

Dominika
@Pracownik INTAP Bukowiec

to na jakiej umowie jesteś obecnie? :)

Ktos_
@Pracownik INTAP Bukowiec

Jak się więcej siedzi w toalecie niż pracuje to tak jest…

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Intap Tobik sp.j..
Gumis

Nie wiem jak tu poheftowac jak do młota ganiaja i łapy się trzesa

Prawdomówny

Polecam firmę osobom, które nie chcą zarobić. Każda umowa jest od najniższej + "premia", a w ładnych słowach dumnie brzmiący "system premiowy".

Jan
@Prawdomówny

Każdy chce zarobić. Przecież nikt nie będzie pracował za friko. Ile jest tej premii bo chyba nie za wiele sądząc po twoim wpisie. Oświecisz mnie i napiszesz czy kilka setek się weźmie?

Intaper

Najgorsza firma..

LUKI

ILE MOZNA ZAROBIĆ ZA GODZ OPERATOR MASZYNA WIERTARKA ?

WALUS
@LUKI

JAK BEDZIESZ (usunięte przez administratora) TO TE 2 TYS WYCIAGNIESZ

Jasi fasola

Nie polecam nikomu tej firmy. Masakra

spawacz

witam ile mozna zarobic na spawalni?

Garry
@spawacz

Praca jest na akord. 3 zmiany po 8h. Jak spawasz dużo i sprawnie to zarobisz więcej niż na innych działach w tej firmie. Prace rozkładane są tak by każdy mógł zarobić. Spawa się wyłącznie MIG. Kwity nie są najistotniejsze ważne byś je miał. Ale spawać trzeba umieć. Spawa się wyłącznie stal czarną. Blachy, profile, rury. Grubości od 1mm do 12mm. Tak spawasz z przyrządów, nie ze stołu. Masz swoje stanowisko a detale przygotowane są obok. Jedni korzystają z rysunków inni z rad pracowników z doświadczeniem i mistrzów jak dany element ma być wyspawany. Mistrzowie na spawalni są w porządku. Praca lekka nie jest szczególnie latem kiedy temperatura na hali jest wysoka. Są dostępne ciepłe posiłki za kilkanaście złotych dowożone zewnętrznym Cateringiem.

Sin88

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest tam spawanie tylko mig/mag czy też elektroda i TIG? Jakie są godziny pracy? Nadgodziny są płatne więcej? Napisałeś, że wynagrodzenie na poziomie, mogę wiedzieć na jakie może liczyć spawacz z 3 letnim doświadczeniem i wszystkimi w/w metodami spawania? Dziękuję

młody
@Sin88

Witam. Wynagrodzenie ponad przeciętne w regionie praca na 3 zmiany po 8 godzin nie ma nadgodzin. praca na akord. jak uczciwie pracujesz to zarobisz.

pocahontas
@Sin88

Post dosyć leciwy ale na pewno się komuś przyda. Stosowane jest tam spawanie stali czarnej metodą MAG. Tak naprawdę trzeba umieć spawać (jednak fotele to odpowiedzialne elementy więc liczy się dobry wtop a nie smark) i czytać dokumentacje techniczną. W przypadku spawaczy produkcyjnych to głównie jest spawanie z wcześniej przygotowanych przyrządów więc nie ma żadnej zabawy w ustawianie elementów na stole montażowym.

Najgorszy dział pracy w intapie to Montaż. Masakra lipa... Itp.

piotruś pan

Mam zupełnie inne zdanie. To dobra firma ale dla tych , którzy dobrze pracują!

@piotruś pan

Dokładnie, ostatni strajk pokazał jak wszystkim zależy na pracy- NIKT nie zrezygnował a szef dał wolną drogę, więc jak to mówią- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma????

strzałka

Firma to dno i kilometr mułu, ludzie stamtąd uciekają jeden po drugim.. W tej firmie jest trend że z każdym rokiem zarabia się tutaj co raz mniej gdzie wszędzie są podwyżki a tutaj pensja maleje, może to dlatego, że wolą inwestować w ludzi z ulicy po 50-tce zamiast w ludzi którzy się znają na robocie. To nawet nie jest firma tylko (usunięte przez administratora)i dlatego tam potrzebują osób bez wartości, bez moralności, lawirantów, kapusiów, dupowłazów im głupszy tym lepszy bo nikt mądry nie będzie pracował za 1900zł miesięcznie. Jedyne czego się tam nauczysz to oszczędzania, bo za te pieniądze które tam zarobisz będziesz musiał ostro oszczędzać żeby jak najmniej pożyczać od znajomych czy rodziny bo do końca miesiąca brakuje.. Nie dadzą Ci pobyć na jednym stanowisku tylko skaczesz jak pchła po różnych działach od spawalni przez magazyn aż do montażu.. Ciągły stres, nerwica i (usunięte przez administratora) Podsumowując, dotknęli dna i zaczęli wiercić dalej.

Keri
@strzałka

Potwierdzam twoja wypowiec , właśnie zakończyłem tam pracę po się nie zgodziłem przejść na inny dział (oczywiście groszy ) a na moje miejsce przyszedł pupilek od Pani z biura i został przyjęty bez pośrednio przez firmę ja byłem przez agecje ,jednak można, można.

Oj ludzie,co wy wiecie o Intapie... Firma spoko.Problemy?-jak w każdym zakładzie,więc po co wypisywać te głupoty?Zarobki-na poziomie.

Cock
@pracownik

He he dobre bajki piszesz...

