Policja

Białobrzegi

Opinie o Policja

witam, ja chciałbym się dowiedzieć jacy ludzie pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Białobrzegach, jaka jest atmosfera w pracy i takie tam.

zbyszek

panowie policjanci w Białobrzegach są nadgorliwi. najgorsi są ci najmłodsi, którzy wstąpili do policji najprawdopodobniej z kompleksów i nastawieni na wyniki próbują wlepiać mandaty za co popadnie ( słynne już wszędzie łapanie za niezapięte pasy kierowców poruszających się po mieście ).oczywiście nie wszyscy z nich postępują w tan sposób.dlatego też apeluje do tych nadgorliwych - panowie jesteście policjantami ale starajcie się być przy tym też ludżmi. pozdrawiam

Zostaw opinię o Policja - Białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Policja