PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Toruń

PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Opinie o PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O.? Napisz o tym!

muszka

@grace dlaczego uważasz to co napisalas? pytam bo to tylko słowa rzucone na wiatr, tak naprawde niczym nie poparte. Nalezy moim zdaniem na takioch foirach jak gowork wyrażać opinie, ale z jakims uzasadnieniem... Prosze uargumentuj swoją wypowiedź..

grace

Wyzysk!!! Hiena!!! Chamstwo!! Po za biurem budowy już nie widać!

Oszukany

Radze unikać firmy i trzymać się od nich z daleka!!!

Wojtek
@Oszukany 02.09.2015 14:48

a skąd taka opinia? Co się stało?

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O.