Sin88
@pracownik

Święta PRAWDA zwłaszcza z tym prostactwem, a nawet i za delikatnie powiedziane, (usunięte przez administratora)

Dream Team

Cześć. Już kiedyś wstawiałem tutaj swoją opinię. Minęło kilka lat i stało się. Dostałem wypowiedzenie, a październik jest ostatnim miesiącem, jaki spędzę w tej firmie. Co czułem na początku? Strach, że sobie nie poradzę, ale i szok, że w jakiś sposób zawiodłem ludzi, którzy tam pracują i prowadzą firmę. Myślę, że zwolniono mnie nie bez powodu. Robiłem coś nie tak, może wykonywałem swoje obowiązki w nieodpowiedni sposób. To chyba jest najgorsze. Zawiodłem pracodawcę, który dał mi szansę się rozwinąć. Jest mi przykro z tego powodu, ale uważam, że i tak spędziłem w tej firmie dużo czasu. każdego pracownika można zastąpić, w tym i mnie. Nie jestem idealny i jeżeli moje odejście ma się przysłużyć firmie, to jestem gotów się z tym pogodzić. Polubiłem ludzi, którzy tam pracują, ale przede wszystkim mam ogromny szacunek dla państwa Tobik. Nie zapomnę również Pana Ryszarda, dyrektora, który niestety przeszedł już na zasłużoną emeryturę. Wracając jednak do tematu mojej wypowiedzi, to pomimo szoku i przykrości trzyma mnie na powierzchni jedynie myśl, że musiałem odejść, gdyż według "góry" nie dawałem z siebie wszystkiego i traciłem ich czas. Zawsze ważna była dla mnie ta firma, która daje pracę wielu ludziom i gwarantuje im dobry start, jeśli nie spokojne życie z wcale nie skromnym wynagrodzeniem. Firma to organizm, a działy w zakładzie są jak narządy, które utrzymują tą firmę przy życiu. Jeżeli byłem elementem wadliwym, który był zepsuty i nie nadawał się dla zespołu, to to rozumiem. Żałuję, że nie udało mi się spełnić oczekiwań administracji i że zawiodłem ich zaufanie. Zostałem zwolniony, ale wierzę, że wina leży po mojej stronie i stąd nie czuję urazy ani złości. Dziękuję za mile spędzone lata, a najbardziej za naprawdę pozytywną atmosferę. Zawsze mogłem liczyć na panie z księgowości, oraz na mistrzów. Kierownik produkcji również nie jest zły, ale wydaje mi się, że musi się jeszcze wiele nauczyć. Jak my wszyscy. Pozdrawiam swoich kolegów i jeszcze raz dziękuję. *Chicago*

No właśnie, ciekawe skąd w ludziach, którzy mieli tę nieprzyjemności pracowania w intapie tyle złości ????? Może to bardzo przykre doświadczenie tak na nich wpłynęło? (usunięte przez administratora)

Dream Team

Witajcie. Jestem pracownikiem i nie, nikt mi nie płaci za to, co teraz napiszę. Zresztą wątpię by firma, szczególnie tak duża chciałaby wydawać pieniądze na rzeczy tak absurdalne i niepotrzebne. Bo przecież pamiętajmy, opinia jest zawsze tylko opinią, niczego nie zmieni. Szukasz pracy, to i do szamba się zatrudnisz i nie patrzysz czy tam śmierdzi, czy też nie :) A co z firmą? Moje początki były dość trudne. Panikowałem i bałem się, bo to była moja pierwsza praca. Stresowałem się, że zawiodę "górę" albo swojego brygadzistę. W końcu jednak udało mi się zdobyć wiedzę, jaką powinienem mieć na swoim dziale i nagle wszystko wydało się inne. Pracownicy nie są źli. Mogę śmiało rzec, że wszyscy jesteśmy tutaj jak rodzina. Fakt, bywa, że nie jest lekko, ale wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Co do kierownictwa i tego komentarza, że są postrzeleni i się wywyższają... To kierownictwo, prawda? Czego się spodziewacie? To oni wiedzą lepiej od nas co trzeba zrobić. W końcu za to im płacą! A jeżeli faktyczni brygadzista oszukuje mistrza, a mistrz kierownika, to chyba tylko wtedy, kiedy nie chce, żeby nam się oberwało. Polecam tą pracę, bo nieważne jaki jesteś, przygarną cię pod swoje skrzydła, nauczą co trzeba i będą bronić, kiedy zrobisz coś nie tak. To nie jest zoo jak w innych firmach. Szacunek to drugiego człowieka, tego się tutaj nauczyłem. Nauczyli mnie wielu rzeczy, być może oni nauczyli się czegoś ode mnie, ale co najważniejsze poznałem najlepszych kumpli jakich mógłbym sobie tylko wymarzyć, nie wspominając już o brygadziście. Dyrektor jest jak najbardziej w porządku. Fakt, czasem zwróci ci uwagę, że coś robisz nie tak, ale pamiętajmy, że jest Dyrektorem, ma takie prawo, a czasem nawet musi nas uprzedzić. Bo dlaczego zwracają nam uwagę? Abyśmy się poprawili, robili dobrze to co trzeba i nie dostali po pysku od Prezesa, gdy to zobaczy :) A więc... tak, brygadzista ryzykuje dla naszego dobra, Dyrektor uśmiecha się tylko wtedy, kiedy myśli, że nikt go nie widzi, a montaż to piekło, którego naprawdę nie polecam :)

Ex pracownik
@Dream Team

Nie tylko montaż.

Zenek

Czy jest jakiś powód, ze od dawna nikt nie pisał?

Zostaw merytoryczną opinię o Intap Tobik sp.j. - Bukowiec Opoczyński

• Jak się pracuje w Intap Tobik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Intap Tobik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intap Tobik sp.j.?

Intap Tobik sp.j.
2.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Rokicińska 110/112
    95-006 Bukowiec Opoczyński