Opinie o Sobtrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sobtrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sobtrade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobtrade Sp. z o.o. w Warszawa

Kasia Nowy wpis

A te obiady o których piszecie to dostajecie za darmo?

Klaudia

Szczerze odradzam. Moja znajoma była tam na praktykach. Studiuję logistykę. Myślała, że się czegoś nauczy. A przez cały ten czas układała ulotki. Niczego jej nie pokazali.

DedManWalking
@Klaudia

Ja słyszałem, że praktykanci nie mają prawa jeść w kuchni ze wszystkimi pracownikami, z uwagi na "bród" z hali produkcyjnej na ich ubraniach - prawda to? Chciałem złożyć swoje CV, bo słyszałem, że kogoś poszukują, a mieszkam w okolicy, ale jak tylko do mnie dotarła ta informacja oraz wszystkie poniższe - rezygnuję :)

ona
@DedManWalking

Biura i Produkcja to dwa osobne pomieszczenia. W każdym jest osobna stołówka i nawet pory obiadów są inne, więc nie wiem skąd te bzdury. Praktykanci produkcyjni jedzą normalnie z pracownikami produkcyjnymi w swojej kuchni. Poza tym, to chyba normalne, że jeśli jest biuro i obowiązuje tam ubiór elegancki, przychodzą tam goście, klienci, to nie powinno się tam brudzić, chociażby z uwagi na osoby, które muszą to sprzątać.

Klaudia
@ona

Szczególnie na osoby, które muszą tam sprzątać :D haha bo goście to tam raz na ruski rok zaglądają :D

@Klaudia

A psa szefowej miała okazję wyprowadzać na spacer? Albo sprzątać psie odchody z wnętrza firmy gdy szefowa zapomniała wyprowadzić? Bo była baaardzo zapracowana, pies piszczał pod drzwiami i w końcu się zes. Mowa o czarującym biglu szefowej Łatce :).

Waldek

anonim - 2013-06-10 10:04:32 No to jak dają 5 tysięcy złotych to chyba nie jest aż tak źle. A jak dają ten samochód służbowy to on jest w pełni do mojej dyspozycji czy jest w nim zamontowany jakiś gps czy coś i trzeba się tłumaczyć z każdego kilometra?po 3 miesiacach dostajesz okolo 8 tys, sluzbowym jezdzisz gdzie chcesz nawet zesrac sie tez mozna jechac mało tego obiady masz po 3zł kazdego dnia z dwóch dan.

@Waldek

Hahahahahahahaha niezłe, posikałem się ze śmiechu :)

WhiteMan

Cuda na kiju. Ta "podrzędna pracownica", jeśli dobrze pamiętam, była mocno nadrzędna nad Tobą, to po pierwsze. Niepełne średnie to może Ty masz kolego, bo ona jak dobrze pamiętam ma pełne średnie, nawet więcej, to po drugie. A wyleciałeś kolego, nie za to, ze wspomniana pracownica tak chciała, ale za to, że byłeś nieuczciwy, na wielu płaszczyznach. I nie szukaj tutaj winnych swojego odejścia, nie zwalaj winy na kogoś, kto tak naprawdę wcale się do tego nie przyczynił. Lepiej zajmij się sobą i pracuj nad sobą przede wszystkim. Powodzenia. Ps. I mówiłem to ja, osoba która się przyczyniła do twojego zwolnienia.

@WhiteMan

Zrobienie zaocznego liceum, to rzeczywiście więcej niż średnie wykształcenie. No cóż. Jestem ciekaw na jakich to płaszczyznach byłem nieuczciwy. I to na tyle, że nikt nawet nie chciał ze mną porozmawiać tylko zostałem zwolniony. I sam się przyznałes, że przyczyniłes się do mojego zwolnienia więc w normalnej firmie zwolniony bym nie został. Masz odwagę napisać kim jesteś?

@WhiteMan

Chełpienie się tutaj faktem, że przyczyniło się do czyjegoś zwolnienia z pracy jest szczytem chamstwa i skrajnym brakiem szacunku. Twoja opinia stała się przez to nieobiektywna, zdradziłeś wszystkim swoje intencje. Wstyd.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sobtrade Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Benio

Pracowałem jakiś czas w sobtrade. Praca ciekawa, wymagająca, można zdobyc duzo doswiadczenia, polecam zaraz po studiach. Płaca raczej niska. Szkolenie wstępne krótkie, na szybko pokazany system i procedury, no i radz sobie czlowieku. Niestety często trzeba liczyc tylko na siebie, głównie przez nie do końca sprecyzowany zakres obowiązków. Pracownicy doświadczeni sa mocno dociążani obowiązkami, więc trzeba się sprężać. Mimo dobrze wspominam pracę w sobtrade. Do byłego pracownika, pracowałeś w Warszawie czy Ostrówku? Kto Ci tak zalazł za skórę. Wspolczuje. Za moich czasów, atmosfera w pracy była bardzo dobra, zwłaszcza pomiędzy pracownikami. Chyba że hierarchia z biegiem czasu się zmieniła i ludzie.

@Benio

Pracowałem w Ostrowku. Ze względu na ochronę danych osobowych nie powiem o kogo chodzi, ale powinieneś się domyslec...

