AVILOG POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o AVILOG POLSKA SP. Z O.O.

Czy AVILOG POLSKA SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Masz umowę o pracę i prawie cała kasa (Bez diet) jest płacona legalnie z odliczeniem ZUS i podatku. Ale diet tutaj jest mało 2 lub 3 stówki miesięcznie reszta to kasa na legalu.

Patryk J

Firma jak każda inna raz jest lepiej raz jest gorzej jak w każdej firmie każdy jakieś pojęcie o swoje pracy ma nikt odrazu się orłem nie urodził i wszystkiego z czasem się uczy pracowałem przez dwa lata i daje opinie pozytywna

Igor
@Patryk J

Chyba jesteś lub byłeś w spółce z kierownikami , będzie lepiej jak zjawi się 2 firma to wtedy zobaczymy kto jest kto ????????

Patryk J
@Igor

Wręcz przeciwnie kierowniczka za mną nie przepadała ją mówię swoją opinię nie każdemu musi ona pasować, ja nie narzekam mi się dobrze pracowało

martynka

dobrze płaca tylko roboty nie ma cały czas wolne wolne lub kursy po 6 godzin, kierownicza bez jakiej kolwiek wiedzy technicznej, kierowcy na siebie donoszą na forum i tak cały czas

Tttt
@martynka

Serio?

@Tttt

nie poprostu ktos piszd opinie podajac sie za kogos kim nie jest

A.m

Brak przyszłości w tej firmie szkoda zdrowia wszystkie nocki ,godziny cięte kórniki takie że nikt ich nie odbiera tylko avilog . Chcesz wozić kury to nie w tej firmie...

J.C
@A.m

Kurniki to "u" zwykłe...:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AVILOG POLSKA SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Janek

Pani kierownik nigdy nie widziała ciężarówki na żywo o wszystko sie pyta kierowców pozwala przynjmniej pucować z kotłów oraz dodatkowo możemy brać paliwo z wózków zbiornik jest tam co prawda tylko 40 liitrów ale dobra i 20

@Janek

W którym miescie tak jest?

Jak wygląda ścieżka awansu w AVILOG POLSKA SP. Z O.O.?

Mocny

Kpisz czy o drogę pytasz?

Prezes

Awans dostaniesz dyrektor pan Andrzej ci tyle na obieca że w pewnym momencie będziesz myślał że masz większe stanowisko od niego a w efekcie dalej będziesz jeździł z śmierdzącymi kurczakami tak mi przed odejście obiecywał ale wiem że to jedynie była ściema żeby nie odchodził

Kamil
@Prezes

Z tego co piszesz nie ma dużych szans na awans. Czy jest możliwość rozwoju poprzez szkolenia branżowe lub kursy dające nowe uprawnienia? Czekam na Twój komentarz.

Rzeszów

Polecam jeżeli chodzi o zdobycie doświadczenie. Nie polecam na dłuższą metę. Pozdrawiam 3

George_92

Nie polecam, dzwoniąc z zapytaniem o miejsce pracy w pewnym momencie zapytałem się o auto, mianowicie czy posiada klimatyzację w odpowiedzi usłyszałem takie słowa:po (usunięte przez administratora) ci w styczniu klimatyzacja,lepiej się zapytaj czy ma grzanie. Idąc na 15 godzin do pracy, jadąc 10 godzin będziecie mieli zapłacone tylko za 13,5 godziny bo firma do dniówki nie wlicza pauz 45 minutowych.

@George_92

W którym mieście pytałeś? Firma ma siedziby w kilku miejscach

Oddział Rzeszów...hm...nie polecam.jeździłem tam około 10 dni na zleceniu Pani kierownik mówiła że mnie zatrudni jak tylko będzie mogła...dzwonili za mną jak tylko było im trzeba...noc dzień Słowacja polska pojedyncza obsada podwójna...A jak przyszło kogoś zatrudnić to wzięła znajomego swojego pupila...żałosne...cała ta firma jak i ona sama... A i o kasę też się musiałem dopominac...przyszło z opóźnieniem...podobno księgowa zapomniała...akurat...

Kierowca

Jeździ ktoś w tej firmie co przywozi kurczaki do ubojni Animex w Daszynie? Jak wygląda praca? Ile można zarobić?

Moniek
@Kierowca

Przyjdź do biura pogadaj z kiero wsiądziesz w trasę z chłopakiem zobaczysz jak to wygląda i ocenisz sam czy wchodzisz w to

buuuchaaachaaaaaaaaaa,

obserwator

a frącuś dalej targa banieczki czy ajentowi na bp sprzedaje

krzyś z za szczecina
@obserwator

teraz tylko w butelkach po coli , lepiej poupychać mu w podręcznej torbie śniadaniowej .Oj frącuś kiedy ty zmądrzejesz

Nawciarz
@obserwator

Frącuś, ile i po ile, biorę każdą ilość, tylko na litość nie w butelkach

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Tomek

tak, łosi i jelenii w każdej ilości

Krzysztof jerzyna ze szczecina

Oddział Tomaszow. Pieniądze za to jaką pracę wykonują kierowcy ( szczegolnie zimą) mizerne. Za ładowanie kur na mrozie -20 przez około godzinę kierowca dostaje " piątaka " . To jakiś smiech na sali. Kierownictwo totalnie niekompetentne, brak checi do tego by nawet spróbować ogarnąć temat. Byly zapowiadane wielkie zmiany , rozpoczecie nowego rozdziału. A prawda jest taka ze z dnia na dzień coraz gorzej taka ze oddział Tomaszów zmierza wielkimi krokami do upadku.

