Pracuje dużo obcokrajowców, głównie Polacy, bardzo łatwo dostać się przez agencję, chociaż jednych przyjmują chętniej, jednych nie chcą i z tym mają tam bałagan, praca w chłodzie, na stojąco ale lekka, prosta, pakowanie sałatek, krojenie owoców, nakładanie makaronow... My zwolniliśmy się z powodu takiego, że w środku bardzo wyczuwalny jest zapach prawdopodobnie chloru, bądź czegoś podobnego, uznaliśmy, że zdrowie jest ważniejsze, niż chodzenie za kilka lat po lekarzach. Nie znam się na tym i nie chciał bym wystawić im z tego powodu błędnej opini ale w zakładzie ewidentnie wyczuwalny jest jakiś specyfik!