OK Medical Systems

Toruń

Opinie o OK Medical Systems

Misio

Jak się idzie do pracy to czasami trzeba zostać po godzinach, ale dla niektórych to dramat!!!!

Agnieszka

@Kamill wspominasz, że praca to nie 8 godzin. Co masz na myśli?

ksiadzi' ale przynajmniej masz doswiadczenie i mozesz gdzies pozniej starac sie i ubiegac o pracę w tej branży medycznej, wiec podjerzewam, ze sie oplaca nawet na staż czy praktyki teraz chetnie wszyscy przyjmuja

Czarek

Miałem przyjemność odbyć staż w OK Medical Systems. Młodzi i inteligentni ludzie, prężeni i odważnie działający w branży diagnostyki obrazowej.

Kamill

to prawda nie kady poniewa nie kady da z siebie zrobi ( usunięte przez administratora ) popracujecie kilka dni to sami zobaczycie. - nerwowa atmosfera - wszystko na ju - praca to nie 8 h

Dawid

opowiedz nam później coś więcej na przyszłość :-)

J. J.

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Ładne biuro, miła rekruterka. Teraz czekam...

P

Całkiem nieźle i miło. Trudno potwierdzić, co niżej.

Mówicie o stanowisku: pomoc biurowa?

koleś

firma dla ludzi z charakterem, nie każdy się nadaje.

Zostaw opinię o OK Medical Systems - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK Medical Systems