Byłem, widziałem

Witam, praca jak każda szkoda tylko że trochę po znajomości i braku zaangażowania w powierzone zadania bo nikt mi nic nie zrobi bo jestem siostrą przełożonego ???? A nie mam bladego pojęcia o wykonywanej pracy. Hmm. Firma ta traci dużo klientów bo pracownicy nie znają się na swojej pracy, A i zadania nie są konkretnie przydzielone do odpowiednich osób. Brak zorganizowania

Patrick

Witam, a propos tej firmy trudno mówić o jakiejkolwiek kulturze...a juz na pewno nie w przypadku osób prowadzących tę firmę. Słabo wspominam pracę tam, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Kultury biznesowej kompletnie brak. Szczerze odradzam.

Agata

@Anonim a powiedziałbyś więcej zalet pracodawcy Sobtrade Sp. z o.o. jeżeli chodzi o pracę dla studentów? Co może zachęcić młodych ludzi do podjęcia pierwszej pracy w tej firmie? Na pewno zaglądają tu studenci i może ich to zainteresować.

Praca dobra dla studentów, albo świeżych absolwentów. Pensja dwuskladnikowa: na konto i pod stołem. Zakres obowiązków szeroki i nie zawsze jasno sprecyzowany. Duże rotacje, zwłaszcza w handlu.

brzoza

nie wydaje mi się aby to było takie proste. Sobtrade Sp. z o.o. to kompensatory gumowe a nie macdonald @ego

Markus Aurelius

Jeśli pracownik w ciągu doby pracuje co najmniej 6 godzin przysługuje mu przerwa trwająca 15 minut. Przerwa tak jest włączana do czasu pracy pracownika. Jeśli jest to praca przy monitorze ekranowym, co godzinę musi być przerwa 5 minut na odejście od komputera i odpoczynek oczu. Przerwa 5 minutowa się nie należy, jeśli pracodawca połączy pracę przy monitorze z pracą bez monitora, czyli oczka odpoczną przy innych czynnościach :)

Markus Aurelius

Btw. warto zajrzeć na Targeo albo Zumi i zobaczyć z lotu ptaka jak wygląda siedziba-biuro Sobtrade, która wg KRSu mieści się pod adresem Warszawa ul. Jowisza 18. Domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej z małym parkingiem. Aha, w zimie chyba parking ten odśnieżają sami pracownicy, na zmianę :).

Markus Aurelius

brzoza, a konkretnie z którymi opiniami się nie zgadzasz na tyle, że nazywasz je stekiem bzdur? Konkretnie napisz co jest nieprawdą. Poza tym jako pracownik napisz też coś o warunkach pracy w firmie, wynagrodzeniach średnich itp., choć w sumie zrozumiem jeśli się nie odważysz skoro tam rzekomo pracujesz. Poza tym, Łuki'emu jak sądzę chodziło o to, że w firmie ustawowo powinno się pracować 8 godzin dziennie i w tym powinny być już wliczone przerwy. A nie, że pracujesz 8 godzin i do tego doliczasz pół godziny przerwy, w sumie spędzając w firmie 8,5 godzin, a nie osiem. Bo pamiętajmy, że pracownikom spędzającym większość czasu przy komputerze przysługuje 5-cio minutowa przerwa w pracy co godzinę na odpoczynek, a to oznacza, że w ramach 8 godzin pracy przysługuje pracownikom 35 minut wolnego. Nie jest to czas, który pracodawca może dowolnie doliczać do ustawowego czasu 8 godzin - jeśli coś dolicza, to należy to traktować jako nadwyżkę do czasu pracy, za którą wg prawa należą się nadgodziny (płatne lub do odebrania w innym dniu). (usunięte przez administratora)

Wiśnik

Sobtrade jest dobrze znaną firmą produkcyjno-handlową od 20 lat dostarczającą wyroby techniczne dla przemysłu. Działają nie tylko na polskim rynku, ale świadczą również swoje usługi poza granicami kraju. Zastanawiam się tylko czy mają jakieś swoje punkty rozstawione po Europie, do których również można byłoby aplikować.

Kajko

Anonim Ty chyba jestes zbyt naiwny jakie podwyzki zatrudnij sie tam i przepracuj 0,5 roku i popros o podwyzke ciekaw jestem co Ci powiedza.Wiesz co marzenia nic nie kosztuja. Ty nakrecony jestes ze strony firmy czy co piszesz lub pytasz o sprawy anormalne w tej firmie.

Zenon

Anonim tak czytam te Twoje zapytanie to Ty albo jestes zakrecony albo mlody kwas to kwas jesli jest cos kwasne czyli zepsute juz prosciej chyba nie da sie wytlumaczyc

burak

Czytałem ogłoszenia co jakiś czas wchodzę na stronę firmy i w kontaktach widzę inną osobę do kontaktu w województwach. O co chodzi? taka rotacja? Czy ich wibroizolatory to faktycznie są produkcji chińskiej, jeśli tak pewnie trudno jest je sprzedać

Bebik

Praca od 10 na jedna zmiane w zależności ile ogródka jest do skopania

Praca od 8:00 czy od 9:00?

W kwestii umowy chciałem się jeszcze dowiedzieć jaką dają nowym osobom? Jeśli chodzi o chinszczyzne to teraz jest to 90% rynku i to każdego

Zostaw merytoryczną opinię o Sobtrade Sp. z o.o. - Warszawa

Sobtrade Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Jowisza 18
    01-934 Warszawa