Rzeszów Krzysiek

Firma (usunięte przez administratora) kierowców na godzinach niby 20 zł a tu za to nie zapłacą za to ci pani kierownik utnie, uszkodzisz coś w samochodzie oszustwo ubezpieczeniowe z polisy twojej osobówki lub płacisz za swoje. Zwalniają za byle co mi podziękowali za uszkodzone koło i oszukali na wypłacie na 1500 zł ogłoszenia są cały czas bo cały czas zwalniają i zatrudniają, Najlepiej bez doświadczenia

Nowy były

Kierownictwo totalnie niekompetentne więc wiadomo że reszta też słaba. Ponoć w którymś oddziale jest kiero co nawet czasu pracy kierowcy nie zna :) porażka!

@Nowy były

a jak się ma kk dalej liże rowa kolaborantom ,nie zapłacił mechanikowi nadgodzin i chłopina się zwolnił,teraz szuka następnego jelenia do tarzania się w błocie pod złomami

@231

to człowiek bez honoru i zasad ,wzór francuza i (usunięte przez administratora) jako polak o ile jeszcze nim jest,sprzeda każdego bez wyjątku

JJ
@231

Siema możesz coś powiedzieć o panie kk będę tworzy nowy oddział w moich stronach i mam zamiar się przyjść do roboty u niego?

Mateusz Wołowiec

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Praca jak w każdej innej firmie. Jazda autem i załadunek kontenerów wózkiem widłowym takim na 3 kołach. Jak chcesz to 4500-4800 na miesiąc nie jest problemem. Praca jest przy żywych kurczakach więc czuć jest zapachy, nie jest to bardzo wielki problem. Sprzęt faktycznie ma braki, głównie z winy kierowców bo oni tym jeżdżą a nie szefostwo:) Ja pracuje 3 miesiące i na razie ile mi obiecano za godzinę to dostałem Wszyscy narzekają a jak się bliżej przyjrzeć to pracują rodziny, koledzy, znajomi więc w tym gadaniu coś jest na rzeczy No i fajna rzecz, której brak w innych firmach. To co zarobisz masz na papierze a nie pod stołem

Opoczniak
@Nowy

Sprzęgło ostatnio też sie spaliło z kierowcy winy? Hamulce też za często używane że sie kończą w aucie które ma prawie milion przebiegu? Średnie wypłaty 3400 w porywie do 3600 żeby zarobić te obiecywane każdemu 4500 trza zrobic z 250 godzin bo standardem są pomyłki w wypłatach oczywiście na korzyść firmy

@Nowy

(usunięte przez administratora)robota i firma a wypłata to brutto rzecz jasna szkoda gadać

Franc

Jedyny normalny odział tej firmy to Łopuszno gdzie funkcje kierownika pełni stary szofer. Współpraca z nim to sama przyjemność. Przynajmniej jeden człowiek próbuje ratować dobre imię firmy reszta tylko udaje. Panie Marku głowa do góry ????

@Franc

i tak was poznają ,niech tylko wezmą kilka wypłat a ocena będzie jak zawsze

To jakie są w rzeczywistości zarobki? Ponieważ ja będę za niedługo miał rozmowę o pracę ponieważ obiecali dobre warunki. Może ktoś uczciwie napisać jak naprawdę wygląda praca w Avilog?

jak poniżej mizerne

Kjd
@123

Jedziesz autem z choinką a desce, ładujesz wózkiem kurczaki w brudzie i smrodzie i wracasz, dużo jazdy w godzinach nocnych np wyjazd o 0.00 wracasz na 9 rano, co miesiąc zawsze jest opóźnienie z wypłatami średnio 3400-3500, tyle w temacie.

Fazi
@123

3000-4000 zł ,ale warunkow tam dobrych nie ma nawet Ukraińcy nie chca tam pracować,a przyjmuja wszystkich jak leci nawet z prawkiem kupionym na bazarze.Rotacja kierowców bardzo duża robota śmierdzaca i gówniana w dosłownym słowa znaczeniu bo śmigasz wózkiem widłowym po kurniku w smrodzie i ładujesz kury na samochód

@123

Na umowie kierowca c+e I operator wózka widłowego (2 etaty w 1) nastaw się na krótkie płazy 9. Nie przestrzegają nocnego czasu pracy A głównie nocami się jeździ. Narzucają normy spalania. Auta nie przepisane czyli (usunięte przez administratora) nikt nie dba. Na umowie 2100 + jakaś premia Ale pewnie zaproponują stawkę godzinowa i będą szukać wymówki gdzie ci uciąć przy wypłacie. Dużo obiecują nic nie robiąc. Ogólnie usłyszysz to co zechcesz. Bywają agendy co jak nie dojedzie to bez karty ciągnie lub pojedzie bez zezwolenia na przewóz żywca nie daj się w to wrobic. Praca śmierdząca jeździsz wozkiem po kurnik. Jedz na próbę przyglądali się pracy i kontenerów na znaczenie pchły i inne dziadostwo. Ogólnie jak komu pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o AVILOG POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w AVILOG POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AVILOG POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVILOG POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVILOG POLSKA SP. Z O.O.