Hotel Nad Zalewem

Kobyla Góra

Opinie o Hotel Nad Zalewem

Zwierciadlo

Hotel nad Zalewem potencjalnie piękne miejsce, ale obsługa wizerunek, wrażenia estetyczne wpływają na moją negatywną opinie o tym obiekcie. Tam jest masa pracy do zrobienia, aby to wyglądało bardziej przyzwoicie. Obsługa, rozmowa z potencjalnym klientem (sama nim byłam) porażka. Nie wystarczy się tylko uśmiechać. Miałam "przyjemność" rozmawiać z osobami, które nie bardzo wiedzą za co są odpowiedzialne. Moja ocena niedostateczny!!

Zostaw opinię o Hotel Nad Zalewem - Kobyla Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Nad Zalewem